Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mapy MIB w Audi A4 B9

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Udało mi się przejść bezpośrednio z 2162 US na 3346 eu jeśli ktoś miałby jakieś pytania albo potrzebował plików do aktualizacji chętnie pomogę :)IMG_1174.thumb.jpeg.47ea188ffa8ee27052e8213ee4b48be2.jpeg

Opublikowano

Hej, mam wersję MIH2_US_AUG22_P3252

MU software:0692

Na jaką wersję EU wyprowadzić pierwsze? Czy może podnieść wersję US? 

Edytowane przez Ghost9195

Opublikowano

3346

Opublikowano

Chciałem wgrać mapy z 2025 po konwersji z USA. Nie udało się przez "pielęgnacje systemu", spróbowałem przez czerwone menu i poszło, ale uruchamiają sie mam normalnie mape całej europy i po 3-5 minutach znika i dostaje komunikat "dane nawigacji nie są jeszcze udostępnione". Ktoś miał taki przypadek? Mapy pobrane MIB-Helper pod wersje 3346 i patch tez zrobiony

Opublikowano

Coś źle zrobiłeś.

Opublikowano

Źle konwersje czy złe wygrywanie map? Może zrobić ten format partycji?

Opublikowano

Gdybym był jasnowidzem byłbym multimiliarderem ale nie jestem. Nie było mnie przy tym jak dookonywałeś zmian etc. więc nie wiem co zrobiłeś nie tak. Już sam fakt, że nie mogłeś wgrać map z poziomu pielęgnacji systemu, świadczy o tym, że coś jest nie tak. Wykonaj format partycji map, ściągnij mapki z poniższego linka i je wgraj.

 

https://navigation-maps.volkswagen.com/vw-maps/P390_N60S5MIBH3_EU.7z

 

Opublikowano

,,Gdybym był jasnowidzem byłbym multimiliarderem ale nie jestem"

Muskel1 nawet tak nie żartuj... tutaj wszyscy na Ciebie liczą i na szklaną kulę także...???

Opublikowano
6 minut temu, janusz75 napisał(a):

tutaj wszyscy na Ciebie liczą i na szklaną kulę także...???

:grin: staram się jak mogę:travolta::wink:

Opublikowano

i trzeba przyznać, że Bardzo dobrze Ci to wychodzi... mnie także dużo pomogłeś... tylko tak trzymaj...?

Opublikowano
Godzinę temu, Muskel1 napisał(a):

Gdybym był jasnowidzem byłbym multimiliarderem ale nie jestem. Nie było mnie przy tym jak dookonywałeś zmian etc. więc nie wiem co zrobiłeś nie tak. Już sam fakt, że nie mogłeś wgrać map z poziomu pielęgnacji systemu, świadczy o tym, że coś jest nie tak. Wykonaj format partycji map, ściągnij mapki z poniższego linka i je wgraj.

 

https://navigation-maps.volkswagen.com/vw-maps/P390_N60S5MIBH3_EU.7z

 

I tak mam cię za jasnowidza po twojej szerokiej wiedzy. ? No cóż może coś źle wrzuciłem na kartę i dlatego nie chciało przejść. Spróbuje od nowa i zobaczę jakie będą efekty 

Opublikowano

:grin: Fajnie by było gdyby tak było...

Spróbuj tak jak pisałem, może pójdzie.

Opublikowano

Dopatrzyłem się, że mam Fec 0231001e a z tego co widziałem na forum to chyba 18/19 rok. Co dziwne patch wszedł bez problemu i nawet jak próbowałem drugi raz to pokazuje, że łatka już jest. W wolnej chwili spróbuje może innego patcha wgrać bo ten był z całej paczki 

Opublikowano

0230001e to 2018/2019.

Jakiej wersji M.I.B. używałeś?

Opublikowano

GEM 4.12

Opublikowano

Chodzi o wesję V3.6.0 lub V3.7.1. Której użyłeś?

Opublikowano

Wydaje mi się, że było to v3.6.0 bo pobierałem z github, a link z mib helper. Próbować tym nowszym? Sprawdzić fizycznie będę mógł dopiero w piątek i upewnić się na 100

 

GITHUB.COM

M.I.B. - More Incredible Bash - The Army knife for Harman MIB 2.x aka MHI2(Q) units -...

 

Edytowane przez Krolik524

Opublikowano
1 minutę temu, Krolik524 napisał(a):

Próbować tym nowszym?

Nie, V3.7.1 nie jest do tej wersji MMI, dlatego pytałem której użyłeś.

Opublikowano

Konwersja poszła pomyślnie tym co mam. Wszystko mam PL i wersje k3346, ale zrobię tak jak mówisz może coś się zepsuło i trzeba drugi raz MIB. W ostateczności zostanę bez map ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.