Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż Navigation Plus od A do Z

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szkoda....

Właśnie na forum golfa :hi: jakieś info jest do poczytania.... :kox::huh:

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=251887

Edytowane przez opti

Opublikowano

chyba robiłem nawet wg tego poradnika

Opublikowano

Jak jest z szerokością radia, czy każde rns-d po bokach zostaje z ~ 1cm szpary :( , bo z dołem to wiem, że trzeba minimalnie podciąć względem klimy.... ;)

Opublikowano

Jak jest z szerokością radia, czy każde rns-d po bokach zostaje z ~ 1cm szpary :( , bo z dołem to wiem, że trzeba minimalnie podciąć względem klimy.... ;)

A o rns-d z jakiego auta pytasz ?
Opublikowano

czy z a6 ewentualnie z a4 b6 też są po bokach "szpary" czy pasuję ok ?

Edytowane przez opti

Opublikowano

Bez szpar to tylko z b5.

Opublikowano

Bez szpar to tylko z b5.

To już jedno wiemy ;)

Edytowane przez opti

Opublikowano

Bez tunera TMC na FISie nic się nie wyświetli

Edytowane przez _quattro_

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Edytowane przez opti

Opublikowano

Podpowiecie co jeszcze może być nie tak

Jeżeli wszystkie podłączenia są poprawne to zostaje opcja uszkodzonego tunera. Przerabiałem to samo jak zakładaliśmy RNSd do sąsiada A6


A sprawdź jeszcze adaptacje:

navigacja37 -> adaptacja kanał 6 -> 0 tuner wyłączony/ 1 tuner włączony

Opublikowano

Kupione Tmc od a6 c5 poszło od strzała :) na fisie jest wszystko, łącznie z navi :naughty:

Edytowane przez opti

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

jak miałem singla dina to miałem info na wyświetlaczu z radia a po wymianie na double din navi nie mam tego. jak to przywrócić ?

Opublikowano

jak miałem singla dina to miałem info na wyświetlaczu z radia a po wymianie na double din navi nie mam tego. jak to przywrócić ?

Mam identycznie. Rds z radia się nie wyświetla natomiast komunikaty z navi na fisie działają. Ktoś wie co pomoże ?
  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

czy navi plus posiada ukryty equalizer taki jak symphony ?

wsadziłem do siebie taką navi i niestety marniutko gra w porównaniu do symphony

Opublikowano

Właśnie dlatego zostawiam u siebie Symphony , dla kolorowego mini ekranika nie warto

Opublikowano

Panowie. Mam zamiar kupic navi z a6 c5 01r, wersja dx. Moje audi to b5, 99r z pelnym fisem, poliftowa. Czy zeby wszystko smigalo wystarczy kupic kabel z allegro, ta przejściówka? Czy tuner TMC jest potrzebny zeby komunikaty z radia i navi byly na fisie? Jesli tak to musi byc jakis specjalny numer czy kazdy z b6 czy c5 podejdzie?

Opublikowano

po pierwsze navi z a6 c5 nie pasi do b5 tuner musi byc inaczej zapomnij o info na fis jakie masz radio 1 din czy 2 din ?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

2 din, jak nie pasi, jak wchodzi idealnie tylko trzeba lekko przyciac..

Jaki lakier do renowacji navi? Bo kupiłem z tą śmieszną powłoką gumową, i musze to psiknąć w taki lakier jak jest na klimatronicu..

Opublikowano

...ta powłoka bez problemu schodzi przy pocieraniu palcem

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.