Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Passat B6 2.0 TDI CBAB gaśnie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam . Mam problem z Passatem b6 2008r cbab w automacie. Auto gasnie jak dojeżdżam do skrzyżowania itp, następnie odpala bez problemu. Wystarczy że na postoju przegazuje i jak będzie schodził z obrotów to zgaśnie. Przy dłuższej rasie potrafi zgasnąć 4 razy i dalej wszystko jest ok.

Opublikowano

Jakie kroki diagnozy zostały wykonane do dej pory?

Opublikowano
  • Autor

Ostatnio była wymieniana pompa paliwa bo padła. Błędów brak

Opublikowano

Padła bo zatarta ? Opiłki były? Wymieniona tylko pompa?

Opublikowano

Sama pompa? Opiłki poszły w układ? Wtryski zostały? Napisz coś więcej, tak wszystko jak z nosa trzeba wyciągać....

Opublikowano

Podmienić zawór regulacji ciśnienia paliwa

Opublikowano
  • Autor

Padła pompa w baku-zalozona nowa. Filtr paliwa wymieniony-brak opiłków. Podmienione obydwa czujniki na listwie. Regulator na pompie czysty, brak opilkow ale jeszcze nie podmieniany.przed wymiana pompy w baku było to samo

Edytowane przez sitar

Opublikowano
1 minutę temu, sitar napisał(a):

Podmienione obydwa czujniki na listwie.

Na listwie jest tylko jeden czujnik, drugi to zawór.

Podmienione na nowe oryginalne z ASO?

Opublikowano

Skąd wiadomo, że pompa padła? One z reguły chodzą aż do śmierci mechanicznej, aż zaczną opiłkować.

 

Jakiekolwiek komunikaty wystąpiły przy tym, jak silnik sam zgasł? Jakieś błędy w sterownikach? Wygląda jakby zwyczajnie zanikało napięcie. Alternator sprawdzany?

Opublikowano
  • Autor

Auto jest kolegi i pomagam mu trochę w temacie . Zawor i czujnik na listwie założył  nowe boscha. Jakiś miesiąc temu auto zgasło i nie chciało odpalic- brak cisnienia paliwa-po wymianie pompki paliwa w baku auto jeździ tak jak wcześniej czyli zgaśnie tak z 3 razy dojeżdżając do skrzyżowania  i dalej jest już ok. W sterowniku nie ma żadnych błędów.  Postaram się podmienić jeszcze zawor na pompie cr.sprawdze jeszcze ten alternator

Edytowane przez sitar

Opublikowano

Zamontowana w baku pompa to  jakiś zamiennik? Czy oryginalna?

Opublikowano

Przy alternatorze w okolicach sprawdzić kabel masowy, czy zgnity nie jest i jego miejsce kontaktu z karoserią. Sprawdzić podczas pracy silnika jakie ładowanie podaje kiedy wszystko jest włączone, czyli radio, wszystkie światła, klima, grzanie foteli otp.

Opublikowano
  • Autor

Ok sprawdzę. Pompa pierburg

Opublikowano
  • Autor

Dziękuję za pomoc . Winny okazał się regulator cisnienia na pompie. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.