Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Filcowa podkładka pod mocowanie pasów bezpieczeństwa


Nacek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam orientuje się ktoś wymiary tych wkrętów na wzór oryginału jakie tam przychodzą i tej opaski głównej do węża dolotowego?
I ta klamra pasa ma jakiś materiał podkładkę żeby się tunel środkowy nie rysował idzie to dokupić? Jak się to nazywa.
 

355920463_279257601176565_2229830296750895641_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Nacek napisał(a):

I ta klamra pasa ma jakiś materiał podkładkę żeby się tunel środkowy nie rysował

Ten filc jest nie po to, aby nie rysował tylko po to aby zapięcie nie tłukło o tunel.

Naklej obojętnie jaki filc, aby wytłumić hałas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Ten filc jest nie po to, aby nie rysował tylko po to aby zapięcie nie tłukło o tunel.

Naklej obojętnie jaki filc, aby wytłumić hałas.

Zrobiłem tak, lecz odkleja się mi to pomimo że odtłuściłem powierzchnię, a użyłem takiej przyklejanej podkładki filcowej z Lidla którą się stosuje np. pod stopkę meblową żeby mebel nie rysował podłogi, ewentualnie coś lepszego może muszę poszukać na necie i zakupić, jakiś filc z mocniejszym klejem albo z taśmą 3M do tworzyw sztucznych plastików

Edytowane przez Nacek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Langista napisał(a):

Czym to odtłuściłeś?

Zmywacz zwykły na bazie spirytusu bodajże do paznokci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odbarwi plastiku? Myślałem o tym ale to mocniej agresywne już i może odbarwić wybielić tą klamrę mi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dopytam, poleci ktoś jakiś link do takiego fajnego właśnie filcu który by się nadał? Bo ten co mam obecnie jest jeszcze za gruby jakieś 3,5mm na oko ma, typowo meblarski jak nie więcej nawet mm., za bardzo odstaję. Spróbuje jeszcze raz wg. sugestii wyżej to ogarnąć, lecz szukam żeby kupić taki filc odpowiedni i nic konkretnego nie mogę wyszukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Nacek napisał(a):

Jeszcze dopytam, poleci ktoś jakiś link do takiego fajnego właśnie filcu który by się nadał? Bo ten co mam obecnie jest jeszcze za gruby jakieś 3,5mm na oko ma, typowo meblarski jak nie więcej nawet mm., za bardzo odstaję. Spróbuje jeszcze raz wg. sugestii wyżej to ogarnąć, lecz szukam żeby kupić taki filc odpowiedni i nic konkretnego nie mogę wyszukać.

Ja dałem taki, trzyma bardzo długo tylko gdzie kupiłem to nie pamiętam, chyba w Leroy Merlin. Mierzyłem przed chwilą, ma 2,5 mm grubości i zapewne po jakimś czasie się trochę spłaszczy. Przyklej dodatkowo na jakąś kropelkę i się w życiu nie odklei.

IMG_20230624_223122.thumb.jpg.b5bf72d55e13f14540d4df53590beefe.jpgIMG_20230624_223236.thumb.jpg.4db349fe07dac2cd6fa8937a0aaea744.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.06.2023 o 22:39, pelonek1 napisał(a):

Ja dałem taki, trzyma bardzo długo tylko gdzie kupiłem to nie pamiętam, chyba w Leroy Merlin. Mierzyłem przed chwilą, ma 2,5 mm grubości i zapewne po jakimś czasie się trochę spłaszczy. Przyklej dodatkowo na jakąś kropelkę i się w życiu nie odklei.

IMG_20230624_223122.thumb.jpg.b5bf72d55e13f14540d4df53590beefe.jpgIMG_20230624_223236.thumb.jpg.4db349fe07dac2cd6fa8937a0aaea744.jpg

 

Te ze zdjęcia to rewelka widzę, wyglądają jak orginał.
Czy to przypadkiem nie te :)?

ALLEGRO.PL

Tu w czarnym:

ALLEGRO.PL


Docinałeś coś je?

Edytowane przez Nacek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Nacek napisał(a):

Te ze zdjęcia to rewelka widzę, wyglądają jak orginał.
Czy to przypadkiem nie te :)?

ALLEGRO.PL

Tu w czarnym:

ALLEGRO.PL


Docinałeś coś je?

To na pewno nie te z Allegro co podlinkowałeś.

Wydaje mi się, że kupiłem w Leroy Merlin.

Nie przycinałem nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, pelonek1 napisał(a):

To na pewno nie te z Allegro co podlinkowałeś.

Wydaje mi się, że kupiłem w Leroy Merlin.

Nie przycinałem nic.

Szukałem u nich na stronie internetowej i nic podobnego w chwili obecnej w ofercie nie ma, jedynie najbardziej zbliżone wymiarami by nic nie docinać to te, lecz kształt troszkę inny niestety:

WWW.LEROYMERLIN.PL

Podkładki filcowe samoprzylepne 20 x 20 mm 16 szt. w atrakcyjnej cenie - Podkładki filcowe i zakończenia nóg w sklepach Leroy Merlin Zapraszamy do sklepów budowlano-dekoracyjnych Leroy Merlin.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nacek jak nie możesz znaleźć to odezwij się na PW, mogę Ci dwie szuki wysłać jak chcesz, chociaż jakbyś odwiedził kilka marketów budowlanych to powinieneś takie znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś kleiłem to w B6. Poszedłem do sklepu typu Tedi gdzie jest 1500 różnych pierdamonów i kupiłem filc. Odtłuściłem płynem do szyb, nakleiłem i siedział jak zły. Nawet nie mierzyłem dokładnie tylko wziąłem podobny wymiar. I tak tego nie widać, to po cholerę utrudniać sobie życie szukaniem idealnych rozmiarów, kształtów i układu włosia :wink: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no już jest okej, dopasowałem taki Filc w kolorze i wygląda jak ORG jest super, dodatkowo na klej żeby mi to nie puściło.
Natomiast jedyny defekt jaki mi pozostał to że odbarwiłem sobie tą klamrę na biało tym zmywaczem wcześniej. Więc zapytam czy ktoś poratuje i korzystał z jakiegoś preparatu czernidła do plastików który przywraca takim plastikom naturalny wygląd? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem o tym, ale to w środku jest więc bym potopił materiał, tapicerkę foteli itp :) Więc jedynie spróbuje suszarką ciepłym powietrzem lecz chyba tym nie da rady. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Nacek napisał(a):

Słyszałem o tym, ale to w środku jest więc bym potopił materiał, tapicerkę foteli itp :) Więc jedynie spróbuje suszarką ciepłym powietrzem lecz chyba tym nie da rady. 

Ale nie siedzisz z tą opalarką do momentu jak się auto zacznie jarać jak prawdziwy elektryk. Jak podmuchasz chwilę gorącym powietrzem to nic się spali. Zresztą zazwyczaj opalarki mają regulację temperatury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...