Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mapy MIB w Audi A4 B9

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
13 godzin temu, Muskel1 napisał(a):

Muskel1 jestes jak zawsze niezawodny ??

Opublikowano
10 minut temu, tom.1 napisał(a):

Muskel1 jestes jak zawsze niezawodny ??

Eee tam:wink::hi:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Sluchajcie ktos moze wie: aktualizacja tych map to dosc dlugi proces, czy w trakcie aktualizacji mozna zgasic auto i je zamknac? Czy proces wtedy sie dokonczy?

Opublikowano
8 godzin temu, Koalakm napisał(a):

Sluchajcie ktos moze wie: aktualizacja tych map to dosc dlugi proces, czy w trakcie aktualizacji mozna zgasic auto i je zamknac? Czy proces wtedy sie dokonczy?

Normalnie w czasie aktualizacji mapy możesz zgasić auto oraz zapłon. Dopóki trwa instalacj, jednostka nie wyłączy się. Tak wgrywam zawsze u siebie mapy.

Zgaszony silnik i zapłon, wszystkie drzwi zamknięte ale nie zaryglowame. 

Opublikowano
10 godzin temu, Muskel1 napisał(a):

Normalnie w czasie aktualizacji mapy możesz zgasić auto oraz zapłon. Dopóki trwa instalacj, jednostka nie wyłączy się. Tak wgrywam zawsze u siebie mapy.

Zgaszony silnik i zapłon, wszystkie drzwi zamknięte ale nie zaryglowame. 

oo to bardzo cenna informacja :) Dzieki Muskel

Opublikowano

Po pewnym czasie ekran się tylko wygasi ale instaluje dalej w tle.:hi:

Opublikowano
W dniu 16.05.2023 o 07:56, Muskel1 napisał(a):

Po pewnym czasie ekran się tylko wygasi ale instaluje dalej w tle.

Zrobilem i jednak po pewnym czasie przerywa i sie wylacza - ale potem przy odpaleniu auta "wznawia" wgrywanie.

Opublikowano

U mnie instalował w tle do końca. Ekran był tylko wygaszony. 

Opublikowano
17 godzin temu, Muskel1 napisał(a):

U mnie instalował w tle do końca. Ekran był tylko wygaszony. 

mysle ze to inteligentnie jest zrobione, np. w zaleznosci od naladowania aku itp ;)

Opublikowano

Jesteś pewny, że przerwało instalacje a nie że tylko ekran wygasł?

Miałeś komunikat, że przerwano i musiałeś potwierdzić wznowienie instalacji?

Opublikowano
Godzinę temu, Muskel1 napisał(a):

Jesteś pewny, że przerwało instalacje a nie że tylko ekran wygasł?

Miałeś komunikat, że przerwano i musiałeś potwierdzić wznowienie instalacji?

no raczej tak :) Zapuscilem aktualizacje, zgasilem auto (nie zamykalem drzwi). Po 50 minutach wsiadam, odpalam auto i sie wszystko odpalilo, pojawil sie komunikat ponownie aktualizacja MMI w Toku (juz dokladnie nie pamietam, czy czasem nie bylo "wznawiam" cos  - ale nie wiem) i patrze a on od nowa idzie - ten pasek postepu, i po chwili przeskoczyl na ponad polowe i jechal dalej az skonczyl. Wiec na moje jakby zamrozil w jakims momencie i potem przy odpaleniu dokanczal...

Ogolnie wazne przeslanie jest takie - ze nic zlego nie powinno sie stac jak zgasisz auto podczas aktualizacji, dokonczy pozniej albo dokonczy i tak :)

Edytowane przez Koalakm

Opublikowano

Zamroził tylko ostatni widok na ekranie zanim wygasł. Po obudzeniu przeskoczył na miejsce w którym aktualnie się znajdował. Normalnie kończy sam aktualizacje i wygasza tylko ekran. Trwa to naprawdę długo, nie mierzyłem czasu ale całkiem możliwe, że 50 min nie wystarczy.

Opublikowano
2 minuty temu, Muskel1 napisał(a):

Zamroził tylko ostatni widok na ekranie zanim wygasł. Po obudzeniu przeskoczył na miejsce w którym aktualnie się znajdował. Normalnie kończy sam aktualizacje i wygasza tylko ekran. Trwa to naprawdę długo, nie mierzyłem czasu ale całkiem możliwe, że 50 min nie wystarczy.

no tez tak moze byc, w kazdym razie kluczowe jest ze mozna zapuscic aktualizacje i zgasic auto - mysle ze zamknac pewnie tez.

Opublikowano

Nie próbowałem bo auto zawsze otwarte w garażu stało jak aktualizowałem mapy. Może następnym razem wypróbuję.

Opublikowano
W dniu 8.04.2023 o 15:07, o_artur napisał(a):

Karta 64GB z mapami 2023 zrobiona na Windows 10, format exFAT zaskoczyła od razu! Czyli patchowanie kartą z Maca dało jednak radę ale mapy już nie. Dzięki wielkie za pomoc!!!

Hej, tez mam Q7 tylko z 2017 i ciałem zrobić aktualizację. 

Możesz podesłać link skąd pobrać plik M.I.B ? 

Mapy już ściągnąłem, mam najnowsza wersje softu brakuje mi tylko M.I.B. Są jakieś odnośniki na GitHub ale nie mam pojęcia jak się to ściągą. Z góry dziękuje za pomoc.

EDIT:

Znalazłem nawet filmik na YT ale pod wskazanym adresem nie ma już tego pliku.

 

 

Pozdrawiam

Bartek

Edytowane przez BartKat

Opublikowano

Na tej stronie, scrollujesz w dół i wybierasz "Source code. ZIP"

 

GITHUB.COM

M.I.B. - More Incredible Bash - The Army knife for Harman MIB 2.x aka MHI2(Q) units -...

 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Zrobiłem  w a6 C7 wczoraj samodzielnie konwersję z us na eu. Wszystko odbyło się za pomocą kart SD i narzędzia MIB. 

Dzisiaj chciałem wgrac mapy i niestety po włożeniu karty nie widzi danych aktualizacyjnych. Jak rozumiem muszę wgrać path o którym mowa w tym temacie. Teraz pytanie @Muskel1 czy ten Path, który wrzuciłeś mogę u siebie w a6 c7 zastosować?

received_646048280245788.jpeg

received_241458725185938.jpeg

Edytowane przez audicoman

Opublikowano

Jaką masz wersję FW w czerwonym menu?

Opublikowano

@Muskel1 MIHI_2ER_AU57X_K6633

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.