Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B7 1.8T Quattro S-Line Gorczyk

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
19 minut temu, Ivanek napisał(a):

Miałem te sprężynki ale na sezon zimowy trzeba ściągać bo nie działają, po dwóch latach już i tak są do wyrzucenia. No i trzeba uważać na mocowania sworzni kulowych w słupku D bo potrafi tam odrywać już sam teleskop. Fajny mod ale też zamykanie wiąże się z waleniem mocnym klapą. 

To racja bo jak kupiłem auto to miałem dłuższe niebieskie i też już wywaliłem.

Teraz mam czarne najkrótsze i tylko po to aby po otwarciu z pilota klapy zamek nie trzaskał parę razy. A tak odepchnie delikatnie klapę I przytrzyma ją w powietrzu.

Opublikowano

Terminy w Maxtonie są obłedne.

Opublikowano
  • Autor
21 godzin temu, Rob@k napisał(a):

Terminy w Maxtonie są obłedne.

No rozwalają system ?

 

Przy okazji dzisiejszego pucowania w padło parę fot IMG-20250316-WA0106.thumb.jpg.a867abefb495ea1c1770988dece521d7.jpgIMG-20250316-WA0090.thumb.jpg.c2a0758e2a139260a4776fed7f895670.jpgIMG-20250316-WA0068.thumb.jpg.3bcae8f650a24386b0178732cb34d69f.jpgIMG-20250316-WA0128.thumb.jpg.f428333d3b6a88ca7e4e42e30d2d13e1.jpgIMG-20250316-WA0062.thumb.jpg.55f37820fcad07d0025b1d44508566ae.jpg

Edytowane przez Gorczyk

Opublikowano

Jaki masz rozmiar opon i szerokość felgi?

Opublikowano
  • Autor

Szerokość chyba 8" a opony 235/35

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Wczoraj sobie zamontowałem maxtona na lotkę, mega szybko wykonali zamówienie ?

 

Przy okazji łożysko koła przedniego zamówione I wybór padł na FAG.20250325_135140.thumb.jpg.083fc0f9966e30003b8dd88ede7cc2e3.jpg20250325_135133.thumb.jpg.c16516ddc604df2cc6baa1bfe0d4a91a.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Łożysko wymienione, nastała cisza. Dziś zbieżność i wyważenie kół, no i mam spokój.

20250403_142333.jpg

Edytowane przez Gorczyk

Opublikowano

Jakie kwoty teraz za zbieżność? Geometria też ruszana? 

Opublikowano

Geometria to tzw. 'zbieżność'. Żeby ustawić koła zbieżnie czy rozbieżnie, i tak przechodzi się cały proces ustawiania włącznie z tyłem.

Opublikowano
  • Autor

Tak tutaj poprawiliśmy geometrię bo było już to robione miesiąc temu ale było co korygować po łożysku i po założeniu letnich.

Ja płaciłem tylko stówkę bo panowie zapamietali auto. A jako że też mają fajne autka to chyba mnie potraktowali ulgowo ?

Opublikowano
4 godziny temu, Ivanek napisał(a):

Jakie kwoty teraz za zbieżność? Geometria też ruszana? 

To już chyba sprawa zależna od miasta, regionu. Pod koniec tamtego roku płaciłem 300 zł, Olsztyn warmińsko-mazurskie. 

Opublikowano
  • Autor

Tutaj średnio 200/250 pln.

Opublikowano
  • Autor

Panowie czy ktoś montował zegary turbo w a4b6/7.

Myślałem i takim miejscu...

Screenshot_20250410_163953_Allegro.jpg

Opublikowano

W B7 nie mam. Miałem w Seacie swego czasu ale w słupku lewym i 3 sztuki. Osobiście bym nie zamontował w B7 w tym miejscu. Mało wygodne (czytelność) - po lewej stronie... Wolę po prawej no i sam fakt zabrania nawiewu. I w ogóle to wygląda to jakby ktoś wyciął dziurę wsunał budzik i jeszcze nie do końca mu się udało go schowac. Ale to moje odczucia. ?

