Opublikowano 12 Grudnia 20241 r 40 minut temu, bombelm7 napisał(a): U mnie też w lusterku od kierowcy Ori diody a6c6 postanowiły się wysrać na mnie. Zastanawia mnie tylko że padły na raz wszystkie 3. Teraz zimno, nie chce mi się nad tym pochylac. Ale chyba ogólnie to oleje te Ori diody i zmienię blendy na zwykłe bez podświetlenia i założę w nich zwykła diodę LED 1 sztukę i tyle. Tych Ori ledow nie mogę rozłożyć bo są jakoś zaklejone na amen w pacirzu. Kupić nowych się nie da w normalnej cenie. Wy tam wystawiacie zwykła diodę 12V? A no
Opublikowano 13 Grudnia 20241 r 11 godzin temu, bombelm7 napisał(a): U mnie też w lusterku od kierowcy Ori diody a6c6 postanowiły się wysrać na mnie. Zastanawia mnie tylko że padły na raz wszystkie 3. Teraz zimno, nie chce mi się nad tym pochylac. Ale chyba ogólnie to oleje te Ori diody i zmienię blendy na zwykłe bez podświetlenia i założę w nich zwykła diodę LED 1 sztukę i tyle. Tych Ori ledow nie mogę rozłożyć bo są jakoś zaklejone na amen w pacirzu. Kupić nowych się nie da w normalnej cenie. Wy tam wystawiacie zwykła diodę 12V? Zapytaj @kosik25 czy ma gotowe blendy z diodami. Widziałem, że trochę osób na FB kupiło od niego blendy. Nie chcę przechwalić, ale blendy od C6 3 lata działają bez zarzutu...
Opublikowano 13 Grudnia 20241 r 21 godzin temu, Gorczyk napisał(a): Diodę musisz na kablu plusowym czy minusowym? zobacz przez co sie cofa prąd już dawno przy elektryce nie robiłem nie pamiętam czym to sterowane jest plusem czy minusem
Opublikowano 13 Grudnia 20241 r 12 godzin temu, bombelm7 napisał(a): U mnie też w lusterku od kierowcy Ori diody a6c6 postanowiły się wysrać na mnie. Zastanawia mnie tylko że padły na raz wszystkie 3. Teraz zimno, nie chce mi się nad tym pochylac. Ale chyba ogólnie to oleje te Ori diody i zmienię blendy na zwykłe bez podświetlenia i założę w nich zwykła diodę LED 1 sztukę i tyle. Tych Ori ledow nie mogę rozłożyć bo są jakoś zaklejone na amen w pacirzu. Kupić nowych się nie da w normalnej cenie. Wy tam wystawiacie zwykła diodę 12V? Tak 12v i świecą 3x mocniej niż ori blenda z a6c6. Jeżeli chodzi o podłączenie są 3 opcje: - podłączenie pod podsufitówke jeżeli nie mamy CLH - podłączenie pod CLH halogen na przekazniku - podłączenie pod moduły składanych lusterek z pilota od kkam
Opublikowano 13 Grudnia 20241 r 18 minut temu, kosik25 napisał(a): Tak 12v i świecą 3x mocniej niż ori blenda z a6c6. Jeżeli chodzi o podłączenie są 3 opcje: - podłączenie pod podsufitówke jeżeli nie mamy CLH - podłączenie pod CLH halogen na przekazniku - podłączenie pod moduły składanych lusterek z pilota od kkam Ja mam chiński włącznik świateł z czujnikiem zmierzchu i automatem. Podpiąłem się pod sufit i mam pełne clh z lusterkami (po wyłączeniu sufitu lusterka też się nie świecą)
Opublikowano 13 Grudnia 20241 r Autor 9 godzin temu, PiterA4 napisał(a): zobacz przez co sie cofa prąd już dawno przy elektryce nie robiłem nie pamiętam czym to sterowane jest plusem czy minusem Z tego co czytałem to minus steruje ? Przy okazji siedzenia w domu wyzerałem sobie podświetlenie w tylnej lampce sufitowej ? Edytowane 13 Grudnia 20241 r przez Gorczyk
Opublikowano 17 Grudnia 20241 r Autor Długo czekałem za tym plastikiem ? teraz będę szukał jeszcze odboi klapy... Kupiłem też wygłuszenie maski, wiem że orginalnie nie wszędzie wychodziło, dlaczego, ktoś wie? Powoli muszę ogarnąć komorę silnika aby było można się na forum pochwalić
Opublikowano 18 Grudnia 20241 r Autor 10 godzin temu, pety k napisał(a): I need one on left side.where did u buy it?thx Hello. I ordered on this site, if you have the part number you can easily find it ? https://volkswagenclassicparts.pl
Opublikowano 19 Grudnia 20241 r W dniu 17.12.2024 o 21:53, pety k napisał(a): I need one on left side.where did u buy it?thx Left side is unavailable. I asked during ordering right side.
Opublikowano 19 Grudnia 20241 r Autor 8 godzin temu, george napisał(a): Left side is unavailable. I asked during ordering right side. can you remind me the part number you need. Przy okazji czekania za wygłuszeniem maski oczyściłem wszystko pod maską ? Edytowane 19 Grudnia 20241 r przez Gorczyk
Opublikowano 28 Grudnia 20241 r Autor Dostałem osłonę silnika ale jak ją odnawiałem to połamałem znaczek ? Wywaliłem od spodu ten kocyk aby cewki się zbytnio nie grzały no i oczywiście parę wężyków pochowałem ale jeszcze długa droga przede mną ? Mam zamiar jeszcze zamienić przepływomierz na 3", zobaczymy co wyjdzie.
Opublikowano 28 Grudnia 20241 r You can hardly notice it ?, i hope it is heat-resistant , what's the name of that tape and where did you buy it?
Opublikowano 29 Grudnia 20241 r Autor As for the gecko sticker, it's been around for a while and I bought the gold tape on Polish Allegro, link below ⬇️ https://allegro.pl/oferta/samoprzylepna-zlota-oslona-termiczna-50x50cm-16166257506
Opublikowano 29 Grudnia 20241 r Autor Nie zwalniam tempa i przygotowuje tylne boczki pod elektrykę w alcantarze bo wyglądają tragicznie ale wyszły znakomicie. Nie wiem jak dlugo łapały syf ale chyba sporo... Edytowane 29 Grudnia 20241 r przez Gorczyk
Opublikowano 29 Grudnia 20241 r Autor Znaczek na osłonę silnika już wydrukowany, pochwale się finałem.
Opublikowano 5 Stycznia 20251 r Fajny projekt, dużo pracy. Też się kiedyś tak bawiłem że swoją a4 b7. Moje pierwsze audi, fajny samochód.
Opublikowano 6 Stycznia 20251 r Autor Wczoraj zacząłem troszkę ogarniać komorę silnika, wymiana podciśnień i innych węży, które już były sparciane a w niektórych przypadkach nawet dziurawe, parę rzeczy zostało ukrytych i przemeblowanych ? obudowa filtra rozebrana i wymyta również, takze jestem juz zadowolony z efektu a audi dostalo gekona w nagrode ? Edytowane 6 Stycznia 20251 r przez Gorczyk
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto