Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Black heban - czyli LZ9W! *FMIC*SOFT*BBS*EXHAUST*SLINE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Też prawda.

Opublikowano

Będąc szczerym to ani wkładka KN ani tymbardziej stożek nie jest tu potrzebny. A4 B6/B7 ma dwa doloty do filtra powietrza, jest to spokojnie wydajne i bezpieczne do kilkuset koni mechanicznych i nie mowa tu o dwójce czy trójce z przodu. 

Według mnie więcej sensu jest w izolacji termicznej dolotu czy też wydechu.

Opublikowano

1,8t nie ma drugiego chwytu powietrza z nadkola, o ile mi się dobrze pamięta.

Opublikowano
6 minut temu, staniek napisał(a):

1,8t nie ma drugiego chwytu powietrza z nadkola, o ile mi się dobrze pamięta.

1,9 na pewno ma, 3,0 tdi również. 

Opublikowano
  • Autor

Jutro demontuje zderzak i nadkola do ustawienia przodu . Szpary itp.

 Do tego montaż chłodnicy wspomagania , ponieważ jeżdżę bez i mam wrażenie że kierownica chodzi ciężej po X kilometrach. Przyjrzę się tez tej kierownicy i zrobię parę zdjęć ;)

Opublikowano
4 minuty temu, Koziar993 napisał(a):

Jutro demontuje zderzak i nadkola do ustawienia przodu . Szpary itp.

 Do tego montaż chłodnicy wspomagania , ponieważ jeżdżę bez i mam wrażenie że kierownica chodzi ciężej po X kilometrach. Przyjrzę się tez tej kierownicy i zrobię parę zdjęć ;)

W benzynach jest również przepływomierz między filtrem powietrza a turbiną? 

Opublikowano
2 godziny temu, Ivanek napisał(a):

W benzynach jest również przepływomierz między filtrem powietrza a turbiną? 

jest przeplywka miedzy pucha a tipem, ja taka ala kierownice powietrza zrobilem z a6 c5 czy cos daje nie sprawdzalem jeszcze ale na temperatury narazie na dsmica nie narzekam bo wloty do ickow sa troche w exeo wieksze jak w a4kach
image.thumb.png.b1e643eb5f056fdc01206804f2e81176.png

Edytowane przez Mukade93

Opublikowano
  • Autor

Przód ... " spasowany" :D  Mogło być lepiej ale to już nie na moje nerwy . Druga rzecz , że IC troszkę przeszkadza i nie mam  pewności czy jeden z błotników jest ori . Ale mimio wszystko dzięki za pomoc ! : )

362598591_1480306895864870_8917105749750600203_n.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

I wlatuje powoli 2din + wzmacniacz : )

Pytanie do tych co się znają - radio ze zdjęcia , AUDI SYMPHONY - jaki moduł BT pasuje , bo można się pogubić juz ?

358745475_1660046397825109_5045263467707992310_n.jpg

363899521_621840006703567_8247021588531455641_n.jpg

Opublikowano
  • Autor

Wefa juz nadciąga do mnie :)

Jutro panel klimatronika z b7 zlutować z przekaźnikiem i zestaw 2 din + wzmak gotowy :) Do szczęścia tylko jakiś bass który niebawem wleci w ori miejsce albo koło zapasowe :)

364170369_6130990460339426_5908922854773638283_n.jpg

364399265_814071420510785_7268810613909189751_n.jpg

364530935_1598796290644932_7960309418267905022_n.jpg

Opublikowano
6 minut temu, Koziar993 napisał(a):

Do szczęścia tylko jakiś bass który niebawem wleci w ori miejsce albo koło zapasowe

Mazda 6 miała subwoofer ponad kołem, audi Q5 też chyba. ;) 

Opublikowano
  • Autor

Dokładnie myślałem o Q5 : ) ale znalazlem swojego czasu post o mazdzie i ktoś pisał , ze nawet lepiej to chodzi :)

Opublikowano

 U siebie mam akurat , drugi subwoofer w kole  Bose z Mazdy 5:kox: gra ładnie z Bose ,normalnie  mózg lasuje:kox:

Opublikowano

Ja wybrałem z Q5 bez bose i też dobrze daje radę, to jako uzupełnienie a nie wywyższenie bassu ponad wszystko, plecy miło masuje ale jednocześnie nie łupi w uszy. Jak to lubi :) 

Mieści się w pełnowymiarowe koło 17"

Opublikowano
W dniu 7.08.2023 o 22:24, Koziar993 napisał(a):

I wlatuje powoli 2din + wzmacniacz : )

Pytanie do tych co się znają - radio ze zdjęcia , AUDI SYMPHONY - jaki moduł BT pasuje , bo można się pogubić juz ?

 

Pytasz o fabryczny moduł  czy taki z aledrogo?

 

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, A4b6quattro napisał(a):

 

Pytałem o taki z allegro , ale już mam i działa :) na dniach porobie foto :)

Opublikowano
  • Autor

Hej ! Teraz zwrócę się do Was o małą poradę / pomoc .

Posiadam lakier LZ9W ( black heban) i samochód w marcu 2024 r idze do kompletnego malowania.

Jako , że obecnie jest cały czarny ( łącznie z lampami tył , przód , kierunki boczne itp ( po za chromowanym relingiem i ramkami szyb)) chciałbym dodać jakiś kontrast . Czy jest to dobry pomysł ? Czy malować po całości na czarno ? Są te kolorowe proszki .. może tym ?

 

obraz.png.ea7a203074ef5ad99e6cbfa583d6d143.png

Opublikowano

Lakier czarny,,ale oprócz relingów i ramek w chrom dałbym lustra oraz ramki grilla i dolnej kratki zderzaka. Będzie fajny kontrast. 

Opublikowano
  • Autor

Heh  , akurat od paru dni są ramki w czerni , chciałem przetestować czy  będą ładniejsze niż te chromowane . Ale chyba rzeczywiście wyszło to gorzej :) Kojarzysz może czy jest opcja kupienia plastra miodu w srebrnym kolorze czy tylko czerń ?

Opublikowano

Jest w opcji satynowa ramka 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.