Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Problem z DPF w Audi A4 B9 2.0TDI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
W dniu 24.01.2024 o 11:36, Muskel1 napisał(a):

No niestety,  soft po dieselgate zrobił swoje.

Do którego roku 2.0 TDI (B9) wychodziły bez poprawionego softu ? 
jest jakaś tabela wersji żeby sprawdzić z tym co mam u siebie?

Opublikowano

Wszystkie B9 2.0 mają poprawiony soft.

Opublikowano
2 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Wszystkie B9 2.0 mają poprawiony soft.

Ok.

Opublikowano

I to już fabrycznie dopasowany. Później była akcja serwisowa 23CY, która była dobrowolna, ale wgrywali ją klientom, którzy nie odmówli wgrania.

Opublikowano
34 minut temu, A4B9 napisał(a):

Ok.

Chyba nie wszystkie .

Moja z 2016 roku nie ma poprawionego softu, ciągle dzwonią z Audi żebym się podjechal do serwisu na zmiane softu. Teraz też na piątek mnie umówili na zmiane softu w MMI niby maja wgrać jakiś najnowszy, dodatkowo coś z kimatyzacja maja robić jaka kacja serwisowa i jakaś wtyczka Plug in . Odrazu im podziękowałem za zmiane sofu dot silnika. reszta spoko.

Opublikowano
32 minut temu, BRUNO napisał(a):

Chyba nie wszystkie .

Moja z 2016 roku nie ma poprawionego softu, ciągle dzwonią z Audi żebym się podjechal do serwisu na zmiane softu. Teraz też na piątek mnie umówili na zmiane softu w MMI niby maja wgrać jakiś najnowszy, dodatkowo coś z kimatyzacja maja robić jaka kacja serwisowa i jakaś wtyczka Plug in . Odrazu im podziękowałem za zmiane sofu dot silnika. reszta spoko.

I nie daj sobie tego zrobić. Miałem do czynienia z vw na 1.6 cr po DG , został cofnięty soft i silnik  odżył , spadło spalanie i poprawiła kultura pracy 

Edytowane przez A4B9

Opublikowano

Wszystkie, wszystkie. Już z fabryki wyjechała z poprawionym softem.

Opublikowano
6 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Wszystkie, wszystkie. Już z fabryki wyjechała z poprawionym softem.

Też tak sądzę, DG był w 2015. 

Opublikowano

W 2019 wystartowała przymusowa akcja 23Z7 dla silników EA 288 z okresu 2014-2017.

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano

A jak to jest przez przez tą chłodnice egr przechodzą spaliny tylko to zaworu egr ? 

W puszce DPF są dwa kanały jeden do chłodnicy i 2gi wydech .

 

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
W dniu 18.01.2024 o 20:27, patryciusz napisał(a):

Chłodnica erg do czyszczenie, już wklejałem film jak sobie to sprawdzić VCDS-m. Trzeba kupić parę uszczelek w ASO koszt znikomy, jedyny problem to jej wykręcenie nie jest proste. 

Możesz podpowiedzieć gdzie znajdę ten film?

Opublikowano

 

Opublikowano
W dniu 3.02.2024 o 22:01, Muskel1 napisał(a):

W 2019 wystartowała przymusowa akcja 23Z7 dla silników EA 288 z okresu 2014-2017.

A co to za akcja ?

Opublikowano

Wyprostowanie manipulacji silników Diesla, które miały na celu zaniżanie  poziomu emisji toksycznych tlenków azotu. Czyli część dalsza afery.

Opublikowano
11 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Wyprostowanie manipulacji silników Diesla, które miały na celu zaniżanie  poziomu emisji toksycznych tlenków azotu. Czyli część dalsza afery.

W innym poście napisałeś że 9970 jest z przed afery mam obecnie jesteś pewien?

Opublikowano

Jest sprzed afery.

Opublikowano
20 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Jest sprzed afery.

Zastanawiam się nad zmianą z powrotem na 8249, wiesz może co się zmieniło w najnowszej 9970?

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

witam Czy egr wysokocisnieniowy jest sterowany pwm ? bo na tescie vcds jego praca praktycznie jest zadna moze 1mm otwarcia sparwdzalem zasilanie i  wchodzi na sekunde 4,4v

Opublikowano

Tutaj fajnie wytłumaczył P2002

 

 

A tutaj wymiana:

 

 

 

Widać że  chłodnica została wymieniona na taką z kanalikami z przelotem  .

 

Ktoś ma nr do tege elementu , jakieś polecane ?

Edytowane przez Lukaa5

Opublikowano
2 godziny temu, Lukaa5 napisał(a):

Tutaj fajnie wytłumaczył P2002

 

 

A tutaj wymiana:

 

Ale to jest niskocisnieniowy ja kupilem sama chlodnice firmy nrf

 

Widać że  chłodnica została wymieniona na taką z kanalikami zp rzelotem na wylot .

 

Ktoś ma nr do tege elementu , jakieś polecane ?

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.