Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A6 C7 3.0 BiTurbo MTM by Darek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
23 godziny temu, MaTeo85 napisał(a):

Mistrz asertywności hehe.

Działaj działaj, lampy zrobimy, dociągi też i będzie jak limuzyna prezesa )

No niestety nad asertywnością trzeba pracować... ale jak jak jako okazje same mnie atakują hahaha

Taaaa... tylko prezesa brakuje :P

16 godzin temu, george napisał(a):

Idziesz z modami jak auto po kuracji wzmacniającej.😁

Oj tam oj tam... planów jest dużo tylko świnka skarbonka jakaś taka licha ostatnio :P

12 godzin temu, qlimazz napisał(a):

Zazdraszczam bani do tych modów i żałuję że nie mam pneumatyki szło by zamówienie już 😁

Dzięki :)

Pneumatyki się bałem ogólnie kupując samochód, bo straszyli tu i tam... ale... jestem mega z niej zadowolony i już nie wyobrażam sobie samochodu bez ;)

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Czas zrobić mały update...

Jak patrzę ile nie uzupełniałem... To przez dwa dni będę pisał...

No od czego tu zacząć...

A więc zacznijmy, od tego że air-drop-box mojej produkcji spisuje się wyśmienicie i już zbieram zamówienia na produkcję 😁

20 marca 2026

Udało się w końcu podłączyć i ogarnąć moduł od maserati 😁 teraz to dopiero bulgocze, oczywiście musiałem mapę dźwięku tworzyć na nowo, no ale jest różnica.

IMG20260320151017.jpg

25 marca razem z @MaTeo85 podjęliśmy bardzo nierówną walkę z lampami... Otwórz miałem do montażu nowy większy intercooler i stwierdziłem, że skoro i tak będę zrzucał zderzak to warto by było wymienić w końcu klosze i obudowy lamp. Kupione były już dawno temu i leżały na strychu... No i tak się stało... @MaTeo85 dał się namówić zabraliśmy się za działanie... I po tygodniu walki polegliśmy... Bo to co zastaliśmy w lampach to jakieś delikatnie mówiąc nieporozumienie...

Ale pokolei... Audi za poprzedniego właściciela przeszło swap lamp z bixa na full led... Swapem za kupę siana zajęła się firma A**toL*d z Płocka... No jednak z Swapem to nie wiele ma wspólnego...

O tym, że coś jest nie tak z lampami domyślałem się już dawno temu... Po pierwsze od kupna nie działały auto światła długie, po drugie nie działało doświetlanie zakrętów i po trzecie kodowania MCE strasznie dziwnie wyglądały. Ogólnie w lampach był też dołożony dynamiczny kierunek. Auto długie i doświetlanie ogarnąłem z pomocą chata-gpt dobrze sobie z tym poradził, ale kodowanie było jak dla bixa nie dla leda...

No i właśnie po otwarciu lamp naszym oczom ukazał się bardzo niechlujny makaron kabli, wywalone były moduły od ledów i założone dodatkowe przetwornice, regulatory napięcia, rezystory no i sam moduł od dynamicznych kierunków... Czyli jakiś majstersztyk elektroniki oszukał system i zmontował full ledy tak, że Audi nadal widziało je jako bixy - działało? Działało? Klient zapłacił? Zapłacił? Zadowolony? No tamten tak... Ja średnio. W dodatku wiązki były tak niechlujnie zrobione, że całość rozpadła się przy rozbiórce lampy... No dramat... Mati walczył tydzień... Niestety z częściową przegraną... W jednej lampie ułamał się gdzieś pasek od ledów... Pomimo prób naprawy pod mikroskopem nie udało się go uratować... A ogarnięcie innej lampy przy tej rzeźbie mija się z jakim kolwiek celem.

A więc lampy i tak dostały nowe puchy i klosze, natomiast finalnie za drl zakodowałem światła mijania. I póki co mam od @kaju wiązki do full led, ogarnę moduł MCE pod full led, kupię nowe lampy i jeszcze tego lata ogarnę to jak bóg przykazał...

IMG20260326180252.jpg

IMG20260326200852.jpg

IMG20260402084202.jpg

IMG20260407215359.jpg

W między czasie gdy Mati walczył z lampami ja zabrałem się za intercooler.

Tu też nie obyło się bez przygód...

Ponieważ okazało się, że chłodnica wody zaczęła się pocić w lewym dolnym rogu... A zatem zamówiona została nowa z NRF nr 53719 plus nowe oringi z ASO.

