Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B7 1.8T Quattro S-Line Gorczyk

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Trzy lata temu zmieniałem rozrząd to ori uszczelka bez silikonu (mechanik dzwonił, żeby sprawdzić czy jest sucho i jest sucho. :D). 

Opublikowano
  • Autor

Ale prawda jest taka, że naprawdę jakość materiału ori a zamiennika uszczelki jest odczuwalna pod palcami.

Opublikowano
  • Autor

Ktoś się orientuję ile mm średnicy ma turbo na wyjściu k03?

Opublikowano
1 godzinę temu, Gorczyk napisał(a):

Ktoś się orientuję ile mm średnicy ma turbo na wyjściu k03?

K03-029? Zimna strona 50 mm, gorąca 45 mm.

Opublikowano
  • Autor

A wyjście do ic?

Opublikowano
3 godziny temu, Gorczyk napisał(a):

A wyjście do ic?

Strona zimna

 

Opublikowano
  • Autor

To źle zamówiłem redukcję 🫣 chyba jednak trzeba zejść pod auto 😎

 

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Redukcja juz założona i pasuje idealnie, w końcu 💪

A teraz pytanie do znawców.

Chcę w najbliższym czasie wymienić laczniki i gumy stabilizatora przedniego. I mierzyłem stabilizator I ma 32 mm a dostępne gumy poliuretanowe to 29mm.

Czy 32 mm stabilizator w quattro to normalna rzecz?

20251210_195127.jpg

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Zawór dv sobie podmieniłem w końcu był na to czas.

20251227_125449.jpg

Opublikowano

Properfekt czy inny producent?

Opublikowano
  • Autor

A tu może i zaskoczę ale polski produkt, Auto Radek.

💪

Opublikowano
8 godzin temu, Gorczyk napisał(a):

A tu może i zaskoczę ale polski produkt, Auto Radek.

💪

Nie ma problemów z doładowaniem?

Opublikowano
  • Autor

Muszę przyznać, że jest poprawa co do doładowania i trzymania ciśnienia no dźwięk się nawet zmienił przy zmianie biegu.

Wyprzedzę pytanie, nie mam blova tylko puszkę filtra z otworami.

Opublikowano
  • Autor

No I nowa ori oslona na silnik wleciała 🫡

20260101_182519.jpg

Opublikowano

Osłona zbiorniczka spryskiwaczy i wspomagania podeszła bez przeróbek?

Opublikowano
3 godziny temu, george napisał(a):

Osłona zbiorniczka spryskiwaczy i wspomagania podeszła bez przeróbek?

u mnie bez problemu, jedynie dalem dluzsza srube co trzyma zbiorniczki 2 nakretki ktore skrecam bo jest tam ucho na tej oslonie
image.thumb.png.97088520dd614e19566aed61911b93eb.png

Opublikowano
  • Autor

Ja musiałem ją trochę podciąć, ponieważ orurowanie to IC mam i przeszkadzało 💪

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Wleciały spowrotem pomarańczowe migacze... 3 godziny walki ale udało sie bez ściągania zderzaka, który i tak na wiosnę będzie ściągany bo musze wymienić te elementy na których reguluje się zderzak no I trochę go podkleić bo poprzednik zostawił mi minę...20260113_172453.thumb.jpg.c2897abb2deb73b0dba8c5ef4b2885be.jpg

 

No i kolejna uszczelka kapy zaworowej zamowiona bo pod tą pojawił sie olej, i nie wiem co źle zrobiłem cholera....

 

A na dniach ma dotrzeć do mnie komplet poliuretanow na stabilizator I zregenerowane łaczniki, ponieważ zaczęło coś już się odzywać na nierównościach.

Edytowane przez Gorczyk

Opublikowano
  • Autor

No to się doczekałem zestawu na stabilizator przód z Olkusza 💪

20260117_135410.jpg

Opublikowano

tuleje widze najtwardsze, jak z lacznikami jest, jak zadeklaruje sie wyslac im swoje to tylko ori przyjmuja?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.