Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Śląsk => Darłowo


johnnythebest

Rekomendowane odpowiedzi

Hej :hi:

Jechał toś z Was ze śląska do Darłowa?

Zastanawiam się nad kierunkiem Gliwice - Wrocław - Szczecin - Darłowo. Trasa najdłuższa ale najwięcej ekspresówek jest i wg mapsgoogle szybciej niżeli trasą na Łódź gdzie jest 90km mniej.

Poleci ktoś dobrą trasę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przez Wrocław / Szczecin masz non stop Ski.

Przez A1 po zjeździe pod Bydgoszczą jest słaba droga niestety.

S6 ze Szczecina do Koszalina masz 100% Skę po 2 pasy, S3 od Legnicy do Szczecina chyba też jest 100% po 2 pasy (nie wiem jak pod samą Legnicą bo nie jechałem ładnych kilka lat).

@kamil-vag jakiś czas temu jechał to może się wypowie jak ten fragment od bydgoszczy na północ wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MaTeo85 napisał:

przez Wrocław / Szczecin masz non stop Ski.

Przez A1 po zjeździe pod Bydgoszczą jest słaba droga niestety.

S6 ze Szczecina do Koszalina masz 100% Skę po 2 pasy, S3 od Legnicy do Szczecina chyba też jest 100% po 2 pasy (nie wiem jak pod samą Legnicą bo nie jechałem ładnych kilka lat).

@kamil-vag jakiś czas temu jechał to może się wypowie jak ten fragment od bydgoszczy na północ wygląda.

oki podziękował, może @kamil-vag odpisze to wtedy zobaczymy co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wpadałem na A1 w Łodzi, bo najpierw Kielce i na Warszawę S7, potem na A2 i zjazd na A1 właśnie w Łodzi i do Bydgoszczy się leciało pięknie, potem odcinek do Koszalina bez rewelacji, ale już Koszalin - Kołobrzeg na momencie, ale da się przejechać i fajna widokowa trasa, ja unikałem opłat... ogólnie ten kawałek Bydgoszcz Koszalin to najgorszy odcinek był z całej mojej trasy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gliwice - Wrocław stracisz sporo włosów na głowie bo tam ciągle remonty są, przynajmniej na A4.. do tego tam fotoradar jest ? niestety lepszej trasy w tym rejonie nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy brałeś pod uwagę A1? Płatny odcinek masz wyłącznie od Torunia na północ, Toruń - Warlubie to chyba 15 zł, resztę trasy przejeżdżasz kierując się Kościerzynę, Bytów, Sławno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, johnnythebest napisał:

Hej :hi:

Jechał toś z Was ze śląska do Darłowa?

Zastanawiam się nad kierunkiem Gliwice - Wrocław - Szczecin - Darłowo. Trasa najdłuższa ale najwięcej ekspresówek jest i wg mapsgoogle szybciej niżeli trasą na Łódź gdzie jest 90km mniej.

Poleci ktoś dobrą trasę?

Gliwice - Wrocław - Poznań - Piła - Szczecinek - Bobolice - Sławno - Darłowo

 

Edytowane przez Dev
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, george napisał:

Czy brałeś pod uwagę A1? Płatny odcinek masz wyłącznie od Torunia na północ, Toruń - Warlubie to chyba 15 zł, resztę trasy przejeżdżasz kierując się Kościerzynę, Bytów, Sławno.

Tutaj właśnie odcinek od Bydgoszczy w kierunku Kosciezyny i dalej jest najgorszy, reszta jak najbardziej OK. A1 od Łodzi jedzie się BDB. Do Łodzi nie wiem bo w tym roku nie jechałem. Zjazd z A1 na 5 (bo pewnie tak podpowiada google) trzeba brać pod uwagę że jest słaby bo roboty drogowe na odcinku budowanej S5.

Generalnie na każdej drodze jest coś. 3 wersja 11ką przez poznań na moje najgorsza ale kto wie, dawno mnie w tamtych rejonach nie było więc nie wiem jak to wygląda na dzisiaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kamil-vag napisał:

ja wpadałem na A1 w Łodzi, bo najpierw Kielce i na Warszawę S7, potem na A2 i zjazd na A1 właśnie w Łodzi i do Bydgoszczy się leciało pięknie, potem odcinek do Koszalina bez rewelacji, ale już Koszalin - Kołobrzeg na momencie, ale da się przejechać i fajna widokowa trasa, ja unikałem opłat... ogólnie ten kawałek Bydgoszcz Koszalin to najgorszy odcinek był z całej mojej trasy...

