Opublikowano 3 Czerwca 20251 r Mogę jeszcze próbować aktualizacji do 5152 +patch? Jak wtedy z B&O i parametryzacja? Czy lepiej odpuścić i szukac kogoś kto zrobi mi format partycji ?
Opublikowano 3 Czerwca 20251 r 16 minut temu, domek2222 napisał(a): Mogę jeszcze próbować aktualizacji do 5152 +patch? Nie możesz, bo ta wersja nie występuje jako update. 17 minut temu, domek2222 napisał(a): szukac kogoś kto zrobi mi format partycji ? Jak masz program diagnostyczny to sam zrobisz.
Opublikowano 3 Czerwca 20251 r Mnie tak zastanawia, dla czego niektórym instaluje się z k3344 na k3346 bez problemu, a niektórym nie, jest na szaro i nie można wystartować aktualizacji ? od czego to może zależeć ?
Opublikowano 3 Czerwca 20251 r 8 minut temu, chodor11 napisał(a): od czego to może zależeć ? Od braku umiejętności. Edytowane 3 Czerwca 20251 r przez Muskel1
Opublikowano 3 Czerwca 20251 r Godzinę temu, Muskel1 napisał(a): Od braku umiejętności. jeżeli chodzi ci o SWDL to po przewertowaniu 40 stron, wiem że można zainstalować na nowo. Może źle się wyraziłem ..... jeżeli mam zainstalowane k3344 i jeżeli instalotor wykrywa, że w wersji k3346 nie ma żadnych nowych danych dla zainstalowanych komponentów, to jaki jest sens tej aktualizacji k3346 względem k3344?
Opublikowano 3 Czerwca 20251 r Każda aktualizacja wnosi pewne zmiany. Gdyby nie było sensu, nie wypuszczono by kolejnej wersji.
Opublikowano 5 Czerwca 20251 r Mib3H czy da się zaktualizować mapy? bo na stronie audi już wyszło 5 aktualizacji i zablokowali! Czu np. jak wykupie licencję na miesiąc to dociągnie nowe mapy czy tylko będą usługi online na starych mapach?
Opublikowano 5 Czerwca 20251 r W dniu 3.06.2025 o 18:56, Muskel1 napisał(a): Jak masz program diagnostyczny to sam zrobisz. Mam w kodach 023000ee i 02300036 który daje update do 24/25. Jest możliwe że ten drugi blokuje update map? Jak sie go pozbyć żeby tylko zostawić z ee. Bawić się w ponowne wrzucenie firmware czy odpuścić i szukac kogoś żeby usunac dane nawigacji. Istnieje ryzyko usuniecia navi i ponowny problem z update i zostaje bez navi? Edytowane 6 Czerwca 20251 r przez domek2222
Opublikowano 5 Czerwca 20251 r 2 godziny temu, domek2222 napisał(a): Jest możliwe że ten drugi blokuje update map? Nie. 2 godziny temu, domek2222 napisał(a): Jak sie go pozbyć żeby tylko zostawić z ee. Nie ma takiej potrzeby. 2 godziny temu, domek2222 napisał(a): Istnieje ryzyko usuniecia navi i ponowny problem z update i zostaje bez navi? Jak zrobi format partycji to nie będziesz miał nawigacji, bo skasowałeś mapy. Należy je wgrać.
Opublikowano 21 Czerwca 20251 r W dniu 21.05.2025 o 09:17, Muskel1 napisał(a): Pojawiły się nowe mapki do MHI2/MHI2Q wersja P410 2025/2026. https://infotainment-cdn.skoda-auto.com/base/maps/HIGH2_P410_EU_202522.zip Jak już wgrywałem patcha i podnosiłem do 2025, to wystarczy że teraz te ściągnę, rozpakuję ZIPem i dam instalację z menu samochodu (aktualizacja map)?
Opublikowano 4 Lipca 20254 Lip Czy przed wgraniem map warto zrobić format 5F ? Jeżeli tak to proszę podpowiedzieć jak to zrobić VCDS
Opublikowano 4 Lipca 20254 Lip 4 minuty temu, duzy616 napisał(a): Czy przed wgraniem map warto zrobić format 5F ? Nie trzeba. Tylko w razie problemu z czytaniem/wgraniem map.
Opublikowano 4 Lipca 20254 Lip A nie ma możliwości zapełnienia pamięci wewnętrznej ? Nie jest tak, że jak zrobisz format to jest zajęte mniej pamięci, system działa szybciej ? Proszę napisz jak zrobić ten ewentualny format.
Opublikowano 4 Lipca 20254 Lip 2 minuty temu, duzy616 napisał(a): Nie jest tak, że jak zrobisz format to jest zajęte mniej pamięci, system działa szybciej ? Nie. Mapy zostają nadpisane. 3 minuty temu, duzy616 napisał(a): Proszę napisz jak zrobić ten ewentualny format. Sterownik 5F-> nastawy podstawowe-> format partycji.
Opublikowano 7 Lipca 20257 Lip to jest instrukcja do mhi2, ja mam przedlift z mhig, czy to zadziała? Edytowane 7 Lipca 20257 Lip przez deejay89
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto