Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż Navigation Plus od A do Z

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam :-)

Mam problem :-( Po założeniu navi przestały działać głośniki z tyłu :-(

Trzeba zmienić kodowanie navi?????

Pozdrawiam

BARTEK

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Odgrzeje kotleta.

Zakupiłem taka navi. Sprzedawca zapierał się że ori z b5. Z tego co wyczytałem z 20 stron tematu doszedłem do wniosku że to DX. Modze żeby działało z fisem i multifunkcja jak uda się zrobić po CANIE dam znać. (Kumpel twierdzi że da rady, najpierw muszę ogarnąć nieład artystyczny w kablach)

Pytanie do was czy wiecie z jakiego modelu pochodzi i czy na pewno jest DX?

14731244_1185797254836929_37659551364806

Opublikowano

ETKA twierdzi że to z A8 D2 , powinna być dx

Opublikowano

Już wiem że na 100% jest DX i że pochodzi z a8 d2. Ponoć to jakaś hybryda że nie potrzebuje tunera łaczy się normalnie z Fisem poprzez DATA oraz CLOCK lub poprzez CAN. Nie mam tunera TMC a radio wcale go nie chce. Czekam na resztę kabli żeby sprawdzić czy działa bez tunera.

14600833_1186808168069171_2074008899954714705823_1186808244735830_6887012249884711222071_1186808261402495_52224428815097

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Siema, czy to mozliwe że nie mogę odblokować RNS-D bo nie ma podpiętej zmieniarki?
Wpinam do dawcy i wszystko śmiga, wpinam do mnie i d*pa, zachowuje się jakby po wbicu kodu wgl nie reagowało na 'ok'.
Spotkał się ktoś z tym, radio jest z ori a4 b5 po fl.

Opublikowano

Witam. Nie masz podłączonego pinu safe. Jak podepniesz tam +12v to zezwoli na zatwierdzenie kodu

Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka

 

 

Opublikowano

Witam. Nie masz podlończonego pinu safe. Jak podepniesz tam +12v to zezwoli na zatwierdzenie kodu

Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka

Aaaaa już wiem o co chodzi, dzięki za podpowiedź :wink:

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Koledzy, zrobił się tu taki misz masz, że nic już nie rozumiem? Z tego co wnioskuję to cały czas mówicie o navi z c5.. A jeśli włożę navi z a4 b5 do b5 po drugim lifcie z ful fisem to też trzeba będzie wsadzać ten cały tuner?

Opublikowano

Jeżeli będzie to navi rnsd dx to tak , jeżeli bez to ma wtedy komunikację po ena data clock i będzie chodzić bez tunera

Opublikowano
12 minut temu, Banan napisał:

Jeżeli będzie to navi rnsd dx to tak , jeżeli bez to ma wtedy komunikację po ena data clock i będzie chodzić bez tunera

Czyli szukać wersji rnsd. Nie mam zamiaru uruchamiać nawigacji. Chcę tylko komunikaty na fis. Okej, krótko i na temat. Dzięki:)

Opublikowano

na naklejce na Navi sa pinouty , żeby były sygnały ENA DATA CLOCK takiej szukaj , jeżeli dobrze kojarzę  to numer 8d0035192D i wcześniejszy  bedzie ok , późniejsze literki E i G to już naviDX i wtedy tmc poitrzebny

ford_rns.jpg

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Działaliśmy cały dzień z kolegą z forum ale bez rezultatu dlatego piszę, bo może jest ktoś kto uporał się z tym problemem. Rnsd dx o numerach 8D0 035 192 E komunikacja data ena clock. Licznik A4 b5 full fis, białe podświetlenie, cyfrowy zegarek. 

Brak rds na fis, navi i licznik kodowane na wszystkie sposoby.. 

Miał ktoś taki problem?

Opublikowano

Tuner tmc.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

 

 

 

Opublikowano
Dołożony tmc 4B1919894B

W rnsd polazuje can gateway OK. Dashboard- niepodłączony.

W radio/ nav błąd komunikacji z licznikiem.

W liczniku błąd can którego nie było przed założeniem navi. Rynce opadają[emoji3]

W kostce navi dołożone napięcie po kluczyku na pin 4. Zrobiony także pin safe. Dziwne, że przed tymi operacjami działało podświetlenie, wł wył po kluczyku i zmiana menu na czarne po włączeniu świateł.

Wysłane z mojego GT-S7580 przy użyciu Tapatalka





Wysłane z mojego GT-S7580 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Jaki dokładnie błąd w liczniku?

Opublikowano

01311 information dsta bus 00-37 faulty. Ogólnie znalazłem kilka tematów z tym problemem ale na każdym nie ma rozwiązania..

 

Wysłane z mojego GT-S7580 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Opublikowano

Ale cały błąd z opisem

Opublikowano

Information data bus 00-37 faulty

Wysłane z mojego GT-S7580 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Nie zamieniles canh z canl?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.