Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Odświeżam wątek z Maćkiem Zientarskim z zeszłego roku


wustyle

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekaw jestem w jakim jest stanie... plotki sa rozne. Z reguly mowia o tym, ze ma problemy z pamiecia, koncentracja, nie jest wcale w pelni sprawny.

Co do opieki - podobno zona nie wytrzymala cisnienia zwiazanego z tym wypadkiem, problemami i dlatego "opieke" nad nim przejeli rodzice... a ile w tym prawdy - nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwon był ostry, przezycia tez nie male, jak jest moze nigdy sie nie dowiemy... ale z tym ubezwłasnowolnieniem to wydaje mi sie ze to zabezpieczenie sie przed wyrokiem sądowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja na co dzień widzę ludzi po urazach czaszkowo-mózgowych i raczej nie mam wątpliwości, że Pan Maciej może mieć zaburzenia pamięci i kłopoty z funkcjonowaniem w społeczeństwie.

Stało się co się stało. Smutne i tragiczne. Ale i tu na forum czyta się, jak to pod Kielcami M5 wyprzedziła RS4 jadącą 280 km/h.

I jakoś nikt nie potępia.

Nie podejrzewajmy uchylania się przed wymiarem sprawiedliwości. Chłopak przeszedł swoje i wydaje mi się, że tego rodzaju podejrzenia są zdecydowanie nie na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stało się co się stało. Smutne i tragiczne. Ale i tu na forum czyta się, jak to pod Kielcami M5 wyprzedziła RS4 jadąca 280 km/h.

I jakoś nikt nie potępia.

Pana Maćka nikt nie potępia.

Czy ktoś pamieta reklamę tv dla firmy pzu

Stop Piratom Drogowym. sam przykladu nie daje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamietajcie, że eksperci do dziś nie są zgodni co do predkości.

A co do samego Zientarskiego.

Ciekawe kogo z Was, zakładam pasjonatów motoryzacji, nie korciłoby sobie "podeptać" siedząc za sterami Farrari :mysli:

Może miejsce niestosowne, może warunki nie dogodne, może...

Czy to ważne?

Moim zdaniem los chłopaka juz strasznie ukarał. poza problemami zdrowotnymi, będzie żył do końca ze świadomością, że zabił swojego Przyjaciela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzialem Zientarskiego nastepnego dnia w szpitalu. moge smialo powiedziec ze to ze zyje to cud. Czytanie dokumentacji medycznej zajelo mi dobre 30min. Najgorsze bylo uszkodzenie glowy, ciezko bylo zobaczyc dokladnie struktury mozgu. To w jakim jest teraz stanie mozna okreslic jako zadowalajace. W wiekszosci tego typu przypadkow ludzka egzystencja konczy sie w lozku, wypowiadaniu kilku slow, czasami belkocie, rehabilitacji i ciaglej opiece przez osoby trzecie (lacznie z podstawowymi funkcjami fizjologicznymi). Wspolczuje ojcu bo jego to strasznie dotknelo.

Nie oszukujmy sie ale kazdy kto by mial okacje miec takie auto na 30 min to nie jechal by z predkoscia 60km/h...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry ale sam fakt ze sie siedzi w ferrari nie usprawiedliwia tego co zrobil. identyczna sytuacja byla z otylia jedrzejczak, od razu znalazlo sie milion usprawiedliwien i okolicznosci lagodzacych. a wlasnie osoby publiczne powinny byc wyjatkowo ostro traktowane za popelnianie takich rzeczy zeby na zwyklego czlowieka dzialalo odstraszajaco "no tak, skoro jego/ją posadzili to i ja bekne za takie cos". a skoro zientarski jest na tyle dorosly i pewny siebie zeby szalec feraryna po warszawie to i powien odpowiadac jak dorosly. zdaje sie ze nikt go nie zmusil do tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wlasnie osoby publiczne powinny byc wyjatkowo ostro traktowane za popelnianie takich rzeczy zeby na zwyklego czlowieka dzialalo odstraszajaco "no tak, skoro jego/ją posadzili to i ja bekne za takie cos". a skoro zientarski jest na tyle dorosly i pewny siebie zeby szalec feraryna po warszawie to i powien odpowiadac jak dorosly. zdaje sie ze nikt go nie zmusil do tego

zapedzasz sie w stwierdzeniach... wszyscy powinni byc traktowani jednakowo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszyscy powinni byc traktowani jednakowo...

