Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Moja nowa zabawka cudeńko


redzim

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was

Dziś Wam opowiem moją ciekawą przygodę z autkami :shocked:

Zaczęło się w 2007 (nie liczę aut służbowych bo to nie to samo) gdzie sprowadziłem sobie Forda Mondeo 2005 r. Pojeździłem nim od momentu zrobienia - aż uwaga ..... 2 tygodnie!!! :kox: :kox: :kox:

Jadę sobie ulicą Wielkopolską w Gdyni w stronę Karwin, a tu :shocked: kobieta mi na czerwonym świetle :polew:Matizem :polew: wyjeżdza :kox:

Nic się zdało hamować - uderzyłem ją w jej prawy bok, a sam wpadając na chodnik (maskę mi do góry wybiło i nic nie widziałem) pomiędzy betonowy słup i róg budynku :shocked: przejechałem jeszcze po ścianie i zatrzymałem się na klatce schodowej. :sesese:

Do dziś się biję z PZU zeby mi koszt naprawy przyznali a nie szkodę całkowitą. A miałem przyklejoną na szybę naklejkę "sprzedam" :)

e0b677aa7eebeff8med.jpg

Potem kupiłem sobie Omegę - którą teraz chcę sprzedać. :thumbup:Wierny samochodzik. Naprawdę.

http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C8554623

W międzyczasie pojeździłem trochę 350Z. Trochę. :kwasny:

Jadę sobie obwodnicą lewym pasem, a tu ni z tego ni z owego autobus mi na pas. No i zaczęło się. :witch: Wjechałem na lewe pobocze, straciłem przyczepność, walnąłem w barierkę, odbiłem się, walnąłem w autobus, obróciłem się 2 razy na jezdni i wpadłem do rowu. Trochę ponad miesiąc temu :)

85757b96b4dd866amed.jpg

No to myślę przyszedł czas na trzecie podejście (nissan nie był mój).

zacząłem szukać cabrio. Różne pomysły. Boxster, CLK, BMW 3, aż zobaczyłem ją! :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

Tak! :dance: :drool: :thumbup: Muszę ją mieć!

Więc fik - i kupujemy!

AUDI A4 CABRIO 1.8T 190KM ROK 2005 - sprowadzona, ale ja już kupiłem tutaj. Póki co jej nie obniżę, ze względu na felgi (19'').

:> :> :> Mam nadzieję, że mi posłuży przynajmniej z 2 latka. Potem pomyślę o S5 w cabrio (jeśli wyjdzie) albo R8 :D

No chyba że coś się stanie, to odkupię z powrotem omegę :D.

Tak więc - bo jestem nowicjuszem na a4-klub, do zobaczenia na spotach Trójmiejskich i nie tylko !

3e724ed27577242amed.jpg

a230ee5f02750168med.jpg

7fdd2ecf45b7f32fmed.jpg

621ffa8e4d3b7885med.jpg

0377f6aedb7f4f04med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaj tam, trza przyjechać na spota trójmiejskiego :) Się obada dokładnie cacko...

:>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba najładniejsze cabrio jakie widziałem, ależ udało Ci się dorwać ładniuśką, utrzymaną i wypasioną sztuke w dodatku ma jeszcze to coś :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powierzam co Mironek napisał :) piękna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niezła :kox: sam robiłeś modyfikacje, czy taką już kupiłeś? :cool1: szkoda, że kubłów nie ma :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny samochód, sam się zastanawiam nad takim samochodem jako drugim. I nawet już trochę pomodzony( kupiłeś taki czy sam modziłeś?) Gratki furmanki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze wczoraj widziałem na Allegro, dzisiaj już tutaj :gwizdanie:

gratuluję, jest miazga! :cool1:

sam się czaję od kilku dni na srebrną, wyrezać przodek na B7 i by mi starczyło, ale jakoś nie mogę się przekonać do 1.8T, nawet mimo manuala...

napisz jak wrażenia z jazdy :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kox: ładniutka :good:

koniecznie wpadnij w środę na spota :cool1:

jaki masz zawias? bo coś dziwnie wysoko stoi :mysli:

0377f6aedb7f4f04med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki masz zawias? bo coś dziwnie wysoko stoi :mysli

:buahaha:

o tym samym pomyślałem... potem się przyjrzałem i sądzę, że to 1BE :evil:

gównianie to 1BE, co nie Tomeczku ? :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gównianie to 1BE, co nie Tomeczku ?

z wiadomych przyczyn o przód bym się nie spierał (choć nawet jak na gówniane 1BE za wysoko stoi :cool1:),ale tył jest zdecydowanie za wysoko :gwizdanie:.IMO oczywiście :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze cabrio poprostu stoja troche inaczej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooooo... nieeeezłe cacko! :good:

Kierownicę sam zmieniałeś czy już tak była?

Czy mógłbyś zrobić zbliżenie LEDów z S6? Chodzi mi o sposób montażu i to jak zostały przygotowane kratki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma kubełków, za wysoko stoi - wniosek prosty redzim zmieniaj na inną.... :polew: :polew:

Gratulacje wyszukanej niuni :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde...jadę...jadę... no i ??? nie jedzie :kox: przyzwyczajony do 300+pps muszę się na crusing przerzucić :wallbash:

niby jest w v-techu zmieniony program o 20% więcej, ale to dalej nie będzie 350 z ( w załączeniu - rozbiłem miesiąc temu)

85757b96b4dd866amed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kabriolety mnie nie kręcą ten jest wyjątkiem :)

Malinowo :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...