Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Migające podświetlenie wnętrza


Mateusz Bekier

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, VPLD napisał:

O kurde widzę że ktoś podkradl  mój pomysł i robi takie same lampy masakra??

Ty oszuście, przecież to Twoje zdjęcia. Powinieneś bana dostać na forum dożywotnio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie... widać, że boli, że ktoś prawdę pisze:

Bez tytułu.png

Radzę Ci to zmienić... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kamil-vagale jak to jest bo też kiedyś myślałem, że jesteś moderatorem? Przy postach masz taką ikonkę, najeżdżając na nią jest info że jesteś moderatorem. Ty piszesz, że nie jesteś. O co tu chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, pelonek1 napisał:

@kamil-vagale jak to jest bo też kiedyś myślałem, że jesteś moderatorem? Przy postach masz taką ikonkę, najeżdżając na nią jest info że jesteś moderatorem. Ty piszesz, że nie jesteś. O co tu chodzi?

Nie jest globalnym moderatorem, tylko w dwóch konkretnych forach technicznych :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hugo proponuję w/w Panu podarować bana na forum wraz z zapisaniem adresu IP oraz MAC + lokalizacja. Uprzedzić użytkowników innych o tej osobie i po temacie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam że widziałem wiele ogłoszeń odnośnie tych lamp ale nazwisk nie pomnę ale napewno były dwa różne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, afroo. napisał:

Aktualnie najświeższe ogłoszenie na FB od Konrada :whistling:

Screenshot_20211103-155050.jpg

Widziałem to dziś i zastanawiałem się czy wrzucać linka do tego forum czy nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba dość popularne tutaj na forum. @pyrlandia93 podkradł moje zdjęcia oraz częściowo tekst z wątku o dołożeniu czerwonych lampek i wystawia je na swoich aukcjach na allegro. Może powinienem oddać sprawę mojemu adwokatowi za naruszenie praw autorskich oraz praw do własności intelektualnej. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, kamil-vag napisał:

Teraz chyba podkrada zdjęcia od @daro84.pl odnośnie bileda do B6:

Screenshot_2021-11-24-20-38-28-021_com.facebook.katana.png

Potwierdzam. Moje zdjęcia lamp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, daro84.pl napisał:

Potwierdzam. Moje zdjęcia lamp.

To zglaszaj do Facebooka w takim razie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, co to może być? Wymienione sprężyny bo jedna pękła i wymienione tuleje na wachaczu. Skrzypi jak ruszam jak wsiadam czy wysiadam, widać na filmiku jak bujalem autem. Proszę o odpowiedź auto to audi a4 b7 avant 2.0 tdi bpw

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam chce wsadzić te koła , 9.5j et 40 , zawieszenie mam 1bv eibach + talerze z b5 zacisk 320  I zastanawiam się czy wejdzie taka szerokość felgi bez żadnej  rzeźby   podpowie ktos coś? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ostatnio kupiłem audi 1.9tdi 2006r i mam pytanie dotyczące rozrządu co ile tyś/lat wymiana ? Aktualnie jest założony z firmy skf i był wymieniany jakoś w połowie 2016r i przejechane około 43tyś.
I drugie pytanie o olej jaki polecacie ? W Niemczech był lany 5w30 a w Polsce 5w40.
I trzecie wydaje mi się że coś jest nie tak z pływakiem np jest na kresce i podczas jazdy potrafi pokazać że jest przed kreską lub za i za chwile wraca i też jak dokładnie się przyjrzałem wskazówka  to widziałem że delikatnie chodzi góra dół i też sie wydaje jak by za szybko idzie w dół.
nie włącza się tempomat.

i nie działają podgrzewane siedzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie sprawa pilna ? Malował ktoś całego avanta (zmiana koloru)? Potrzebował bym mniej więcej całkowity koszt takiego zabiegu ?? Ktoś coś pomoże ? Jeśli chodzi o malowanie po elementach z tego co wiem inaczej lakiernik liczy sobie pomalowanie całego auta a np 3 elementów ? Pozdrawiam i dzięki za rady. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...