Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Brak mocy


przemko201

Rekomendowane odpowiedzi

też mam kłopoty, raz po sprawdzeniu powiedzieli ze turbina do regeneracji, a dwa po jakichś 3 tygodniach może więcej zaczęło czasem brakować moc, pedał w podłodze autko zwalnia ;(, a za chwile już normalnie, lub 3,5 tys obrotów i dalej nie idzie, różnie to bywa ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

logi to podstawa Panowie... a w wyszukiwarce znajdziecie pod NOTLAUF lub TRYB AWARYJNY info czego się można spodziewać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza podstawowa rzecz spraw wszystkie przewody podcisnienia, poniewaz ja mam ten sam problem obecnie.

jesli to nie pomoze to sprawdz nastepnie:

-przeplywomierz powietrza

-zawor N75

-zawor przy tubie

-gruszke i kierownice

Daj znac co bylo nie tak :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis jak jechalem do pracy poczulem delikanty notlaufa ale mozna bylo krecic powyzej 4 tys na obroty dzis znalazlem fejs i podepne go pod vaga i zobaczymy jak tylko zrobie logi to przedstawie

dzieki pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli przy odpalaniu na ciepłym silniku, silnik sam gazuje do 2000rpm - w co wątpie. To sprawdź Zawór odcinający paliwo. Miałem to samo - przeczyściłem i niunia zyskała moc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, kolega w Golfie IV 1.9TDI AHF ma problem z mocą - dziś wymienimy wężyki od podciśnienia bo są już poprzecierane ale jest też błąd: 00575 - Intake Manifold Pressure

17-10 - Control Difference - Intermittent"

czy ktoś wie który to czujnik??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, kolega w Golfie IV 1.9TDI AHF ma problem z mocą - dziś wymienimy wężyki od podciśnienia bo są już poprzecierane ale jest też błąd: 00575 - Intake Manifold Pressure

17-10 - Control Difference - Intermittent"

czy ktoś wie który to czujnik??

:szukaj:

p.s i nie rob smietnika u kogos w temacie ... !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mialem to samo i wymiana przewodow i czyszczenie kierownic w turbo pomoglo teraz smiga jak pocisk :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, dzięki

zaczniemy od przewodów i kierownic w turbo

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem podobne objawy ,ale przebutowałem autko i jakoś minęło, teraz miałem wyjazd po auto do niemiec i niunia polatała trochę po autobanach ,teraz śmiga jak by jej kucyków przybyło.Musiało być sporo syfa ,nagaru no ale sie wypalił :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakis urok pewnie,mi tez cos ostatnio brakuje mocy czasami kreci sie do 4500,czasami po 3000 lapie notfault i blad 00519...turbine kupilem nowa i ma moze z 20tys.nalatane,zamulaczem nie jestem ale i rozpedzic sie nie ma gdzie zbytnio,przez 2 dni ostro ja butowalem i dalej sporadycznie lapie tryb awaryjny...pewnie n75 pada,sprawdz u siebie jak sztanga chodzi w BASSIC SETTING,i zrob logi dymaniczne,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem podobne objawy ,ale przebutowałem autko i jakoś minęło, teraz miałem wyjazd po auto do niemiec i niunia polatała trochę po autobanach ,teraz śmiga jak by jej kucyków przybyło.Musiało być sporo syfa ,nagaru no ale sie wypalił :)

Witam ja dokładnie też miałem ten sam problem a pojawił on sie po tym jak porzyczyłem auto teściowi który raczej nie ma ciężkiej nogi jeździł spokojnie czy silnik zimny czy ciepły trwało to 1 miesiąc teściu nic nie zauważył ponieważ auto traciło moc po przekroczeniu 2,5 tyś obrotów

Po odebraniu auta wyjechałem w trasę a tu lipa do 2,5 tyś ob wszystko ok,a po jakbym depną w hamulec, po zgaszeniu silnika

wszystko wracało do normy ale tylko do 2,5 tyś gdy wracałem wpadłem do serwisu a tam goście zanucili że muszę wymienić turbinę jakieś przewody i kontrolery mocno zirytowany miałem do przejechania całe miasto dawałem po garach na każdyćh światłach.

I ku mojemu zdziwieniu pomogło kierowniczki sie odblokowały od tej pory raz w tygodniu wyruszam na autostradę przedmuchać turbinkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie

zbyt malo czasu mialem aby sie zajac powaznie ale na szybko jak do pracy jechalem zrobilem jakies tam logi zamieszczma szybki.jpg

podejrzewam co moze byc ale prosze o sprawdzenie

pozdro[br]Dopisany: Maj 11, 2009, 10:41:00 _________________________________________________znalazlem przyczyne i od tego trzeba bylo zaczac przewod do zaworka n75 byl zparcialy i wszystko na ten temat :) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...