Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B7 1.8T Quattro S-Line Gorczyk

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
9 godzin temu, pelonek1 napisał(a):

Jak masz do górnego zgięcia na bagnecie bezpośrednio po zgaszeniu rozgrzanego silnika to nic mu nie będzie.

Do górnego zgięcia mam jak po nocce sprawdzę. 

Opublikowano
10 godzin temu, Gorczyk napisał(a):

Sprawdzam po chwili stan olejowy a tam stan większy niż powinno być.

A piszesz to co powyżej?

Opublikowano
  • Autor

Źle opisałem.

Po zgaszeniu na bagnecie pokazuje stan po za przełamanie na bagnecie a po całej nocy do przełamania na bagnecie 😉

Opublikowano

Nic mu nie będzie. Lej 3/4 max i będzie git.

stan oleju sprawdza się +~ po 15 minutach po zgaszeniu. Bynajmniej tak zawsze mi mówili 😀

Opublikowano
9 godzin temu, przemolll napisał(a):

Nic mu nie będzie. Lej 3/4 max i będzie git.

stan oleju sprawdza się +~ po 15 minutach po zgaszeniu. Bynajmniej tak zawsze mi mówili 😀

No ja słyszałem 5 minut.. 😂

Opublikowano

Nic mu nie będzie. Zaraz to wypije 🤣. Ja zawsze leje max.

Opublikowano
  • Autor

O i tutaj jest sztos pocieszenie hehe.

 

Ogólnie po wymianie oleju I dolania cerateca jak pisałem parę postów wyżej zrobiłem już 1700 kilometrów i wlałem 2 setki.

Wymieniłem uszczelkę pod pokrywą zaworową i tam też już się nic nie pokazuje a za parę dni muszę znów ściągnąć osłonę silnika i zamienić blaszki mocujące na takie normalnie wkręcane na torx bo te ori wkręty wiecznie mi się luzują, więc będę mógł zobaczyć czy turbo na zewnątrz jest znów oblane czy to był jakiś fałszywy alarm gdzie twierdziłem że turbo puszcza olej we wydech. Jestem ciekaw czy i ile teraz pobierze oleju na około 8 tyś. km.

Teraz już jeżdżę normalnie i raz po raz troszkę go przegonię a we wakacje szykuje się trasa około tysiąca km więc będę miał potwierdzenie co się dzieje z olejem. 

Opublikowano

Ja tam się takimi zeczami nie przejmuje. Dolewam 1-1.5 na 10000km. Wszystko zależy z jakimi prędkościami jadę, a nalatane już 360000.

Opublikowano
  • Autor

Ważne, że loto jak dzik i cieszy papę.

Opublikowano
43 minuty temu, Gorczyk napisał(a):

Ważne, że loto jak dzik i cieszy papę.

Dokladnie. Jednak nadal jak otwieram garaż to cieszy jego widok. 

Opublikowano
  • Autor
10 godzin temu, Rob@k napisał(a):

Dokladnie. Jednak nadal jak otwieram garaż to cieszy jego widok. 

No i to jest pozytywne. Mój stoi na parkingu i też sobie czasem lubię na niego popatrzeć przez okno 😁

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Panowie podpowie ktoś jakie sa potrzebne spinki do wiazki cewki aby je wpiąć we wyznaczone miejsce aby nie latała. Bo stare sie połamały i zastąpiłem je innymi ale nie za bardzo pasują....

Opublikowano
W dniu 27.06.2025 o 18:39, Gorczyk napisał(a):

Panowie podpowie ktoś jakie sa potrzebne spinki do wiazki cewki aby je wpiąć we wyznaczone miejsce aby nie latała. Bo stare sie połamały i zastąpiłem je innymi ale nie za bardzo pasują....

Zamawiałem z serwisu około 3 lata temu. Sam musisz oprawić. Przyślą w najdrobniejszych częściach.  Niewdzięczna praca. Jeżeli rozmawiamy o kostkach przy cewkach. 

 

A... źle zrozumiałem... Spinki do wiązki dobierasz po fi otworu w który mają pasować. Wtedy pasują elegancko. Zazwyczaj jednorazowo. Są też takie pod odpowiednim otwór i na pasek zaciskowy. I to rozwiązanie bym Ci polecał. 

 

 

ALLEGRO.PL

 

Edytowane przez bombelm7

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Zamówiłem opony Kumho Ecsta Sport S PS72 225/35R19, teraz jeżdżę na PS71 ale już swoje lata mają za sobą 🙂

Screenshot_20250719_042323_Allegro.jpg

Opublikowano
  • Autor

No to dziś paczka dotarła i zaraz poleciałem je założyć, i już czuć poprawę na nowym ogumieniu, szok.

 

Jutro również czeka mnie wymiana silniczka tylnej wycieraczki bo zrobil sie straszny luz na ramieniu.

20250721_105403.jpg

Opony.jpg

Opublikowano

Też się nad nimi zastanawiałem, ale ostatecznie padło na Yokohamy. Po zrobieniu na nich paru tras są mega ciche.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Na szybko zrobiłem sobie zestaw naprawczy na włączniku, wyszło nawet fajnie ale przygody były 🤣

Screenshot_20250810_180633_Gallery.jpg

Screenshot_20250810_180627_Gallery.jpg

Opublikowano
2 godziny temu, Gorczyk napisał(a):

Na szybko zrobiłem sobie zestaw naprawczy na włączniku, wyszło nawet fajnie ale przygody były 🤣

Screenshot_20250810_180633_Gallery.jpg

Screenshot_20250810_180627_Gallery.jpg

 

przerabialem te przygody, łacina leciala 🤬image.thumb.png.6f286b82767973f656ac0f0f8ca99ca2.png

Opublikowano
  • Autor

A od czego Ty masz z tym srebnym?

Opublikowano

rzezba z pasata b6 chyba z tego co pamietam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.