Przy okazji okazało się, że pływał u mnie woreczek z silicatem więc też go wy***w 😁

IMG20260402215704.jpg

received_1276899874422616.jpeg

Przy okazji okazało się, że stary ICek pięknie suchy 😁

IMG20260325210435.jpg

IMG20260325210442.jpg

received_4297258910533836.jpeg

IMG20260325211436.jpg

IMG20260325205024.jpg

IMG20260402235906.jpg

IMG20260328132145.jpg

Pracę zakończyły się 5 kwietnia 🫣🫣

Jednak nie długo miałem założony zderzak... Bo przyszła dokładka z maxtona przód i tył. A przy okazji okazało się, że poprzednia dokładkę założyłem tak mocno, że nie udało się jej ściągnąć bez lakieru... A zatem latałem zderzak i poprawiałem go lakierniczo i całkiem nieźle mi to wyszło.

IMG20260403124212.jpg

IMG20260406174212.jpg

IMG20260406174229.jpg

IMG20260406174223.jpg

IMG20260409181520.jpg

IMG20260409185341.jpg

IMG20260409194450.jpg

IMG20260409222924.jpg

IMG20260410154835.jpg

IMG20260410190621.jpg

W między czasie audik zaliczył kilka sesji 🫣

20260419_173915 (1) (1).jpg

20260419_174109.heic.jpg

20260419_180530 (1).jpg

20260419_182059.heic.jpg

20260419_190209.heic.jpg

IMG_20260419_224141_468.jpg

IMG_20260419_224143_012.jpg

IMG_20260419_224146_781.jpg

IMG_20260419_224130_812.jpg

IMG_20260419_224128_287.jpg

IMG_20260419_224152_282.jpg

IMG_20260420_212617_202.jpg

IMG20260430173616.jpg

IMG20260430172524 (1).jpg

IMG20260430174555.jpg

IMG20260517205659.jpg

20260520_171654.jpg

20260520_171750.jpg

20260520_172552.jpg

20260520_172655.jpg

20260520_172308.jpg

20260520_172235.jpg

20260520_172531.jpg

3 maja allegro poinformowało mnie, że w obserwowany wyszukiwaniu pojawiło się nowe ogłoszenie... Patrzę... Piękne (na zdjęciach) cena wyjątkowa dobra... Dwa dni myślenia i stwierdziłem ch*j jadę raz kozie śmierć... I zrobiłem w sumie jednego dnia 1200km czy było warto? Finalnie było 😁😁😁

Tak wyglądały po zakupie:

IMG20260506140636.jpg

IMG20260506140642.jpg

A tu proces naprawy i ogarniania:

IMG20260507082337.jpg

IMG20260507102648.jpg

IMG20260507121315.jpg

IMG20260507121633.jpg

IMG20260507091002.jpg

IMG20260507102653.jpg

I tu ogarnięty przód :

IMG20260509132149.jpg

IMG20260509132153.jpg

IMG20260509132157.jpg

Przy okazji tylna kanapa grzana więc od razu nowy mod 🫣

IMG20260525173508.jpg

No i teraz tak... Miałem przy tej okazji odkurzyć dywan... Ale... Na ch*j będę odkurzać... Kupiłem MOWĄ wykładzinę 🫣

IMG20260522110702.jpg

Kilka fotek z prac.

IMG20260528131414.jpg

Trochę drobnych się zwróciło:

IMG20260528105157.jpg

No i niestety pod dywanem znalazła się niespodzianka... Musiała kiedyś woda stać. A więc było skrobanie do zera, szlifowanie, neutralizator rdzy, podkład epoksydowy i lakier no i wykończenie matą :)

IMG20260528111644.jpg

IMG20260528113634.jpg

IMG20260528135149.jpg

IMG20260528153211.jpg

W pracach przy podłodze i fotelach dzielnie pomagał mi @NervaR

Uf... Zmęczyłem się piasaniem... Oczywiście cała podłoga i wszystkie słupki dostały nowe ori spinki.

Przy okazji też polerowałem wszystkie dekory black piano i okleiłem je od razu ppf'ką...

Koniec 😁

Teraz trzeba znaleźć czas i założyć dociągi 😅

IMG20260409203307.jpg

IMG20260409212528.jpg

Opublikowano

Ja Ci mówię zwolnij, bo zrobisz wszystko i co wtedy 😃

Fura wygląda za***iście, a fotele to już jest mega tłusto. Inne doznania za kierownicą 💪🏎️

707307595_842342535588131_7188573844308134905_n.jpg

Opublikowano

Dobrze, że jestem z Tobą na bieżąco na PW na co dzień i na insta bo tu się opuszczasz :P

Darek jest pasja ! Jest Twoja upartość ! Jest Twoje piękne A6 ❤️

Opublikowano

Twoja pasja inspiruje 🙌

W dniu 2.06.2026 o 17:30, NervaR napisał(a):

Ja Ci mówię zwolnij, bo zrobisz wszystko i co wtedy 😃

Będzie zmiana felg co sezon 😁 na jakiej wysokości jeździsz -40 względem 1ba? te dokładki też sporo obniżają

Opublikowano

Idziesz z tematem modyfikacji jak Twoje auto po kuracji wzmacniającej. 😁

W końcu była okazja zobaczyć na żywo szereg zmian.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.