Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż Navigation Plus od A do Z


aju

Rekomendowane odpowiedzi

no wlasnie,sprzedawca pierdzieli inaczej zas ze jakies 20 pin ja nie wiem juz sam.chyba bede musial wyjac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, mam pytanie znalazłem na sprzedaż nawigację DX z tunerem TV wszystkimi kablami iwg, proszę mi powiedzieć to będzie plug&play czy nie ? chodzi mi o tuner TV np bo zależy mi na kamerce cofania mam chinska nawigacje 2 dni właśnie z kamerką i chciał bym ją dalej mieć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy Audi będzie cały czas aktualizować mapy do navi plusdo a4 b5?

Wysłane z Samsunga Galaxy S IV (Tapatalk&Touchpal)

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałbym się dowiedzieć co muszę kupić aby zamontować Navi plus w moim polifcie.

W swoim aucie posiadam już nawigację w zegarach a więc jest pełny fis, jest antena (pytanie czy pasuje?) oczywiście konsola 2 din, radio symphony.

na pewno muszę kupić:

- Navi plus

- Tuner TMC

czy coś jeszcze czy ta antena do "małej nawigacji" będzie pasować?

Z góry dzięki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antena pasuje ale musisz przedłużyć od niej kabel bo od małej navi kończy się w boczku przy koszu gdzie jest czytnik. Tak przynajmniej jest w avancie.

Edytowane przez syra86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, kupiłem pełny zestaw nawigacji z całym okablowaniem do zestawu boose, tuner TV co umożliwi mi podpięcie kamery cofania, dachową antena GPS i zapewne wszystkimi kablami które są potrzebne ale mam pytanie czy ktoś ma może schemat jak te wszystkie kable popodpinać i do czego one są ? proszę mi powiedzieć jeszcze bo nie uśmiecha mi się zbytnio robić dziury w dachy żeby zamontować antenę z radia i GPS... czy jest możliwość użycia seryjnej anteny radiowej co była używana do tej pory ? czy jest jakiś sposób żeby też użyć anteny GPS którą mam zamontowaną na desce od " chińskiej " nawigacji ? proszę mi jeszcze powiedzieć jaka przejściówkę muszę kupić żeby wzmacniacz i tuba w bagażniku mi chodziła ? chodzi mi o końcówki na " czincze "


podpiąłem navi wpisałem prawidłowy kod który mi sprzedawca podał i podał mi gość z internetu więc się zgadzają ale mam taki komunikat po wpisaniu kodu

safe pin nicht angeschlossen = Bezpieczne pin nie podłączony google translator jakieś pomysły dlaczego iwg ? podpiąłem tylko sama navi i nie da się włączyć...

image1_zps6d7j4raw.jpg

Edytowane przez marcin9962
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK wielkie dzięki za od bede działać jak bede miał wiecej czasu :) pozdrawiam

Jak nie sraczka to urok... Zrobiłem na krótko kabel plus do safe i wpisałem złe pin i radio jest zablokowane... Czy po dopięciu i wyciągnięciu bezpiecznika radio sie zresetuje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK wielkie dzięki za od bede działać jak bede miał wiecej czasu :) pozdrawiam

Jak nie sraczka to urok... Zrobiłem na krótko kabel plus do safe i wpisałem złe pin i radio jest zablokowane... Czy po dopięciu i wyciągnięciu bezpiecznika radio sie zresetuje ?

Nie,musi być pod zasilaniem przez godzinę (czyli kluczyk przekręcony) i wtedy pozwoli ci na kolejne dwie próby wpisania hasła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

Moje Symphony zaczyna powoli padać. Mam zamiar kupić także oryginalne Navigation Plus. I teraz pytanie:

Czy oprócz podpięcia + pod safe pin reszta będzie działała na zasadzie P&P , czy potrzebne będą jeszcze jakieś przeróbki??

Moje B5 nie ma fisa.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do muzyki to wystarczy safe pin podpiąć i ew. kodowanie zmienić. Natomiast navi to już więcej roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rnsd ponoć gra gorzej niż inne radia , a każda nawigacja w telefonie ma teraz chyba więkasza funkcjonalność ( chociażby natężenie ruchu itd. ). Uważam że wymiana jest bezsensu - lepiej zreanimować symphony.

Edytowane przez Banan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem świeżo po zmianie radia na navi plus dx z ori symphonyi oprócz podpięcia plus pod safe i ew dokupienie anteny GPS z allegro nic więcej nie trzeba modyfikować iwg wszystkie kostki są plug&play


skąd mogę ściągnąć mapy do DX ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chomiku jest tego dużo, trudniej jest to dobrze wypalić żeby śmigało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok a takie jeszcze jedno pytanko, mam wzmacniacz z tuba w bagażniku który miałem podpięty " czinczami " RCA od innego nie oryginalnego radia i chciał bym podpiąć ją ponownie pod ori NAVI. mam kostkę kupioną z 4 " czinczami " RCA lewy przód tyl itp ale tylne głośniki wtedy nie grają i tuba też. są jakieś inne kostki albo coś żeby ożywić wzmacniacz w bagażniku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...