Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A5 Avant TDI quattro s line Daytona

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Gratulacje. Wreszcie odebrałeś. Pewnie na żywo wygląda mega. ?

Opublikowano
  • Autor

Fakt 95 dni od chwili zamówienia ? coś za coś jest to co miało być ?

Opublikowano

ten silnik to DEUA? czy w poprzednim modelu też nie był taki?

Opublikowano
  • Autor

W poprzednim aucie A6 4k silnik miał oznaczenie DFBA 204 ps Quattro  w tym modelu jeszcze nie sprawdzałem.  ?

 

IMG_3704.jpeg

Edytowane przez dobry1

Opublikowano

Ten Diesel w B10 ma kod silnika DYYA.

Opublikowano
  • Autor

Czy w a4 8w s line daszek klapy bagażnika podobnie jest wyprofilowany ? 

IMG_9125.jpeg

IMG_9124.jpeg

IMG_9123.jpeg

Opublikowano

W B9 jest lekkie przetłoczenie. W wersji RS4 jest już trochę głębsze.

20250406_123721.jpg

20250406_123748.jpg

Screenshot_20250406_123929_eBay.jpg

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano
  • Autor

Ok teraz widzę różnicę w A5 bardziej zaokrąglony kształt .

Opublikowano
  • Autor

Czas myśleć o letnim urlopie drobne przygotowania pod kątem wyjazdu do Cro ?️

IMG_9149.png

Opublikowano

Dawaj go na ceramikę i folię ppf ?

Opublikowano
  • Autor

Rozważam ppf na przód obudowy lusterek plus nakładki progów . Musze rozeznać temat 

Opublikowano
  • Autor

W nowym modelu A5 brak emblematu  w grillu Quattro więc poprawiłem fabrykę .

IMG_9218.png

Opublikowano

Gratulacje ?

 

Pytanie- od jakich systemów jest ten radar w zderzaku po lewej stronie( patrząc od przodu)? 

 

Rozumiem, że radar umieszczony po środku wciąż odpowiada za trzymanie odległości i podjeżdżanie w korkach? 

Opublikowano
  • Autor

Adaptacyjny asystent jazdy plus  .

Opublikowano

Jeszcze się zapytam, czy w A6 miałeś virtual cockpit? 

 

Jeśli tak, to co sądzisz o nowym vc w porównaniu do starego? 

 

Ja byłem zaskoczony, że w nowym jest dosyć mało opcji personalizacji, a stary vc to był wyznacznik do którego daleko było np. BMW, a w nowym poszli w tą samą stronę co konkurencja.

 

Opublikowano
  • Autor

Oczywiście był wirtual w A6 kwestia przyzwyczajenia lepszy czy gorszy ?? jakoś specjalnie mi różnicy nie robi 

Dwa różne auta zawsze będą zwolennicy starego jak i nowego dizajnu .

c2b8fcbf-9d7d-421b-8b0d-f676afea4d4c.jpeg

28a50303-c868-4e0d-a5ed-42b7e46f0cc4.jpeg

Opublikowano

Congratulations on a new car, countless happy  kilometers with this beautiful car .

So meny option on the drivers door , looks cool.

Opublikowano
  • Autor

Thank you very much. Best regards

Opublikowano
  • Autor
W dniu 5.04.2025 o 21:00, RALF76 napisał(a):

ten silnik to DEUA? czy w poprzednim modelu też nie był taki?

Silnik w nowym modelu DYY

IMG_9288.jpeg

Opublikowano

A tak z ciekawości zapytam, poprzednie a6 było chyba dużo lepiej wykonane? Lepsze materiały? Wiekszy komfort? Wiecej miejsca ? 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.