Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wymiana suba B&O na Audio System CO06DC EVO w Audi A4 B9

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
W dniu 21.02.2024 o 14:27, Muskel1 napisał(a):

 Ja testowałem oba systemy na takich samych ustawieniach i tych samych utworach, z tych samych nośników danych. Uważam, że słoń mi na ucho nie nadepnął i i że jakieś tam rozeznanie w tej dziedzinie mam. Według mnie nie było tam różnicy między nimi, ale jest to, podobnie jak u Ciebie, odczucie subiektywne, tak że być może gdyby jeszcze kilka osób przeprowadziło próbę, mieliby inne odczucia.

Hej Muskel wracam do tematu, bo musze przyznac Ci teraz racje. 

Teraz jezdze A4 Allroad (2018) i tu bang gra dokladnie jak w q5. W poprzednim A4 B9 (2016) tak jak pisalem Bang gral inaczej niz w Q5 i troche "gorzej".

Czyli reasumujac w mojej opinii w A4 B9 nzdecydowanie lepiej gra Bang oparty na Quallcom.

Opublikowano

Masz regulację subwoofera w ustawieniach MMI?

Opublikowano
15 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Masz regulację subwoofera w ustawieniach MMI?

no tak, czyli jak pisales jest na quallcom.

Opublikowano

Ten regulator dużo daje, odczucie jest całkiem inne.

W systemie na procesorze nVidia regulatora suba w A4 nie ma i jest fabrycznie ustawiony na 50% .

Można kodowaniami zmienić chwilowo na kodowania z Q7 (bo tam  regulator był), ustawić regulator do swoich potrzeb i przywrócić kodowania z A4. Ustawienie pozostanie takie jakie wyregulowałeś.

Opublikowano
16 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Ten regulator dużo daje, odczucie jest całkiem inne.

no tak zgadzam sie w 100% - ale mysle ze sam procesor qualcom cos jeszcze daje, w sensie jakosci dzwieku, albo parametryzacji pozostalych glosnikow nie wiem, w kazdym razie roznica jest bardzo duza.

Opublikowano

Też mi się tak wydaje.

Opublikowano
2 godziny temu, Koalakm napisał(a):

no tak zgadzam sie w 100% - ale mysle ze sam procesor qualcom cos jeszcze daje, w sensie jakosci dzwieku, albo parametryzacji pozostalych glosnikow nie wiem, w kazdym razie roznica jest bardzo duza.

Ustawienia DSP pod dane auto (delay i EQ)

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

podaje ustawienia jezeli ktos nie jest obecnie zadowolony z jakosci Banga:

 

treble = 0

bass = 3 (mozna wiecej w zalaznosci od uznania)
sub = 4 (mozna wiecej w zalaznosci od uznania)
focus = all (lub przod jak kto woli)
3D/surround = off
fader = -2 (przesuniecie w tyl)

 

Z powyzszymi ustawieniami to gra naprawde bdb.

Opublikowano
W dniu 24.06.2024 o 09:49, Muskel1 napisał(a):

Ten regulator dużo daje, odczucie jest całkiem inne.

W systemie na procesorze nVidia regulatora suba w A4 nie ma i jest fabrycznie ustawiony na 50% .

Można kodowaniami zmienić chwilowo na kodowania z Q7 (bo tam  regulator był), ustawić regulator do swoich potrzeb i przywrócić kodowania z A4. Ustawienie pozostanie takie jakie wyregulowałeś.

Jak zrobić to kodowanie VCDS ?

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano

A wie ktoś jak doładnie ODIS odczytać te obszary ?

 

Bo odczytałem to Car Scanner Pro ale on zapisuje jako tekst i nie wiem jak tego użyć w tym edytorze na stronie:

 

Edytowane przez PiterEL

  • 11 miesięcy temu...
Opublikowano

Hej, mam pytanie odnośnie mib1 high Harman w A3 8V. Dolożyłem central speaker i subwoofer w kole zapasowym i całość gra nieźle ale czy da się dokodować pokrętło do regulacji subwoofera?

Opublikowano

Da się. Jest to zapisane w dataset 0x003B00

Ja u siebie w Kodiaqu aktywowałem.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.