Patrzę na ten odcinek i faktycznie na mapie nie wgląda za ciekawie, 192km zwykłej drogi

Godzinę temu, Langista napisał:

Gliwice - Wrocław stracisz sporo włosów na głowie bo tam ciągle remonty są, przynajmniej na A4.. do tego tam fotoradar jest ? niestety lepszej trasy w tym rejonie nie ma.

Bedę startował o 2:00, mam nadzieję że korków nie będzie o tej porze, do Wrocka szybko obleciałbym

31 minut temu, george napisał:

Czy brałeś pod uwagę A1? Płatny odcinek masz wyłącznie od Torunia na północ, Toruń - Warlubie to chyba 15 zł, resztę trasy przejeżdżasz kierując się Kościerzynę, Bytów, Sławno.

Trasa ciekawa ale też 173km trasy zwykłą już drogą.

 

Trasa na Wrocław wydaje być się najlepsza jeśli chodzi o jakość drogi, natomiast nakładam wtedy ok 80km więcej.

Orientujecie się czy prócz trasy Gliwice - Wrocław są tam jeszcze jakieś płatne odcinki?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Dev napisał:

Gliwice - Wrocław - Poznań - Piła - Szczecinek - Bobolice - Sławno - Darłowo

 

Czasowo wg mapy najgorzej - 8:30min

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, johnnythebest napisał:

Patrzę na ten odcinek i faktycznie na mapie nie wgląda za ciekawie, 192km zwykłej drogi

Bedę startował o 2:00, mam nadzieję że korków nie będzie o tej porze, do Wrocka szybko obleciałbym

Trasa ciekawa ale też 173km trasy zwykłą już drogą.

 

Trasa na Wrocław wydaje być się najlepsza jeśli chodzi o jakość drogi, natomiast nakładam wtedy ok 80km więcej.

Orientujecie się czy prócz trasy Gliwice - Wrocław są tam jeszcze jakieś płatne odcinki?

 

 

Jak zjedziesz z a4 w Legnicy to już tylko S3 i S6, a one nie są płatne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w sobotę jadę do Ustki i też Legnica Szczecin i dalej S6. Tam tylko pod Szczecinem czasami jest zatwardzenie z powodu remontu Moim zdaniem lepiej nadłożyć 80 km ale dobra droga. 

Edytowane przez Rob@k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Rob@k napisał:

Ja w sobotę jadę do Ustki i też Legnica Szczecin i dalej S6. Tam tylko pod Szczecinem czasami jest zatwardzenie z powodu remontu

Węzeł w Szczecinie już ma full przejezdność, więc nie powinno już być dramatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Rob@k napisał:

Ja w sobotę jadę do Ustki i też Legnica Szczecin i dalej S6. Tam tylko pod Szczecinem czasami jest zatwardzenie z powodu remontu Moim zdaniem lepiej nadłożyć 80 km ale dobra droga. 

S6 masz do Koszalina, ja bym się nie pchał na Szczecin, bez sensu. Gdzie masz kwaterę w Ustce ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Dev napisał:

S6 masz do Koszalina, ja bym się nie pchał na Szczecin, bez sensu. Gdzie masz kwaterę w Ustce ?

Willa Lazur, a potem na parę dni do Lemborka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MaTeo85 napisał:

Tutaj właśnie odcinek od Bydgoszczy w kierunku Kosciezyny i dalej jest najgorszy, reszta jak najbardziej OK. A1 od Łodzi jedzie się BDB.

Warlubie to już nieopodal Grudziądza,  więc sporo za Bydgoszczą w kierunku północnym. 

2 godziny temu, johnnythebest napisał:

Trasa ciekawa ale też 173km trasy zwykłą już drogą.

Niestety jakby nie ma opcji by pogodzić krótkiej i płynnej trasy. ;)

Oparcie o A4, S3 (Szczecin)  umożliwia płynny przejazd Skami i S6 (ze Szczecina).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Ja jutro lecę w te rejony, trasa a1 do Torunia potem na Bydgoszcz i Słupsk, paru znajomych 2 tygodnie temu jechało i polecili tą trasę, zmieścili się w 7,5h z jakimiś postojami bo z dziećmi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, szafa napisał:

 Ja jutro lecę w te rejony, trasa a1 do Torunia potem na Bydgoszcz i Słupsk, paru znajomych 2 tygodnie temu jechało i polecili tą trasę, zmieścili się w 7,5h z jakimiś postojami bo z dziećmi.

z Torunia na Swiecie i na Chojnice - Bytów, nie pchaj sie na Bydgoszcz

gdzie lecisz dokładnie ?

Edytowane przez Dev
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Dev napisał:

z Torunia na Swiecie i na Chojnice - Bytów, nie pchaj sie na Bydgoszcz

gdzie lecisz dokładnie ?

Jarosławiec, spoko dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...