Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A5 Avant TDI quattro s line Daytona

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich mała zapowiedź .

Auto zamówione 30.12.2024 niebawem  odbiór długo wyczekiwany ? A5 B10 avant 204km diesel quattro Daytona  grey w black pakiecie na 20 calach.

Wyposażenie wszystkie pakiety dostępne na pokładzie plus dużo dodatków.

IMG_8981.png

IMG_8983.png

IMG_8988.png

IMG_8985.png

IMG_8984.png

IMG_8990.png

IMG_8989.png

IMG_8991.png

29799b91-3c05-4860-b58d-36b723939ecd.jpeg

4c14bd48-36c4-4465-a563-78d5395c2555.jpeg

 

 

113ec61f-238a-4f6f-96b0-fbd4b0915fca.jpeg

092ca3d6-e065-4375-90b4-165569afddd4.jpeg

42f6b5fd-2ad0-4a50-bc92-4687bef706b2.jpeg

Edytowane przez dobry1

Opublikowano

Gratulacje ?

Wygląda dobrze:wink:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki ?

Opublikowano

Masz HUD?

Jakie światła? Matrix czy Matrix HD?

Opublikowano
  • Autor

Mam pakiet tech pro więc światła fulll  dostepne w tym modelu.

Nie zdecydowałem się na:

dach w szkle 

wyswietlacz na szybie już bez tego dużo się dzieje w aucie

ogrzewanie postojowe zamawiając te trzy pozycje  cena katalog bliska była by 4 z przodu .

Edytowane przez dobry1

Opublikowano
1 minutę temu, dobry1 napisał(a):

ogrzewanie postojowe i wyświetlacza na szybie .

Nie chciałeś? To bardzo przydatne wyposażenie.

Opublikowano
  • Autor

Przy mojej konfiguracji cena wyszła gruba jak na a5 a te pozycje jakoś nie miałem ciśnienia .Bardziej cieszą fotele które robią mega robotę Bang Olufsen również w zagłówkach kamery 360 ambient pro hak i cała lista funkcjonalnych  dodatków .

Edytowane przez dobry1

Opublikowano

Siedzenia są mega, masaż i wentylacja. Jak konfigurowałem A5 to też doszedłem do ponad 85 tys. €, za A5 2.0 TDI to jest rzeczywiście już dużo.

 

Opublikowano
  • Autor

Przez lata cieszyły mnie mody które robiłem w swoich autach ale doszedłem do momentu dość zrobiłem konfigurację pod siebie żeby nic nie grzebać .Ale ok ? już przyznam się chodzi mi po głowie wymiana grilla z S5 niestety nie dało się zamówić z konfiguratora . Ale spokojnie czas pokaże .

Opublikowano

Mega fotele. Kurde jakoś ta kiera mi nie leży. Może kwestia przyzwyczajenia. Gratuluję zakupu i bezawaryjności.

Opublikowano
  • Autor

Tak szczerze to kiera jest bardzo ok podgrzewana elektrycznie regulowana większym problemem jest w moim odczuciu poduszka . Zerknij w konfigurator na zwykłą kiere nie s line to już mega słabo wygląda.

Edytowane przez dobry1

Opublikowano

Gratuluje zakupu, wiem, że nowe auto cieszy :thumbup1:, ja ogólnie mam problem z tym nowym modelem A5, jeśli by to nadal miało nazwę A4 to do przeżycia, A5 zawsze mi się kojarzyła z taką sportową, agresywną (w stosunku do A4) sylwetką czego mi teraz brakuje. Podobają mi się fotele i wygląd lamp przednich, reszta jakoś tak średnio....

Ale wiadomo musimy się do wszystkiego przywyczaić

Edytowane przez marcin_o23

Opublikowano
  • Autor

Dzięki czas zrobi swoje myślę że musi się opatrzeć przyznaje kilka salonów różnych marek odwiedziłem przed decyzją zakupu z perspektywy czasu jestem zadowolony z wyboru .W Warszawie w pewnym salonie przy lotnisku ? maja piękna S5 avant cała czarna w świetnej konfiguracji wygląda mega ?? dla porównania obok golas A5 dwa światy wszystko zależy ile chcemy wydać na auto .

Co do foteli  ? masaż wentylacja oczywiście memory podświetlane logo i nowość głośniki w zagłówkach dwie sztuki w każdym .

 

d7c31da9-8ca4-4ef5-9d95-9306cc2a49a0.jpeg

18471fd3-3be7-40ab-89e4-ed7998da2ff2.jpeg

Edytowane przez dobry1

Opublikowano

No w końcu założony wątek. Jeszcze raz gratulacje zakupu niech cieszy i służy...

?

Opublikowano

Wersja wyposażenia i wygląd super , nawet nie chce wiedzieć ile za to wszystko wyszło . Niestety ale ten model jest bardzo drogi. 

Opublikowano
  • Autor

Auto odebrane mega ?

IMG_9019.jpeg

e6f7c41f-8ff0-4107-9a35-b38e141de1cc.jpeg

28a50303-c868-4e0d-a5ed-42b7e46f0cc4.jpeg

929972c9-a21a-4414-ba10-fe7b18f4fa05.jpeg

584951e6-45dd-4dff-92a0-d46a164c3d61.jpeg

Edytowane przez dobry1

Opublikowano

Szerokiej drogi, bezawaryjnej jazdy i dużo radości z nowego, bardzo fajnego auta!:oklasky:

Opublikowano
  • Autor

Dziękuję za miłe słowa pierwsze km za nami wrażenia bardzo pozytywne .

Drobny prezent od dilera ?

00728527-88ca-4b47-82a7-42013179a4b4.jpeg

IMG_9026.jpeg

IMG_9025.jpeg

7e3a2c01-0358-42a7-be50-38b295262689.jpeg

IMG_9110.jpeg

IMG_9112.jpeg

IMG_9111.jpeg

Edytowane przez dobry1

Opublikowano

Jeszcze raz gratuluje auta. 

 

Szerokości i daj znać jak wrażenia po przejechanych km.

Opublikowano
  • Autor

Cześć auto bardzo ciche być może szyby podwójne robią swoje  ciekawy efekt komunikaty z nawi słychać z zagłówka kierowcy . Generalnie po przesiadce z A6 4k duża różnica jak dla mnie na plus wygląd jest mega . Praktycznie nie odczuwalny moment podczas jazdy kiedy odpala się silnik spalninowy .

Musze zapoznać się bliżej z obsługą niby intuicyjna ale dużo się dzieje w aucie porównując z A6 4k .

Edytowane przez dobry1

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.