Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[AFN+] Keżorowóz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siema kezor

fajnie ze pokazales znowu te auto

czekam na to az zrobisz lampy na czarno bo kiedys zaczales ... pojawil sie tutorial i nic z tego nie wyszlo w sumie

wiec pora dokonczyc dzielo

pozatym fajna a4 .... tylko brak mi tutaj wykresu po modach

pozdro

Opublikowano

Zabilbym za taki kolor....

Nie stras nie stras :decayed:

Opublikowano

a ja jestem ledami zachwycony :gwizdanie:

bardziej niż moje mi się podobają....

Keżor dasz tego dotknąć w czwartek na spocie? :naughty::polew:

Opublikowano
:kox: Te ciemne lampy fanie nawet wyglądają na srebrnym :good:
Opublikowano

Keżor korekte w końcu robiłeś :mysli: Bo jestem ciekaw jak tam wyjdzie :kox:

W zabudowie CA masz koło zapasowe ???

Opublikowano

Mi się bardzo podoba ta A czwórka :good: wprowadzone modyfikacje są jak najbardziej trafione ,oby tak dalej :hi:

Opublikowano
  • Autor

no dzięki wszystkim za oceny lepsze lub gorsze :hi:

to tak:

-w zabudowie jest, a właściwie było koło zapasowe, bo wywaliłem zabudowe bo jakoś nie grało , jak coś to moge sprzedać tą podłoge z dziurą pod głośnik 30cm. (zapas 18" , to wejdzie większa skrzynia to może zagra ;] )

-jak ktoś uważa że te ledy lecą choinką to nie widział nigdy S6 na żywo , polecam zobaczyć :cool1: Somes, możesz dotknąć , ale będe patrzyć czy ich nie wykręcasz także wiesz , Ajm woczing juuu :chytry:

-no czarne FK zespolone z ringami mi leżą w garażu , ale nie wiem czy je montować , czy założyć na chwile , pomalowac te i wtedy założyć black valeo :evil:

tak to wygląda: 2816b8181cd8dc7bm.jpg b9808bfb7a272b7cm.jpg

- no i korekty jeszcze nie mam , ale niedługo pojade to napewno wrzuce wykresik :hi:

Opublikowano

mnie się fura nie podoba ...

:cool1: za to panna :good::wink4:

Opublikowano
  • Autor

mnie się fura nie podoba ...

mógłbyś rozwinąć ?
Opublikowano

mnie się fura nie podoba ...

mógłbyś rozwinąć ?

nie chce robić tu wojny

ale kolega był zachwycony młodą damą a nie autem do oceny :tongue4:

Opublikowano

no dzięki wszystkim za oceny lepsze lub gorsze :hi:

to tak:

-w zabudowie jest, a właściwie było koło zapasowe, bo wywaliłem zabudowe bo jakoś nie grało , jak coś to moge sprzedać tą podłoge z dziurą pod głośnik 30cm. (zapas 18" , to wejdzie większa skrzynia to może zagra ;] )

-jak ktoś uważa że te ledy lecą choinką to nie widział nigdy S6 na żywo , polecam zobaczyć :cool1: Somes, możesz dotknąć , ale będe patrzyć czy ich nie wykręcasz także wiesz , Ajm woczing juuu :chytry:

-no czarne FK zespolone z ringami mi leżą w garażu , ale nie wiem czy je montować , czy założyć na chwile , pomalowac te i wtedy założyć black valeo :evil:

tak to wygląda: 2816b8181cd8dc7bm.jpg b9808bfb7a272b7cm.jpg

- no i korekty jeszcze nie mam , ale niedługo pojade to napewno wrzuce wykresik :hi:

Sluchaj a co ma Piernik do wiatraka ??

S6 to S6 a Ty zdaje mi sie ze masz B5.. :gwizdanie:

Rzecz gustu naturalnie.. :good:

Tobie sie podoba mi osobiscie nie..

Opublikowano

mnie się fura nie podoba ...

mógłbyś rozwinąć ?

nie chce robić tu wojny

ale kolega był zachwycony młodą damą a nie autem do oceny :tongue4:

lepiej tego ująć nie można :>

Opublikowano
  • Autor

mnie się fura nie podoba ...

mógłbyś rozwinąć ?

nie chce robić tu wojny

ale kolega był zachwycony młodą damą a nie autem do oceny :tongue4:

lepiej tego ująć nie można :>

ale to nie jest dział : moja dama :gwizdanie:
Opublikowano

za duzo tych zdjec :)

ale auto spoko, tylko schowaj tego fmica bo troche wiocha :decayed:

Opublikowano

mnie się fura nie podoba ...

mógłbyś rozwinąć ?

nie chce robić tu wojny

ale kolega był zachwycony młodą damą a nie autem do oceny :tongue4:

lepiej tego ująć nie można :>

ale to nie jest dział : moja dama :gwizdanie:

ja nic nie mam do twojej damy a ni do twojego auta

ale czy nie wystawiasz swojej damy na pokusy starych wyrezaczy na forum :decayed::wink4:

Opublikowano

mnie się fura nie podoba ...

mógłbyś rozwinąć ?

nie chce robić tu wojny

ale kolega był zachwycony młodą damą a nie autem do oceny :tongue4:

lepiej tego ująć nie można :>

ale to nie jest dział : moja dama :gwizdanie:

ja nic nie mam do twojej damy a ni do twojego auta

ale czy nie wystawiasz swojej damy na pokusy starych wyrezaczy na forum :decayed::wink4:

Fju Fju to prawie jak molestowanie :gwizdanie:

Pochwal sie Kolega ma czym wiec czemu nie :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Cristoforo, ty to akurat se szukaj drzewnianej laski :P

Wiek: 75
:gwizdanie:

a poza tym nie widze w tych fotkach nic niemoralnego , po prostu dwie piękne Niunie :przebiegly:

Opublikowano

mnie się fura nie podoba ...

mógłbyś rozwinąć ?

nie chce robić tu wojny

ale kolega był zachwycony młodą damą a nie autem do oceny :tongue4:

lepiej tego ująć nie można :>

ale to nie jest dział : moja dama :gwizdanie:

wiec po co fotki Tej niewiasty...??

pokazałes duuuzo fotek, nie wiadomo do czego nawiązac, ogolnie auto ładne, WIelki plus dla Ciebie ze zmieniłes lampy i xenon:>

oraz za to ze Led to ori S6 a nie led na metry z gieldy samochodowej. Jezeli cos juz rezc to z jakas klasa.

chyle czoła.

Opublikowano
  • Autor

wiec po co fotki Tej niewiasty...??

no wiesz, było nie było , na fotkach jest także samochód i to są fotki z serii girl&car :cool1:
Opublikowano

:wallbash:

Ludzie ale o co wam chodzi..?

Auto kiedys bylo, powrocilo. Przeszkadza wam kolezanka na zdjeciach..? :naughty:

Uwazam ze najlepszym kierunkiem bedzie srebrnoczarny :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.