Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Migające podświetlenie wnętrza


Mateusz Bekier

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, VPLD napisał:

CHLOPIE JA TEZ NA TYM FORUM JAK ZAUWAZYSZ JUZ MAM TROCHE KONTO I Z TEGO CO WIDZE NAWET KROCEJ ODEMNIE TU JESTES WIEC NIE OCZERNIAJ LUDZI BO PRZEDNICH LAMP PEWNEJ DZIEWCZYNIE TO NIE JA ROBILEM I A DWA OPISALEM WSZYSTKO U GORY I JA TU Z TOBA ROWNIEZ NIE BEDE SIE LICYTOWAL :D DOINFORMUJ SIE BYCZKU I NIE STRUGAJ FANATYKA

Nie jest istotne kto jak długo jest częścią tej społeczności a ile dla niej znaczy i co sobą prezentuje. Od osoby, która wypowiada się w taki sposób, jak Ty nie kupiłbym nawet Wunder bauma. Ochłoń i podejdź do tematu profesjonalnie. Nikt tu nikomu krzywdy zrobić nie chce :wink:

Edytowane przez R4xx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, VPLD napisał:

ALE JA SIE NIE BEDE TU Z TOBA LICYTOWAL DOBREJ NOCY 

Jaka licytacja kolego. Zadałem 4 proste pytania, na które odpowiedzi  wniosłyby tu dużo do rzetelności Twoich usług. 

Twoje milczenie i zmiana tematu są jednoznaczne, więc kończę także temat. Niech inni wnioski wyciągną:hi:

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Muskel1 napisał:

Jaka licytacja kolego. Poprosiłem o 4 proste pytania, na które odpowiedzi  wniosłyby tu dużo do rzetelności Twoich usług. 

Twoje milczenie i zmiana tematu są jednoznaczne, więc kończę także temat. Niech inni wnioski wyciągną:hi:

Ale jaka zmiana tematu pisałem chyba żebyś pytam u źródła i że mnie mam nic do ukrycia też ale co myślisz że będziesz mnie tu publicznie ciągnął za język? To się grubo mylisz jeśli Cię to interesuje to pytaj u źródła tak jak może zrobić to każdy zainteresowany 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, VPLD napisał:

Ale jaka zmiana tematu pisałem chyba żebyś pytam u źródła i że mnie mam nic do ukrycia też ale co myślisz że będziesz mnie tu publicznie ciągnął za język? To się grubo mylisz jeśli Cię to interesuje to pytaj u źródła tak jak może zrobić to każdy zainteresowany 

"Źródło" podało informacje, o które pytałem, na samym początku. Najwidoczniej zgadza się to co napisał bo nie zaprzeczasz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, VPLD napisał:

POWIEDZIALEM ZE NIE BEDE SIE Z TOBA TU LICYTOWAL I NIE WMAWIAJ NIKOMU ZE JAKIES LAMPY JAKIEJS DZIEWCZYNIE ROBILEM BO NIE ZNAM TEMATU , MILEGO WIECZORU?? TEMAT TYCZY SIE TYLNYCH LAMP 

Temat dotyczy lamp?? Myślałem, że po poście pierwszym kolegi dotyczy to już felg 19" ???????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, VPLD napisał:

A gdzie jest napisane że ktoś kogoś oszukał?

Oszukałeś @electroses. I jak widać jawnie masz to w "siedzisku" oszuście.

Tu jest to napisane:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byś myślał to byś doszedł do wniosku że wszystko zostało tu napisane i sprostowanie inteligencie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, VPLD napisał:

Jak byś myślał to byś doszedł do wniosku że wszystko zostało tu napisane i sprostowanie inteligencie

Właśnie czytałem. Nic nie napisałeś w tej sprawie. Nie napisałeś czemu go oszukałeś, nie przeprosiłeś, nie starasz się załagodzić sprawy. Słabo się bronisz, zero argumentów. Krzykiem oszustwa nie przyćmisz..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zostałem oszukany na pieniądze. Hans się zgadza nawet prototyp był tańszy. Nie dostałem zestawu niwelujące go usterkę. Teraz fajnie mi wytłumaczył jak mam to sobie zrobić samemu bez przesyłki która obiecał. Doceniam otrzymaną pomoc w dokończeniu lamp. Trzeba było od razu gadać że nic mi nie wyślesz i by nie było tematu xD Pozdrawiam ogólnie lampy są bardzo fajne gdyby nie ten incydent

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GOSCIO NIE ODBIERA TELEFONU JAK POWIEDZIALEM ZE MA MI ODESLAC JE SPOWROTEM JAK NIE JEST ZADOWOLONY TO TERAZ NIE ODBIERA A LUDZI OD OSZUSTOW WYZYWA NIECH POTWIERDZI I KONIEC TEMATU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, VPLD napisał:

GOSCIO NIE ODBIERA TELEFONU JAK POWIEDZIALEM ZE MA MI ODESLAC JE SPOWROTEM JAK NIE JEST ZADOWOLONY TO TERAZ NIE ODBIERA A LUDZI OD OSZUSTOW WYZYWA NIECH POTWIERDZI I KONIEC TEMATU

Krzycz dalej. Może w końcu bana dostaniesz..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że ktoś nie odbiera przez 10 min przez sprawy rodzinne to nie unikanie, odebrałem i się dogadaliśmy. Chyba koniec tematu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kamil-vag napisał:

Także nie rób teraz ze mnie głupiego na forum, bo jeszcze kilka osób ten post widziało wtedy...

Potwierdzam, była taka akcja na którejś grupce z FB

Edytowane przez M@rcin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.11.2021 o 21:23, VPLD napisał:

GOSCIO NIE ODBIERA TELEFONU JAK POWIEDZIALEM ZE MA MI ODESLAC JE SPOWROTEM JAK NIE JEST ZADOWOLONY TO TERAZ NIE ODBIERA A LUDZI OD OSZUSTOW WYZYWA NIECH POTWIERDZI I KONIEC TEMATU

Nie wyzywam. Lamp nie zwrócę opanuje na własną rękę

Edytowane przez electroses
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był Paweł, po wczorajszej zadymie jest teraz Konrad ???

Grzesio co jest grane ? Sprzedajesz towar z fake kont ? W sumie tak najlepiej przeskoczyć zadyme i negatywne opinie...

Dla mnie jesteś skreślony za takie akcje i tyle, i nic co tu piszesz nie jest wiarygodne...

Screenshot_2021-11-02-07-29-57-240_com.facebook.katana.jpg

@Hugo lub inny moderator, czy możecie przerzucić tą dyskusje z tego tematu, tutaj:

 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurde widzę że ktoś podkradl  mój pomysł i robi takie same lampy masakra??

Edytowane przez VPLD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, M@rcin napisał:

Potwierdzam, była taka akcja na którejś grupce z FB

Też potwierdzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...