Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Cera Tec Liqui Moly do Audi A4 B9 2.0TDI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
1 minutę temu, RALF76 napisał(a):

znany program motoryzacyjny i jeden warsztat w wielkopolsce zalecają nawet już do małych przebiegów zalewanie cerateca - czy coś z tego mają, trudno powiedzieć twierdzą że działa ale decyzja należy do każdego indywidualnie

Za darmo nikt w TV nic nie poleca :wink:

Opublikowano

Fakt jest, że w tych silnikach 2.0 BiTb występuje problem termiczny i to nie podlega dyskusji. Każdy mechanik Ci to potwierdzi. Żaden olej i żaden dodtek do oleju tego nie rozwiąże, to jest pewne, bo jest to błąd konstrukcyjny.

 

Opublikowano
3 minuty temu, RALF76 napisał(a):

znany program motoryzacyjny i jeden warsztat w wielkopolsce zalecają nawet już do małych przebiegów zalewanie cerateca - czy coś z tego mają, trudno powiedzieć twierdzą że działa ale decyzja należy do każdego indywidualnie,

osobiście nie stosuje ale zastanawiam się bo wiemy jak teraz auta są produkowane, pytanie czy  sens stosować do "dobrego" silnika z niedużym przebiegiem.....

szacuje po odzewie na forum że chyba mało osób stosuje takie środki

Mają profity od sponsora, stąd byle guano sprzedadzą klientowi. Niestety smutna prawda(nowa moda aby wydoić klienta) . Wystarczy dobrej jakości olej (eurol fs 0w30, Ravenol vsw 0w30, Ravenol VMP 5w30, Eurol syntece 5w30). Wymiana co 10k.

Opublikowano

A jakie zdanie panowie macie o naszej rodzimej marce Specol?

Opublikowano
16 godzin temu, Ivanek napisał(a):

A jakie zdanie panowie macie o naszej rodzimej marce Specol?

bardzo dobre oleje. Niestety ceny się zmieniły i nie jest to już konkurencyjna marka wobec innych zachodnich olejow. Sam uzywalem od nich 5w40 z norma 505.01 do B7 i 0W40 do Hdi od Citroena

Opublikowano
Teraz, mravel napisał(a):

bardzo dobre oleje. Niestety ceny się zmieniły i nie jest to już konkurencyjna marka wobec innych zachodnich olejow. Sam uzywalem od nich 5w40 z norma 505.01 do B7 i 0W40 do Hdi od Citroena

Właśnie zalałem miesiąc temu avf nią i myślę do bkn też kupić. Za 240zl 9l jestem w stanie kupić 

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

witam wszystkich ja w sobote sam wymieniałem olej w autku i dola lem płukanke firmy Oilsyn ReleaseTech Power Flush powiem wam szczerze to co wyleciało z silnika to jakis koszmar pierwszy raz widzałem tak zasyfiony olej był czarny jak smoła i pełno w nim drobniutkich czasteczek jakby piasku takze według mnie nie zaszkodziło a raczej pomogło silnik chodzi sprawnie mam juz nalatane 186 tys i to był mój pierwszy taki zabieg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.