Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dobór kabla VCDS


RaQ1911

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

chciałbym zakupić kabelek i korzystać z VCDS. Chcę nim głównie obsługiwać A4 B9 w zakresie odczytu błędów oraz kodowania (włączanie funkcji, kalibracje, obsługa serwisowa itd.). Polecicie jakiś kabelek najbardziej optymalny cena / zakres obsługi?

Czy do tego wystarczy soft z Ross-Tech?

WWW.ROSS-TECH.COM

 

Chciałbym uniknąć sytuacji, gdzie kupię jakiś a za miesiąc okaże się, że jednak tej funkcji na nim nie zrobię... Pomożecie?

Źródło skąd do kupię ma znaczenie? Skąd polecacie? Na co powinienem zwrócić uwagę?

 

pozdrawiam,

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc kup oryginalny. Gwarancja działania i aktualizacji.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest ten najlepszy wybór ceny do zakresu obsługi? :) 

Nie ogarnę tych rzeczy, o których wspominałem niczym tańszym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze większy zakres ma VCP systems ale kodowania, adaptacje, logi itp. moim zdaniem lepiej jest dokonywać za pomocą VCDS. Jest bardziej przejrzyste i lepiej opisane. 

WWW.OBD2.PL

interfejs diagnostyczny VAG CAN USB OBD2, oprogramowanie Vag Can Professional wersja CAN

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już gdzieś tu przeczytałem, stąd moje pytanie o VCDS. Rozumiem, że Twój kabel ze stopki to ADAKO? Czy kabel hex-v2 z olx (pewnie z ali), będzie miał mniejsza funkcjonalność od tego? Czy po prostu może przestać działać w każdej chwili oraz nie ma gwarancji update itd.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam oryginalny kabel VCDS HEX-V2 od dystrybutora PCI-Diagnostechnik oraz oryginalny VCP Systems.

Chińskie klony nie łączą się w nowych autach ze wszystkimi sterownikami, nie mają gwarancji i nie wolno ich aktualizować.

 

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, RaQ1911 napisał(a):

To już gdzieś tu przeczytałem, stąd moje pytanie o VCDS. Rozumiem, że Twój kabel ze stopki to ADAKO? Czy kabel hex-v2 z olx (pewnie z ali), będzie miał mniejsza funkcjonalność od tego? Czy po prostu może przestać działać w każdej chwili oraz nie ma gwarancji update itd.?

Kupując na olx narażasz się na paserstwo i problemy z prawem. Są dobre klony ale kosztują 500+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale te niby dobre droższe klony które obsługują nowsze auta to duża loteria i maja swoje problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, podłączam się pod temat. Gdzie zakupić kabel z VCDS PL? OLX, Aliexpress może jakiś link? Kabel do użytku prywatnego, auto świeżo  kupione i chce powyłączać  start-stop itp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesują mnie te w granicach 200-300zł te co są na olx , ale z tego co czytam to podobno większość z Chin i wołają sobie podwójnie. Wystarczą one do uzytku prywatnego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...