Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mapy MIB w Audi A4 B9

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mogę jeszcze próbować aktualizacji do 5152 +patch? Jak wtedy z B&O i parametryzacja? Czy lepiej odpuścić i szukac kogoś kto zrobi mi format partycji ?

Opublikowano
16 minut temu, domek2222 napisał(a):

Mogę jeszcze próbować aktualizacji do 5152 +patch?

Nie możesz, bo ta wersja nie występuje jako update. 

 

17 minut temu, domek2222 napisał(a):

szukac kogoś kto zrobi mi format partycji ?

Jak masz program diagnostyczny to sam zrobisz. 

Opublikowano

 Mnie tak zastanawia, dla czego niektórym instaluje się z k3344 na k3346 bez problemu, a niektórym nie,  jest na szaro i nie można wystartować aktualizacji ? od czego to może zależeć ?

Opublikowano
8 minut temu, chodor11 napisał(a):

od czego to może zależeć ?

Od braku umiejętności.

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano
Godzinę temu, Muskel1 napisał(a):

Od braku umiejętności.

jeżeli chodzi ci o SWDL to po przewertowaniu 40 stron, wiem że można zainstalować na nowo.

Może źle się wyraziłem ..... jeżeli mam zainstalowane k3344 i jeżeli instalotor wykrywa, że  w wersji k3346 nie ma żadnych nowych danych dla zainstalowanych komponentów, to jaki jest sens tej aktualizacji k3346 względem k3344? 

Opublikowano

Każda aktualizacja wnosi pewne zmiany. Gdyby nie było sensu, nie wypuszczono by kolejnej wersji. 

Opublikowano

Mib3H czy da się zaktualizować mapy? bo na stronie audi już wyszło 5 aktualizacji i zablokowali!  Czu np. jak wykupie licencję na miesiąc to dociągnie nowe mapy czy tylko będą usługi online na starych mapach?qqqq.jpg.5151bec5027d59e03558f644ff04e308.jpg

Opublikowano
W dniu 3.06.2025 o 18:56, Muskel1 napisał(a):

Jak masz program diagnostyczny to sam zrobisz. 

 

Mam w kodach 023000ee i 02300036 który daje update do 24/25. Jest możliwe że ten drugi blokuje update map? Jak sie go pozbyć żeby tylko zostawić z ee. Bawić się w ponowne wrzucenie firmware czy odpuścić i szukac kogoś żeby usunac dane nawigacji. Istnieje ryzyko usuniecia navi i ponowny problem z update i zostaje bez navi?

 

20250603_163236.jpg

Edytowane przez domek2222

Opublikowano
2 godziny temu, domek2222 napisał(a):

Jest możliwe że ten drugi blokuje update map?

Nie.

2 godziny temu, domek2222 napisał(a):

Jak sie go pozbyć żeby tylko zostawić z ee.

Nie ma takiej potrzeby.

2 godziny temu, domek2222 napisał(a):

Istnieje ryzyko usuniecia navi i ponowny problem z update i zostaje bez navi?

Jak zrobi format partycji to nie będziesz miał nawigacji, bo skasowałeś mapy. Należy je wgrać.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 21.05.2025 o 09:17, Muskel1 napisał(a):

Pojawiły się nowe mapki do MHI2/MHI2Q wersja P410 2025/2026.

 

https://infotainment-cdn.skoda-auto.com/base/maps/HIGH2_P410_EU_202522.zip

 

Jak już wgrywałem patcha i podnosiłem do 2025, to wystarczy że  teraz te ściągnę, rozpakuję ZIPem i dam instalację z menu samochodu (aktualizacja map)?

20250621_093437.jpg

Opublikowano

Jeżeli masz patcha (przynajmniej do 2025) to wgranie map wystarczy.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Czy przed wgraniem map warto zrobić format 5F ? Jeżeli tak to proszę podpowiedzieć jak to zrobić VCDS

Opublikowano
4 minuty temu, duzy616 napisał(a):

Czy przed wgraniem map warto zrobić format 5F ?

Nie trzeba. Tylko w razie problemu z czytaniem/wgraniem map.

Opublikowano

A nie ma możliwości zapełnienia pamięci wewnętrznej ?

Nie jest tak, że jak zrobisz format to jest zajęte mniej pamięci, system działa szybciej ?

Proszę napisz jak zrobić ten ewentualny format.

Opublikowano
2 minuty temu, duzy616 napisał(a):

Nie jest tak, że jak zrobisz format to jest zajęte mniej pamięci, system działa szybciej ?

Nie. Mapy zostają nadpisane.

 

3 minuty temu, duzy616 napisał(a):

Proszę napisz jak zrobić ten ewentualny format.

Sterownik 5F-> nastawy podstawowe-> format partycji.

Opublikowano

Po raz kolejny raz bardzo dziękuję.

 

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

@Muskel1 czy w Audi S3 8V pomożesz zrobić konwersję z USA na EU ?

Opublikowano

to jest instrukcja do mhi2, ja mam przedlift z mhig, czy to zadziała?

 

Edytowane przez deejay89

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.