Edytowane przez bombelm7

Opublikowano

Słusznie jak przedmówca wyżej. Jeżeli już chcesz jakieś dodatkowe zegary to możesz pozbyć się popielniczki i w to miejsce dorobić jakąś tablicę, mocowanie zegara. Na pewno będzie estetyczniej niż w kratce. Najlepsza opcja jest chyba vfiz albo 3dcolormdf. Sam szukam kogoś kto montuje w Polsce 3dcolor. 

Opublikowano
4 minuty temu, BartoszSoldier napisał(a):

Słusznie jak przedmówca wyżej. Jeżeli już chcesz jakieś dodatkowe zegary to możesz pozbyć się popielniczki i w to miejsce dorobić jakąś tablicę, mocowanie zegara. Na pewno będzie estetyczniej niż w kratce. Najlepsza opcja jest chyba vfiz albo 3dcolormdf. Sam szukam kogoś kto montuje w Polsce 3dcolor. 

Marek Grabowski w Zabrzu chyba montuje 

Opublikowano
  • Autor

3d kolor to pewnie drogi temat.

Myślę jeszcze o kratce tej górnej pod słupkiem. 

 

A najlepszy temat to PODI z mocowaniem na kolumnie kierownicy.

 

Ale nie mogłem kiedyś zrobić zamówienia.

 

Vfis trudno zdobyć w pl ale znowu na pewno nie jest to nie osiągalny temat.

 

Opublikowano
3 godziny temu, BartoszSoldier napisał(a):

Słusznie jak przedmówca wyżej. Jeżeli już chcesz jakieś dodatkowe zegary to możesz pozbyć się popielniczki i w to miejsce dorobić jakąś tablicę, mocowanie zegara. Na pewno będzie estetyczniej niż w kratce. Najlepsza opcja jest chyba vfiz albo 3dcolormdf. Sam szukam kogoś kto montuje w Polsce 3dcolor. 

WWW.FACEBOOK.COM

Serwis Naprawa Liczników is on Facebook. Join Facebook to connect with Serwis Naprawa Liczników and others you may know. Facebook gives people the power to share and makes...

 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Od ostatniego postu trochę się dzialo ?

 

 Mianowicie pierwszy serwis po 8 tysiącach, zrobiliśmy płókankę LM, nowy filtr oleju i paliwa (tu było nawet czysto ?) Olej zalany 5w40 Meguin i dolany ceratec.

 

 Teraz co 200 kilometrów będę kontrolował bagnet, co prawda jeżdżę max. do 3000 obrotów jak dziadek przez 1000 kilometrów. 

Zaobserwowałem ubytek oleju I jak na razie stawiam na turbo strona gorąca bo po zdjęciu silikonu z turbo jest sucho. Turbo jest trochę też oblane w miejscach zasilania i powrotu oleju.

 

 Przy okazji sprawdzenie silnika Od dołu, wymiana paru opasek, wyszło też że odbój silnika mam do wymiany, jest już zakupiony wraz z nowymi spinkami do osłon.

 

 Dziś wymieniałem mechanizm wycieraczek, myślałem że będzie łatwo a było jak zawsze czyli wywalenie wszystkiego, wymycie, złożenie i zabawa z ustawiem ramion aby nie jechały po słupku ? finalnie jestem zadowony po paru godzinac walki.

 

Wleciał jednak też zegar turbo, na razie zasilony i wężyk przeprowadzony przez grodź przy okazji wyciągania puszki z kompem. Ale muszę przyciemnić folia jeszcze zegar bo jednak ciut wali w oczy.

Opublikowano

W jakim celu wlałeś ceratec? Przez ten ubytek? 
Co to dokładnie za zegar? Podrzuć jakiegoś linka z ciekawości ;) 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.