Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[AFN+] Keżorowóz


keżor

Rekomendowane odpowiedzi

wiem, że stoi jak koza , no ale trudno , wybrałem komfort :decayed:

nowy zderzak czeka na lakier , także z przodu strzępy starego jeszcze :gwizdanie:

fotki robił Czester :good:

jak wpadnie do przodu zderzak i grill z RSa to chyba nie będzie źle ? :kox:

fbb46ce2cb326d65.jpg

2a8692ecf2189a5c.jpg

ae8a8187a1fe12ba.jpg

954d5e88a7da49e4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampy tylne kozak :kox: tylko prawa rurka w wydechu troche krzywo albo mi sie wydaje :mysli:

Masz racje wydaje Ci się :decayed:

keżor no coś ty nie zmieniaj zderzaka ten jest mega :polew: A tak serio przód RS będzio miodzio ale widziałem tu na forum taki kolor z ciemnym dachem fajnie wygląda a do Ciebie by pasowało :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampy tylne kozak :kox: tylko prawa rurka w wydechu troche krzywo albo mi sie wydaje :mysli:

Masz racje wydaje Ci się :decayed:

keżor no coś ty nie zmieniaj zderzaka ten jest mega :polew: A tak serio przód RS będzio miodzio ale widziałem tu na forum taki kolor z ciemnym dachem fajnie wygląda a do Ciebie by pasowało :good:

no a do rurek z FMICa i do FMICa sie nie przyczepił że krzywo :polew:

czarny dach będzie i czarne lusterka będą , no i czarne środki reflektórów jak już sie odważe (albo pośle Moskalowi :przebiegly: )

ale to jak oddam wkońcu auto do lakiernika :gwizdanie: teraz ten przedni zderzak wygląda jak w peżo 407 kupe :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, że stoi jak koza , no ale trudno , wybrałem komfort :decayed:

nowy zderzak czeka na lakier , także z przodu strzępy starego jeszcze :gwizdanie:

fotki robił Czester :good:

jak wpadnie do przodu zderzak i grill z RSa to chyba nie będzie źle ? :kox:

fbb46ce2cb326d65.jpg

2a8692ecf2189a5c.jpg

ae8a8187a1fe12ba.jpg

954d5e88a7da49e4.jpg

siedzi chyba tak, jak u mnie teraz :wink4:, za***iście ta porszawa w czerni wygląda, jak założysz jeszcze pakiet RS to już całkiem :kox:, cofam moje słowa w których pisałem że na 17 bedzie kicha :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampy tylne kozak :kox: tylko prawa rurka w wydechu troche krzywo albo mi sie wydaje :mysli:

ja ci dam krzywo! :baseball: ja to robiłem więc jest idealnie! :tongue4: :tongue4: :tongue4::wink4:

Keżor, fajnie wygląda na tych kołach mimo, że to 17 tylko. Ale za cholere nie pasują mi tam dekielki z audi ... :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampy tylne kozak :kox: tylko prawa rurka w wydechu troche krzywo albo mi sie wydaje :mysli:

ja ci dam krzywo! :baseball: ja to robiłem więc jest idealnie! :tongue4: :tongue4: :tongue4::wink4:

Keżor, fajnie wygląda na tych kołach mimo, że to 17 tylko. Ale za cholere nie pasują mi tam dekielki z audi ... :confused4:

no ten wydech jest za wysoko , coś sie ponaciągało i mi stuka w dokładke , a jak sie przyjżałem to odrobine przytopiło już , ale za daleko mam , żeby do Ciebie jechać na przespawanie tego , także musze kajś tu podjechać ... nie wiem czemu sie przesuneło :/ jak wyjeżdżałem od Ciebie to było idealnie :gwizdanie:

a co do dekielków , to weź mi znajdź czarne dekle z porsche do felg RH , to jesteś kozak :gwizdanie:

cofam moje słowa w których pisałem że na 17 bedzie kicha

no cipeczki mają 9" , także to robi całą robote :kox:

kezor auto masz posadzone na gwincie :mysli:

nom , gwint RH , skręcony na połowe wysokości :decayed: na jakąś impreze samochodową skręce sobie go na sam dół i sie przylansuje może i sprawdze ile jeszcze mm zostało w razie co :kox:[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2010, 21:53_________________________________________________http://www.allegro.pl/item1069215849_naklejka_porsche_rh_bbs_rs_rc_rm_na_dekielek_60mm.html może takie coś ? czy będzie lypa ? :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampy tylne kozak :kox: tylko prawa rurka w wydechu troche krzywo albo mi sie wydaje :mysli:

ja ci dam krzywo! :baseball: ja to robiłem więc jest idealnie! :tongue4: :tongue4: :tongue4::wink4:

Keżor, fajnie wygląda na tych kołach mimo, że to 17 tylko. Ale za cholere nie pasują mi tam dekielki z audi ... :confused4:

no ten wydech jest za wysoko , coś sie ponaciągało i mi stuka w dokładke , a jak sie przyjżałem to odrobine przytopiło już , ale za daleko mam , żeby do Ciebie jechać na przespawanie tego , także musze kajś tu podjechać ... nie wiem czemu sie przesuneło :/ jak wyjeżdżałem od Ciebie to było idealnie :gwizdanie:

a co do dekielków , to weź mi znajdź czarne dekle z porsche do felg RH , to jesteś kozak :gwizdanie:

cofam moje słowa w których pisałem że na 17 bedzie kicha

no cipeczki mają 9" , także to robie całą robote :kox:

kezor auto masz posadzone na gwincie :mysli:

nom , gwint RH , skręcony na połowe wysokości :decayed: na jakąś impreze samochodową skręce sobie go na sam dół i sie przylansuje może i sprawdze ile jeszcze mm zostało w razie co :kox:

no u mnie tez stoi w połowie gwintu :wink4:, i na nastepny sezon bede sie zblizal do Twojej szerokości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może przygrzmociłeś wydechem w coś?

Odnośnie dekielków: sam właśnie chciałem zaproponować naklejki, ale szukałbym 3d - tzn te wypukłe, choć te co pokazałeś taniutkie są więc można z ciekawości spróbować. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kezor juz lepiej zaklej czyms bez zadnego emblematu, tzn cala czarna naklejka, bo te od porsze tez beda dziwnie wygladac na audi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kezor juz lepiej zaklej czyms bez zadnego emblematu, tzn cala czarna naklejka, bo te od porsze tez beda dziwnie wygladac na audi :decayed:

a tam... pierrrrdoly opowiadasz :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kezor juz lepiej zaklej czyms bez zadnego emblematu, tzn cala czarna naklejka, bo te od porsze tez beda dziwnie wygladac na audi :decayed:

a tam... pierrrrdoly opowiadasz :przebiegly:

własnie ze bedzie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo w katowicach jak sie jedzie na mikolow po prawej stronie.

Gawrońscy :wink4: kilometr od mojego domu :gwizdanie: a nie ma kedy zajechać :confused4:

a dekle zostawie tak jak są, naklejka mi sie jakoś nie widzi , dekli czarnych z porsche nie ma , także będzie OOOO i c**j :cwaniak1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo w katowicach jak sie jedzie na mikolow po prawej stronie.

Gawrońscy :wink4: kilometr od mojego domu :gwizdanie: a nie ma kedy zajechać :confused4:

a dekle zostawie tak jak są, naklejka mi sie jakoś nie widzi , dekli czarnych z porsche nie ma , także będzie OOOO i ch***j :cwaniak1:

Twardy jest skubany :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty masz fele RH ? czyli otwór pewnie ten sam :mysli: masz jakiś namiar na takie dekle ? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...