zgadza sie, prawio polskie nie jest podzielone i na wszystkich dziala jednakowo. przynajmniej powinno. przyklad kurskiego i jego sprintu z gdanska pokazuje ze nie jest to tak oczywiste jakby sie wydawalo :thumbdown: ale taki urok naszego kraju :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszyscy powinni byc traktowani jednakowo...

zgadza sie, prawio polskie nie jest podzielone i na wszystkich dziala jednakowo. przynajmniej powinno. przyklad kurskiego i jego sprintu z gdanska pokazuje ze nie jest to tak oczywiste jakby sie wydawalo :thumbdown: ale taki urok naszego kraju :disgust:

ALe ten to wyjątkowy spryciaż ... przecież do konwoju się podzczepił.

Co do Zientarskiego to jako milośnik motoryzacji dobrze wiedział na co ten samochodzik stać i mógł z przyjacielem umówić sie na jakimś torze by zaznać trochę adrenalinki płynącą z faktu przejazdu takim autem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do Zientarskiego to ojciec jego udzielał wywiadu (nie pamiętam chyba w jakiejś gazecie) i już się cieszy że Maciek już niedługo sam będzie prowadził auto (jak dla mnie to powinien mieć dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych, jeśli naprawdę jest takim pasjonatem motoryzacji to programy może robić i bez lansowania się po ulicach super autami, wtedy będzie łatwiej wyegzekwować od niego jazdę takimi autami po torze a nie po publicznych drogach) - o tym co zginął nie wspomniał ani słowem, tylko Maciek to Maciek tamto, zero współczucia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co ukrywac ale mamy niepisane prawo wyzszosci jednych nad drugimi. Te przypadki (i nie tylko te bo jest ich wiele) pokazuja jednoznacznie ze sa i osoby i osoby. Niby te slowa niczym sie nie roznia ale zawsze osoby znane medialnie maja przywileje ktore, niewiadomo dlaczego, sa im przypisywane mimo tego ze wcale nie powinni ich miec. Od puszczania w kolejce w biedronce po laskawsze wyroki w sadach czy zupelne umazanie spraw. Sa innaczej traktowane w kazdym miejscu. Ten nikomu nieznany dziennikarz zginal tragicznie i tak na dobra sprawe po kilku dniach nikt nie wiedzial jak on sie nazywal. Zientarski pomimo tego co sie stalo bedzie pamietany dzieki temu wlasnie zdarzeniu (przyklad: zalozenie tego tematu). jezeli wroci do telewizji to zapewne jego program (jaki by nie byl) bedzie mial spora ogladalnosc chocby dlatego ze ludzie sa ciekawi jak wyglada i wogole. Chora rzeczywistosc naszego kraju i mentalnosci ludzkiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie przekreślam gościa i od dożywotnego zakazu prowadzenia pojazdów był bym daleki. Niemniej mam nadzieję, że najnormalniej w świecie stanie przed sądem ... fakt pochłonie to trochę publicznych pieniążków ale odpowiedni ludzie specjaliści w swoim zawodzie go osądzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ponoc juz jest "ustalone" ze prowadzil ten co zginal, bo przeciez jemu juz wszystko jedno i do wiezienia nie pojdzie, a szkoda marnowac zycie biednemu Zientarskiemu....mam nadzieje ze sie myle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie przekreślam gościa i od dożywotnego zakazu prowadzenia pojazdów był bym daleki. Niemniej mam nadzieję, że najnormalniej w świecie stanie przed sądem ... fakt pochłonie to trochę publicznych pieniążków ale odpowiedni ludzie specjaliści w swoim zawodzie go osądzą.

czyli Adaś podzielasz opinię: na szafot z nim !!! :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do Zientarskiego to ojciec jego udzielał wywiadu (nie pamiętam chyba w jakiejś gazecie) i już się cieszy że Maciek już niedługo sam będzie prowadził auto (jak dla mnie to powinien mieć dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych, jeśli naprawdę jest takim pasjonatem motoryzacji to programy może robić i bez lansowania się po ulicach super autami, wtedy będzie łatwiej wyegzekwować od niego jazdę takimi autami po torze a nie po publicznych drogach) - o tym co zginął nie wspomniał ani słowem, tylko Maciek to Maciek tamto, zero współczucia...

Sluchajcie bez jaj ludzie w takich sytuacjach dostaja 2-3 lata w zawiasach plus prawko leci na 2 lata to czemu On mialby stracic dozywotnio juz bez przesadyzmu :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...