Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Witamy się z Audicosem


izariz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Kilka dni temu dostąpiłem zaszczytu przejścia na A4 z Vectry B. Miodzio. Silnik 1.9 TDI 90Km - dla mnie bomba. Przyspieszenie zadowalające, spalanie imponujące (małe) i ta cisza w środku. Silnik pracuje cichutko, brak wibracji na budzie - jednym słowem klasa. Od 13-tego roku życia podobało mi się AUDI 100 (C4), a odkąd wyszło A8 to to jest wóz moich marzeń. Pod tym linkiem wstawiłem kilka fotek. AUDICOS Wstępnie wymienione zostały tylne lampy i przednie kierunki. Zmieniony będzie jeszcze grill bez emblematu i przyciemnione tylne szyby. Z czasem (może za rok) nowe fele. Pozdrawiam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne autko , ale wlasnie lampy .... nie masz starych ? to odkupie od Ciebie ;) A lexusy masz z indexem predkosci L - tak jak Traviz ( powyzej 120 odpada szklo ) :razz: Ogolnie fajne autko .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładniutkie , ale stare lampy zdecydowanie piękniejsze :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne jest, nie ma co. A co do lamp-skoro wszyscy poruszają ten temat. Kwestia gustu, a o gustach się nie dyskutuje... i już ;-)

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naprawdę fajne A4 :!:

o lampach nie bedę pisał :mrgreen: jak widzisz, z ich sprzedażą nie będzie problemu....mam na myśłi te stare :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ladne autko :grin: tylko te lamki orginalne sa owiele ladniejsze niz lexy :smile: nooo ale to juz kwestia gustu :smile: gratuluje wyboru...AUDI A4 TDI :lol::cool::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ladne autko :grin: tylko te lamki orginalne sa owiele ladniejsze niz lexy :smile: nooo ale to juz kwestia gustu :smile: gratuluje wyboru...AUDI A4 TDI :lol::cool::grin:

Ładne i widać że zadbane , ale tak jak chłopaki piszą era lexów już minęła i wyglądają okropnie , przekładaj spowrotem na stare i autko miód malinka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne i widać że zadbane , ale tak jak chłopaki piszą era lexów już minęła i wyglądają okropnie , przekładaj spowrotem na stare i autko miód malinka

Nie zmuszajcie chlopaka, sam do tego dojrzy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne Autko. kólka jak najbardziej zmień ;) to najbardziej wyróżnia furke. co do lexów to sie nie wypowiadam, bo mnie sie już zniepodobały, ale te są całkiem niezłe gdyby nie przypadłość Darka co mu szkło odleciało :)

ale mam pytanko ile masz tych kucy pod machą bo w opisie masz 90 a w avatarze 100 :shock: raczej te 100 bo masz wyskalowany licznik do 260kph :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koni to ja mam 90, a wcześniej wybrałem 100, ponieważ nie przesunąłem suwaka na samą górę. W niemieckiej karcie pojazdu mam 66kW, a przyjmując, że 1kW=1,36KM, otrzymuję około 90 KM. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...