Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B7 1.8T Quattro S-Line Gorczyk

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Wygląda nieźle 😀

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Wczoraj zaprowadziłem Audi na podlaczenie skrętnego ksenona, bo od października zeszłego roku szukałem w tym temacie pomocy.

 

Nie powiem bo się stresuje czy wszystko ruszy, ale będę was informował 😉

Opublikowano
  • Autor

No i temat opanowany, byłem bardzo zaskoczony jak dostałem telefon po odbiór auta.

Lampy fajnie sie poziomują po odpaleniu auta i jak na tamte czasy fajnie doświetlają sie zakręty 👏

Opublikowano

Cant see the video , did you have normal H7 and then you install the Xenon ?

Opublikowano
  • Autor

I already had xenon and we installed a turning xenon.

Opublikowano
  • Autor

No to wczoraj szybka wymiana kolanka od odmy, moje nastawienie było okropne ale kumple odsunęli mnie od auta bo chyba widzieli, że nie ogarnę, cholera zrobili wymianę w 20 minut, ściągnęli przepustnice w celu rewizji przy okazji także wszystko gra teraz na nowo 😀

20250826_182955.thumb.jpg.499157d9d2bdb5af4cbd9d9cd800423c.jpg

 

 

 

Nastepnym tematem był wideorejestrator z Chin, działa dobrze, wykonanie fajne, znalazłem tylko mało pojemną kartę pamieci ale jestem ogólnie zadowolony 😁

 

20250825_154620.thumb.jpg.6e27e2ffa4bc694024595c14f0a77e16.jpg20250825_155121.thumb.jpg.c4a1f219776fe4508f1f833bdad92139.jpg20250825_155555.thumb.jpg.6b88eafef97a4806bbbce4c2f649a930.jpg

Edytowane przez Gorczyk

Opublikowano

Mega ten rejestrator, masz jakiś link do niego? Model?

Opublikowano
  • Autor

Właśnie udało mi się znaleźć to na AliExpress: 

520,47zł | Kamera samochodowa Plug and Play 4K 2160P do Audi A3 A4 A5 A6 A7 A8 Q3 Q5 Q7 TT 2004-2026 Wifi Rejestrator Samochodowy

https://a.aliexpress.com/_EHah2No

 

Wybrałem kolor i jakość nagrywania, w wiadomości prywatnej podajesz model rok i dokładnie w tydzień była u mnie.

Opublikowano

Kolanko wyszło w całości to i wymiana szybka 👍

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, Rob@k napisał(a):

Kolanko wyszło w całości to i wymiana szybka 👍

Dokładnie. Nawet nie wiesz jak bardzo sie cieszyłem 😁

Opublikowano
2 godziny temu, Gorczyk napisał(a):

Właśnie udało mi się znaleźć to na AliExpress: 

520,47zł | Kamera samochodowa Plug and Play 4K 2160P do Audi A3 A4 A5 A6 A7 A8 Q3 Q5 Q7 TT 2004-2026 Wifi Rejestrator Samochodowy

https://a.aliexpress.com/_EHah2No

 

Wybrałem kolor i jakość nagrywania, w wiadomości prywatnej podajesz model rok i dokładnie w tydzień była u mnie.

Troche się dałeś naciągnąć, ta kamerka nie ma natywnego 4k, ma trochę ponad 2K, resztę dorabia procesor. Nie mniej 2k w 60 fps to spoko opcja, pytanie czy za te pieniądze warto 😅

Opublikowano
  • Autor
Teraz, Langista napisał(a):

Troche się dałeś naciągnąć, ta kamerka nie ma natywnego 4k, ma trochę ponad 2K, resztę dorabia procesor. Nie mniej 2k w 60 fps to spoko opcja, pytanie czy za te pieniądze warto 😅

O to dziękuję Ci za uświadomienie bo nawet nie wiedziałem, nagrywa spoko wiec myslalem, ze warte. 

Ale co zrobić, jestem tej myśli, że lepsze to niż nic 😁

Opublikowano

Zawsze możesz sobie porównać jak jakościowo te nagrania wyglądają na pełnym ekranie na monitorze/TV jeżeli nagrasz w 2k a w 4k. Może procesor dobrze sobie radzi i soft nie jest napisany do niego na kolanie.

Opublikowano
  • Autor

Drobnostki a zawsze cieszą 😁

20250829_174850.jpg

20250829_174833.jpg

Opublikowano
  • Autor

Wleciała nowa uszczelka komory silnika 😉

 

Ale mam pewien problem, być moze cos jest źle poskładane bo watpie by byly różnej długości te łączniki doloty.

 

Mianowicie do pełnego dobrze zatrzasnietego dolotu brakuje mi z 2 cm.

Ktoś ma jakis pomysł.

20250902_183927.jpg

Opublikowano
Godzinę temu, Gorczyk napisał(a):

Wleciała nowa uszczelka komory silnika 😉

 

Ale mam pewien problem, być moze cos jest źle poskładane bo watpie by byly różnej długości te łączniki doloty.

 

Mianowicie do pełnego dobrze zatrzasnietego dolotu brakuje mi z 2 cm.

Ktoś ma jakis pomysł.

20250902_183927.jpg

image.thumb.png.d47c467c428e2831c390a64dc4552c99.png

image.thumb.png.a493b621f6895c9ac34e72fb6a7e820d.png

tez kiedys z tym walczylem i jedynie co narazie dziala to dalem tam druga taka sprezynke, mialem 2 jak kupilem cala kierownice z uszami na oslone

Opublikowano
  • Autor

Powalczyłem dzisiaj i udało sie wszystko zrobić 😉20250903_144355.thumb.jpg.23d439092557ade1608cd1a276351d87.jpg

Opublikowano
  • Autor

Dzis doszedł do VFis od @Rob@k

Dziękuję za zaufanie i tranzakcje.

Dziś udało się to schować za licznik a jutro zakoduje i zabawa 🫡

Na razie test wskazówek mnie tylko wita.

 

 

Opublikowano
25 minut temu, Gorczyk napisał(a):

Na razie test wskazówek mnie tylko wita.

Za chwilę albo go wyłączysz albo wyłączysz ryglowanie drzwi po przekroczeniu 30 km/h,

Opublikowano
  • Autor
8 godzin temu, pelonek1 napisał(a):

Za chwilę albo go wyłączysz albo wyłączysz ryglowanie drzwi po przekroczeniu 30 km/h,

Zauważyłem że ryglowanie drzwi jest po włożeniu klucza do stacyjki ale musze to skontrolować jeszcze do końca.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.