Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

VI OGÓLNOPOLSKI ZLOT AUDI A4 KLUB POLSKA PIŁA 2009

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

moja też .

Opublikowano

Prosimy o aktualizacje. Kasa poszła w poniedziałek, a tu jeszcze kolor czerwony. ;(

Opublikowano

Prosimy o aktualizacje. Kasa poszła w poniedziałek, a tu jeszcze kolor czerwony. ;(

przepraszam przeoczyłem jak spisywałem :kwasny:

Opublikowano

To zlot jakiś jest i nikt nic się nie pucuje!! Cuber Ty ogrze :decayed:

Opublikowano

nie mow ze nie wiedziales :cool1:

Opublikowano

To zlot jakiś jest i nikt nic się nie pucuje!! Cuber Ty ogrze :decayed:

a TY co :naughty::polew:

Opublikowano

To zlot jakiś jest i nikt nic się nie pucuje!! :decayed:

Dresik masz , że się na zlot pchasz?? :polew:

Opublikowano

Umknęło mi do pyty :decayed:[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2009, 21:33_________________________________________________

To zlot jakiś jest i nikt nic się nie pucuje!! :decayed:

Dresik masz , że się na zlot pchasz?? :polew:

Mam słoneczko i to dwa se zakupiłem,żeby było na zmianę :tongue4::decayed:
Opublikowano

Ładny, kreszowy adibasa :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

sporo osób widze jeszcze nie wpłaciło :gwizdanie:

już kilka dni po terminie :gwizdanie:

Opublikowano

sporo osób widze jeszcze nie wpłaciło :gwizdanie:

już kilka dni po terminie :gwizdanie:

poczekaj aż przelewy dojdą bo z tego co widziałem (sam też tak) wpłacali po 15
Opublikowano

sporo osób widze jeszcze nie wpłaciło :gwizdanie:

Vipy i Moderatorzy i Klubowicze... :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

sporo osób widze jeszcze nie wpłaciło :gwizdanie:

Vipy i Moderatorzy i Klubowicze... :gwizdanie: :kox:

po terminie powinno być drożej :gwizdanie:

Opublikowano

po terminie powinno być drożej :gwizdanie:

:naughty: :gwizdanie:

Opublikowano

sporo osób widze jeszcze nie wpłaciło :gwizdanie:

już kilka dni po terminie :gwizdanie:

normalnie lanie dostaną na dupska :evil:

Opublikowano

sporo osób widze jeszcze nie wpłaciło :gwizdanie:

już kilka dni po terminie :gwizdanie:

normalnie lanie dostaną na dupska :evil:

Poziek pisal Mi kiedys ze na to czeka tj. ze ma takie oczekiwania od organizatorow

:polew:

Opublikowano

sporo osób widze jeszcze nie wpłaciło :gwizdanie:

już kilka dni po terminie :gwizdanie:

normalnie lanie dostaną na dupska :evil:

Poziek pisal Mi kiedys ze na to czeka tj. ze ma takie oczekiwania od organizatorow

:polew:

:mysli: :mysli:

to jest OT :gwizdanie:

Opublikowano

sporo osób widze jeszcze nie wpłaciło :gwizdanie:

już kilka dni po terminie :gwizdanie:

normalnie lanie dostaną na dupska :evil:

Poziek pisal Mi kiedys ze na to czeka tj. ze ma takie oczekiwania od organizatorow

:polew:

:mysli: :mysli:

to jest OT :gwizdanie:

tez bys chcial mnie lac po dupsku zwyrolu co ? :polew:

Opublikowano

Madas, nie dostałeś przelewu ode mnie?? wczoraj zrobiłam, więc już powinien być!!!

ps. Słyszałam, że tylko 2 osoby dostały pokoje jednoosobowe :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

ps. Słyszałam, że tylko 2 osoby dostały pokoje jednoosobowe :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.