Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mapy MIB w Audi A4 B9

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Skasuj stare mapy i próbuj pinownie.

Opublikowano

Tylko VCDS lub OBD11 da się to zrobić? 
czy z poziomu mmi można ?

Opublikowano
W dniu 5.08.2024 o 11:12, SikorA5 napisał(a):

Ktoś wie czemu tak się dzieje?

dochodzi  do 1% i wyświetla się taki komunikat 

 

na pendrive jest to samo 

karta ma 64gb jest odpowiednio sformatowana ?

IMG_0182.jpeg

Format mapy za pośrednictwem VCDS. Mi to pomogło. Aktualizacja ruszyła.

Opublikowano

@SikorA5 Miałem podobnie, pomogło sformatowanie partycji danych bazy nawigacji za pomocą OBD11. 

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Czy ktoś z powodzeniem wgrywał mapy P370? Właśnie je pobieram i zwróciłem uwagę, że zajmują one o połowę mniej miejsca w porównaniu do P350

Opublikowano

Chyba wszscy w tym wątku mają już P370 wgrane, i tak, mają one tylko ok15GB.

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano
19 godzin temu, Muskel1 napisał(a):

Chyba wszscy w tym wątku mają już P370 wgrane, i tak, mają one tylko ok15GB.

Również i mi udało sie wczoraj z sukcesem wgrać mapy  P370. :)

 

Z ciekawostek dodam, że ja wywołałem aktualizację map za z REM a nie z menu Pielegnacja Systemu i wszytsko przebieglo pomyślnie.

 

Dodatkowo zastosowalem pach naviignore, dzięki któremu, m.in. Nie włącza się kompas na VC podczas nawigowania przy uzyciu AA.

 

Pytanko odnośnie widoku satelitarnego - wiem że Google Earth jest niedostepny. Jak natomiast uruchomić widok satelitarny dostarczony przez Here Maps? Obecnie prz próbie włączenia takiego widoku dostaję komunikat o tym, że nie mam licencji na Audi Connect. Czy ta usługa jest niezbędna czy da się to jakiś obejść za pomocą patcha w M.I.B.? Załączam zdjęcie z wersją Firmware

Screenshot_20240908_120011_Photos.jpg

Edytowane przez speed1986

Opublikowano
4 minuty temu, speed1986 napisał(a):

Jak natomiast uruchomić widok satelitarny dostarczony przez Here Maps?

Jaką wersje softu MMI masz ?

 

4 minuty temu, speed1986 napisał(a):

Dodatkowo zastosowalem pach naviignore, dzięki któremu, m.in. Nie włącza się kompas na VC podczas nawigowania przy uzyciu AA.

Tutaj też to opisałem:

https://a4-klub.pl/topic/493644-uruchomienie-podwójnej-navi-w-a4-b9/

Opublikowano

Masz ostatnią dostępną wersję obsługującą już widok satelitarny. Aby uruchomić widok satelitarny musisz zakupić licencję Audi Connect Nawigacja & Rozrywka.

Opublikowano
11 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Masz ostatnią dostępną wersję obsługującą już widok satelitarny. Aby uruchomić widok satelitarny musisz zakupić licencję Audi Connect Nawigacja & Rozrywka.

Ok. Dzięki za info :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Cześć mam pytanie jak wyprowadzić US wersję na wersję na EU i od jakiej wersji zacząć EU ? Ktoś pomoże ? Jak to zacząć z tym systemem usa 

20240921_102438.jpg

Opublikowano

Do jakiej wersji muszę przenieść na początek, jaka ściągnąć?

Opublikowano

Nie zrobisz konwersji do europy bez narzedzi diagnostycznych 

Opublikowano

Chodzi o vcds czy vcp ?

Opublikowano

VCP + VCDS + odpowiednie patche , komendy skrypty po dlink jest tego troche

Opublikowano

A ja chciałem tylko mapy pod EU  I może jakieś menu car, a tu tyle zachodu,  no spodziewałem się,  że jakaś aktualizacje trzeba zgrać na SD odpowiednią żeby zacząć a później to już poleci, no powiem ci, że ciekawe 

Opublikowano

A powiedz mi masz może jakaś instrukcje do tego, bo w sumie dostep do org vcp i vcds mam tylko właśnie jak to wygląda instrukcjach jak to ugryźć by się przydała

Opublikowano

Od dwóch dni walcze żeby wgrać MIB i mam już zenit. Pomoże ktoś ogarnąć. Mam soft P3638 czy mogę zaktualizować odrazu do P5152 i wtedy szukać patch pod to czy jak?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.