Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] KOvalowóz Dolphin Grau :) ODDAM W DOBRE, ZADBANE RĘCE !!! ;)


KOval81

Rekomendowane odpowiedzi

Sie wie - miałem dobre wzory do nasladowania :naughty::kox:

No ja myślę :gwizdanie:

Teraz je jeszcze wymaluj pod kolor nadwozia (czyt. grafit) :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe - skromniś się znalazł :polew: Fakt faktem - chyba najładniejsze ori fele, jakie Audi wypuściło :good:

Sie wie - miałem dobre wzory do nasladowania :naughty::kox:

No ja myślę :gwizdanie:

Teraz je jeszcze wymaluj pod kolor nadwozia (czyt. grafit) :naughty:

Eeee - takie zboczenie to tylko w Erze (i u Młodego :polew:)

Mi się jakoś podoba jak się felunek wyróżnia - pożałowali mi chrom listew wewnątrz, to chociaż felgi sobie zostawię :naughty: no i nie wypada Młodemu robić konkurencji - sam wymyślił, niech jedyny będzie co ma takie grafitki :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sie wie - miałem dobre wzory do nasladowania :naughty::kox:

No ja myślę :gwizdanie:

Teraz je jeszcze wymaluj pod kolor nadwozia (czyt. grafit) :naughty:

Ani się wasz :bicz: srebrne Ci pasują :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hihi i tak połowa "dziadków" z tego forum nie zrozumie i nie uwierzy, że na 18'' jest cool i będą się modlić do 15'' i 16'' :) o dziwo koszt opony 225/40/18 i 225/50/16'' jest taki sam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Sory KOval81 że zaśmiecam temat ... :notworthy:

Hihi i tak połowa "dziadków" z tego forum nie zrozumie i nie uwierzy, że na 18'' jest cool i będą się modlić do 15'' i 16'' :) o dziwo koszt opony 225/40/18 i 225/50/16'' jest taki sam :)

Dziadek prawie jestem a wcale tak nie sądze i nie odprawiam różaca do 15" czy 16 " :kox: :gwizdanie:

A co do furki to zacna .... cud miód i orzeszki ... fele moim zdaniem pierwsza klasa ( mam tem sam wzór ) Pzdr PIXI :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Sory KOval81 że zaśmiecam temat ... :notworthy:

Hihi i tak połowa "dziadków" z tego forum nie zrozumie i nie uwierzy, że na 18'' jest cool i będą się modlić do 15'' i 16'' :) o dziwo koszt opony 225/40/18 i 225/50/16'' jest taki sam :)

Dziadek prawie jestem a wcale tak nie sądze i nie odprawiam różaca do 15" czy 16 " :kox: :gwizdanie:

A co do furki to zacna .... cud miód i orzeszki ... fele moim zdaniem pierwsza klasa ( mam tem sam wzór ) Pzdr PIXI :good:

Hehehe - furka powoli zaczyna nabierać uroku, co myślę, że wyjdzie jej na dobre :naughty:

Co do cen opon, to te co podał Vario owszem, ale różnica pomiędzy 225/40/18" a np 205/55/16" jest znaczna.. :gwizdanie: a oba rozmiary chyba najbardziej popularne. Co do samego rozmiaru 18" to byłem sam mile zaskoczony.

Miałem dziś okazje jechać parę ładnych km z 2 babciami mojego dziecka, 4 kołami z gumami i mnóstwem zakupów i skoro żadna z pasażerek nie narzekała, że gubi plomby, to jest najlepsza reklama :polew::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda za***iście na felach RS6 :) Kurcze miałem kupić takie same felgi w zeszłym roku od Flyera ale nam nie wyszło... Jesteś kolejną osobą która zachęca do założenia 18", biorąc jeszcze pod uwagę opinię Vario - pewnie w końcu się skuszę :decayed:

...testuj LEDy Kimoto, sprawdzimy jak wytrzymałe są :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś jestem po praktycznie pierwszym dniu testów felg na wybojach, kostkach, dziurach i autostradzie (trasa Legnica-Wrocław-Legnica + Wrocław miasto).

