Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Migające podświetlenie wnętrza


Mateusz Bekier

Rekomendowane odpowiedzi

54 minuty temu, Muskel1 napisał:

9000-1200zł

Chyba aż 12k nie.

Licz średnio 400/600 za element. Pytanie czy rozbierzesz sam i przygotujesz

Edytowane przez kristof91
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi za Cabrio B6 powiedzieli 6000 oczywiście bez zmiany koloru,  a nigdzie nie mam nawet purchla.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, morelo napisał:

Mi za Cabrio B6 powiedzieli 6000 oczywiście bez zmiany koloru,  a nigdzie nie mam nawet purchla.

U mnie też. Prócz klapy bagażnika. Resztę mógłbym sam przygotować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za odpowiedź. Po wstępnym pogadaniu z lakiernikiem co miał by to robić wycenił mi malowanie na 7000 tysięcy w tym wypolerowanie lakieru i położenie ceramiki. Uważam że cena chyba dobra ? Dzięki jeszcze raz ?? Pozdrawiam ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MaTTym napisał:

Dzięki wszystkim za odpowiedź. Po wstępnym pogadaniu z lakiernikiem co miał by to robić wycenił mi malowanie na 7000 tysięcy w tym wypolerowanie lakieru i położenie ceramiki. Uważam że cena chyba dobra ? Dzięki jeszcze raz ?? Pozdrawiam ! 

Troszkę dużo jak na 7 mln ? taki psikus ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Gremlin0209 napisał:

Troszkę dużo jak na 7 mln ? taki psikus ? 

Kto bogatemu zabroni biednie żyć ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, MaTTym napisał:

Kto bogatemu zabroni biednie żyć ? 

Chyba na odwrót ? kto biednemu zabroni bogato żyć ??

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, MaTTym napisał:

Dzięki wszystkim za odpowiedź. Po wstępnym pogadaniu z lakiernikiem co miał by to robić wycenił mi malowanie na 7000 tysięcy w tym wypolerowanie lakieru i położenie ceramiki. Uważam że cena chyba dobra ? Dzięki jeszcze raz ?? Pozdrawiam ! 

Ciekawe, położenie ceramiki z przygotowaniem lakieru to koszt ok 1500 zł. Znajomy ostatnio zapłacił za malowanie całego Caddy 7000, gdzie on mu dostarczył już gołą budę, tutaj jeszcze ceramika w cenie, powątpiewam albo w jakość lakierowania i ceramiki, którą stosuje, albo tą ceramikę daje tylko jako chwyt reklamowy.

Edytowane przez Langista
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Langista napisał:

Ciekawe, położenie ceramiki z przygotowaniem lakieru to koszt ok 1500 zł. Znajomy ostatnio zapłacił za malowanie całego Caddy 7000, gdzie on mu dostarczył już gołą budę, tutaj jeszcze ceramika w cenie, powątpiewam albo w jakość lakierowania i ceramiki, którą stosuje, albo tą ceramikę daje tylko jako chwyt reklamowy.

jakość lakierowania za 7k nie będzie zadowalająca, średnio trzeba liczyć 10-12k jak ma być dobrze zrobione 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajmowałem się kiedyś lakierowaniem pojazdów co prawda były to ciężarówki i autobusy ale staraliśmy się to wykonać wedle sztuki i wszystko zależy od tego jak się ktoś przyłoży. Jak wygląda tak naprawdę samochód Ile ma rdzy wgnieceń itp.  Koszt 7000-9000 zł za malowanie oczywiście z przygotowaniem tego, jest jak najbardziej adekwatny ale 12 000 Jeśli nie ma rdzy, rudej gdzie malujemy tylko z zewnątrz jest moim zdaniem za dużo za takie Audi obojętnie czy już Cabrio czy kombi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam Lampy Led z Audi A6 C6 wprawione w Klosze z Audi A4 B7. Lampy miałem kilka lat, działają bez zarzutu, tylko lewa lampa z zderzaka od strony kierowcy wymaga przelutowania kabelków na płytce głównej. Urwałem przez głupotę.

 

Stan Lamp dobry bez uszkodzeń czy pęknieć.

Jeżeli ktoś jest zainteresowany to proszę o pw to podrzucę zdięcia.

Wszystkie diody sprawne w 100%

Cena?

Nie wiem, niech zainteresowany zaproponuje cenę, ale rozsądną.

 

Edytowane przez audia4a4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka może ktoś mnie tutaj nakieruje na powód usterki mojej a4 2.0tdi Pd BRD. Mianowicie gdy dodaję gwałtownie gazu wciskając pedał gazu w podłogę samochód zaczyna się przyduszać i szarpać tak jakby na chwilę mu brakowało paliwa albo odcinalo zapłon i za chwilę wracało i znowu odcinalo. Jest to niebezpieczne np przy wyprzedzaniu kiedy chce się zabrać do wyprzedzania pedał gazu w podłogę i nagle to dziwne przerywanie/duszenie. Dodam że dzieje się tak tylko wtedy gdy wcisnę pedał gazu do końca najczęściej w okolicach 2,5-3tys obrotów gdy przyspieszam z wciśniętym pedałem gazu na 2/3 wszystko jest okej auto przyspiesza płynnie bez żadnych objawów a gdy tylko wcisnę pedał gazu do końca zaraz zaczyna go dusic. Ma ktoś jakiś pomysł co to może być? Dodam tylko ze komputer żadnych błędów nie wykrywa. Dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dźwięk jakby metaliczny. Trudno strzelać bo może to być wszystko. Ogarnij kanał, jedna osoba do kanału i nasłuc**je z jakiego elementu tak skrzypi a drugi niech buja autem, inaczej można tylko gdybać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaproponuj cos na PW i podrzuc foty wykonania od tylu. Gdyby cena byla ok to bylbym zainteresowany. Masz jak to swieci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kupiłem a4 b7 silnik to 2.0 tdi ale został włożony słupek z 1.9 tdi a góra 2.0 tdi, głowica zregenerowana wszystko sprawne auto z niedużym potwierdzonym przebiegiem. Ostatnio na zimnym silniku zaczęło nim trząść i pojawił się biały dym z tylu, po chwili wszystko wróciło do normy auto ma moc nie dymi, nie za każdym razem na zimnym silniku się to dzieje, ale coraz częściej . Czy ktoś może mi pomoc ? Może ktoś miał taki przypadek. Komputer nie pokazał żadnych błędów gumki na pompowtryskach są nowe .przesyłam wideo bo lepiej zobaczyć niż czytać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie mam kilka pytań odnośnie obudowy komputera (sterownika) który znajduje się w podszybiu od strony kierowcy

- Czy każda obudowa z każdego rodzaju silnika tzn np : 2.0TDI , 1.9TDI , 2.0TFSI JEST taka sama ? 

- Czy z Audi A4 B6 też pasuje niby podłoga ta sama 

Generalnie mam pęknięta obudowę i dostaje się woda koszt nowego zamiennika to 400zl (260 góra 140 dół) a znalazłem oryginał co prawda używany ale nigdzie nie pęknięty i w bdb stanie za dobre pieniądze tylko nie ma opisu jest zdjęcie poglądowe . Dodam że jakby ktoś miał również na zbyciu taka obudowę do 2.0TFSI 147kw chętnie bym przygarnął 

Screenshot_2022-07-29-21-00-37-69_d4c83e98b7363fb18e9bde28130b0ba3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...