Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Migające podświetlenie wnętrza


Mateusz Bekier

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Może ktoś się orientuje, czy jest możliwość uruchomienia wizualizacji parktronic na radiu/nawigacji [Px5 Android] z Can decoderem ?

 

Z tego co mi wiadomo, dało się to zrobić na odpowiedniej wersji LED RNS-E z nowsze wersji A3; wymagany jest odpowiedni modół PDC z opcją wizualizacji, jak również jakaś konfiguracja wiązek.

 

Z góry dziękuję i pozdrawiam.

 

 

pdc.PNG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wam

Jak to jest z przerabianiem lamp? czy zwykłe h7 da się na bileda czy musze miec skorupę z xenona conajmniej? Szukajka nie odpowiedziała na moje pytanie

Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, MiSzor420 napisał:

cześć panowie

Słyszałem pogłoski że podsufitka pasuje z a6 c6 i z exeo do b7. Prawda to?

 

Z seata exeo pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz mieć najlepiej z biksenona i ktoś może to przerobić sensownie na biled. Gotowe przerobione już za ok 1500 zł są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej właśnie miałem ten sam problem co ty nabyłem dziś osłonę używana za 50zl. Tak wyglądał moj basen z kompem i przekaźnikami. Rzecz jasna objaw włączający się wentylator chłodnicy na postoju bez zapłonu po jakims czasie. Przychodzę do auta, a tu zonk akumulator zdechł ?. Opalarka, kontakt spray i drugi przekaźnik i póki co wszystko hula. Auto miało robiona mapę i poprzedni właściciel chyba nie zdawał sobie sprawy że taka niespodzianka spotka kolejnego właściciela czyli mnie ?IMG_20221216_165406.thumb.jpg.89e96c8ec8b74d81eec44633da360b92.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...