Wnioski:

1. Miasto, dziury, studzienki - nie zauważyłem pogorszenia komfortu jazdy, stuków, itp, jedynie inny dźwięk gumy na dołkach - czyli SUPER :naughty:

2. Autostrada - trzyma się cholera jak przyklejona

3. Miasto - kostka - nieco głośniej niż na 16", ale tragedii nie ma - mi to akurat nie przeszkadza :good:

4. Koleiny - trzeba mocniej chwycić kiere w dłoń :>

Niestety, niespodziankę i to przykrą sprawił mi Dunlopek SP01 - na tyle wyskoczyła bania na boku ;(. Sprawdza się, że co nowe, to nowe, ale cóż..gwarancja jest- się wymieni w poniedziałek :kox:

LED'y tymczasowo odłożone do poniedziałku - nie było czasu pod uczelnią zmienić :>

Bart-S - kupuj fele i zakładaj - na żywo auto wygląda nieporównywalnie lepiej iż na zdjęciach :good: Jak chcesz, to podeślę Ci namiar na gościa od którego ja brałem. Mój kolega robi renowacje u niego, więc są jak najbardziej pewne :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, niespodziankę i to przykrą sprawił mi Dunlopek SP01 - na tyle wyskoczyła bania na boku ;(. Sprawdza się, że co nowe, to nowe, ale cóż..gwarancja jest- się wymieni w poniedziałek :kox:

Pewnie już felgę pokrzywiłeś i Ci bania wyskoczyła :polew: a teraz na opony zwalasz winę :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, niespodziankę i to przykrą sprawił mi Dunlopek SP01 - na tyle wyskoczyła bania na boku ;(. Sprawdza się, że co nowe, to nowe, ale cóż..gwarancja jest- się wymieni w poniedziałek :kox:

Pewnie już felgę pokrzywiłeś i Ci bania wyskoczyła :polew: a teraz na opony zwalasz winę :tongue4:

Nic z tych rzeczy :> Współczynnik lansu wzrósł i nabytek zbyt świeży, więc gorzej niż emeryt jeździłem, żeby poznać + i - jazdy na 18" :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koval jakie oponki wrzuciłes na ten felunek 235/40 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie - założyłem sobie na przód Conti SC2 225/40, a na tyle są od dziś Dunlop Sport Maxx w tym samym rozmiarze, bo na SP01 po jednym dniu wyszła bania. Wkur...em się jednak, bo "spece" od wulkanizacji zajechali mi ostro obie felgi......nie wymaga komentarza :thumbdown:

Szczerze powiedziawszy, to trochę autko się zmuliło na tych walcach - czuć różnicę po przesiadce z 16", albo to jakieś złudzenie - okaże się po paru dniach jazdy.

Dziś kolejna zabawka na pokładzie - zamontowane LED'y Kimmoto - Nie wywalają błędów na FIS'ie i świecą "troszkę" lepiej niż siuchy seryjne :naughty:, ale nie obeszło się bez problemów - połamałem zatrzask od wtyku lampy :wallbash: i BA9S słabo na oko sie trzymają - mam nadzieję, że nie wypadną i poświecą dłużej niż 3 dni... Sukces jednak wymaga poświęceń...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przejmuj się, ja złamałem zatrzask w oprawce jeszcze przy wymianie na BluVision. Do tej pory jeżdżę i nic się nie dzieje (nie wpadają spowrotem do klosza :)).

Pytałem o ogumienie bo nie wiem jakie oponki zamówić - z profilem 40 czy 35 i powiem że korci mnie ten niższy wariant :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj będzie przegięcie chyba raczej. Na 225/40 klapocze to jakbyś balonem walił o posadzkę, a obawiam się, że na 35 będzie tej gumy za mało. Bierz /40, bo u mnie jest twardo, a nie chciałbym się wpakować w loch jakiś na /35 :>

Co do LED, to one wg mnie najładniej by się komponowały z 6000k. Z 4300k dają radę, ale biją je niebieską poświatą. Nie zmienia to faktu, że wyglądają o niebo lepiej od ori H6W :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tego samego zdania, ale nie będę rezał ori bi-xów :) Nie jest aż tak źle ;)

Dzięki za radę - więc chyba jednak 40.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tego samego zdania, ale nie będę rezał ori bi-xów :) Nie jest aż tak źle ;)

Dzięki za radę - więc chyba jednak 40.

Dokładnie - poza tym, jeszcze nadal rozsądek bierze górę i wybieram więcej światła przed sobą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A możesz napisać, które konkretnie diody zamówiłeś? Bo jest kilka "modeli" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...