Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] projekt S-Line 2010*PIMP MY RIDE*


kristof2009

Rekomendowane odpowiedzi

zakup dobrych opon to akurat grosze :>

to ja nie wiem co to dla Ciebie grosze... bo jak dla mnie za komplet Pirelli PZero Nero cena powyżej 2000 zł to sporo..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakup dobrych opon to akurat grosze :>

to ja nie wiem co to dla Ciebie grosze... bo jak dla mnie za komplet Pirelli PZero Nero cena powyżej 2000 zł to sporo..

ej ale czytaj całe co napisałem...czy drogo czy nie to bez różnicy ale ja porównując koszty modów(zawiecha gwint malowanie fury itd.)do ceny dobrych opon to opony wcale tak drogo nie wychodzą :>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeczytałem całe zdanie, ale i tak uważam, że nawet w stosunku do modów dobre opony są drogie w rozmiarze 18 cali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak ale dobre rzeczy kosztują....hehe..dobra koniec OT bo jeszcze nas wywalą stąd :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skrab – całe auto idzie w ten sam kolor :>

Laki83 – kolor będzie srebny perłowy (nie mogłem dac innego mimo ze chciałem, rozpatrywałem 2 kolory do wyboru, ale niestety wyszło jak wyszło), sciema szyb będzie :)

Co do opon nexen roadstone n3000 [225/40] 18'' – ja na nich już jeździłem kupilem je w tamtym roku od naszego wojtusania i sobie je chwale, są to nowe opony , jeździłem na nich i było ok. opony są zalozone na fele18’’ i czekaja na fure :naughty:

p.s. te opony kosztowały 1400zł, i nie mam potrzeby ich wymieniac na inne. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam plan?? Kiedy można oblookać fure?

Po prostu nie mogę się doczekać. Fajnie że auto będzie miało cały wygląd zmieniany na raz, będzie widać ogrom pracy włożonej, jak dla mnie jeszcze raz WIELKI SZACUN :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam plan?? Kiedy można oblookać fure?

Po prostu nie mogę się doczekać. Fajnie że auto będzie miało cały wygląd zmieniany na raz, będzie widać ogrom pracy włożonej, jak dla mnie jeszcze raz WIELKI SZACUN :kox: :kox:

siema Marcin ! wlasnie o tej godzinie auto dostaje nowy kolor , moj lakiernik chce dzis wlasnie za 1 razem pomalowac calosc (buda+zderzaki+listwy itp) jutro montujemy koncówki na prosto oraz auto bedzie skladane do kupy, dzis przyszly nowe czujniki pdc na tylni zderzak montaz w srode, jutro jade do ASO z felą zeby przymierzyc nowe dekielki bo te srebne moje ori [MAM] nie pasuja do kolorystyki fel, no i dzis jeszcze zakup mocniejszych ledów w postoje. no i naklejenie emblematów S-Line (musze sie wybrac po nie do kolegi Mariusza) zobacze co powie na furke hehe. wiec dzis auto bedzie w komorze do konca dnia , fotek chyba nie zrobie dopiero jutro, ale i tak trzeba poczekac na zlozenie auta i polerka zalozenie fel 18'' . jakies fotostory bedzie w srode a potem w piatek jesli wszystko dobrze pojdzie jak nalezy (odbior auta od lakiernika) wiec na apiatek sesja.Pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam plan?? Kiedy można oblookać fure?

Po prostu nie mogę się doczekać. Fajnie że auto będzie miało cały wygląd zmieniany na raz, będzie widać ogrom pracy włożonej, jak dla mnie jeszcze raz WIELKI SZACUN :kox: :kox:

siema Marcin ! wlasnie o tej godzinie auto dostaje nowy kolor , moj lakiernik chce dzis wlasnie za 1 razem pomalowac calosc (buda+zderzaki+listwy itp) jutro montujemy koncówki na prosto oraz auto bedzie skladane do kupy, dzis przyszly nowe czujniki pdc na tylni zderzak montaz w srode, jutro jade do ASO z felą zeby przymierzyc nowe dekielki bo te srebne moje ori [MAM] nie pasuja do kolorystyki fel, no i dzis jeszcze zakup mocniejszych ledów w postoje. no i naklejenie emblematów S-Line (musze sie wybrac po nie do kolegi Mariusza) zobacze co powie na furke hehe. wiec dzis auto bedzie w komorze do konca dnia , fotek chyba nie zrobie dopiero jutro, ale i tak trzeba poczekac na zlozenie auta i polerka zalozenie fel 18'' . jakies fotostory bedzie w srode a potem w piatek jesli wszystko dobrze pojdzie jak nalezy (odbior auta od lakiernika) wiec na apiatek sesja.Pozdro

To czekam z niecierpliwością, masz rację najlepiej wrzucić foty jak auto będzie zgadzało się z Twoim planem. :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do auta to bedzie elegancko :cool1:

aleeeee..... nie rozumiem po co malowales cale auto drugi raz na ten sam kolor.

A za to cos made in china 50b556385f250fdcmed.jpg najchetniej bym cie przejechal, wsteczny i jeszcez raz :kwasny: zalatw te bi-xenony bo takie badziewie ku...sko razi po oczach ! :wallbash:

A chyba nie chcesz spowodowac wypadku lub smierci innej osoby bo chciales byc -> :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do auta to bedzie elegancko :cool1:

aleeeee..... nie rozumiem po co malowales cale auto drugi raz na ten sam kolor.

A za to cos made in china 50b556385f250fdcmed.jpg najchetniej bym cie przejechal, wsteczny i jeszcez raz :kwasny: zalatw te bi-xenony bo takie badziewie ku...sko razi po oczach ! :wallbash:

No offence ale trochę wkręcasz jakiś bullshit. Ja mam też te 'chińskie' i są ustawione dobrze i nikt w życiu mi nie mrugnął. Nawet poprosiłem kolegę, żeby jechał przede mną, z naprzeciwka i wszystkie inne sposoby sprawdziliśmy i powiedział, że nie oślepiam! A jak włoży bixenon i nie będzie miał regulacji to nie będzie oślepiał? To co jest lepsze. BIXENON nieregulowany czy Chiński hid z regulacją umożliwiającą opuszczenie świateł przy załadowanym aucie? ahhh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin123 A :good:

hexx - dzis je widzialem swiezo po malowaniu i ..... ciepłe jak z fabryki kolor :kox: . malowałem bo auto dopadło gradobicie i szpeciło .... wiec bez malowania sie nie obeszło ale jak dzis zobaczylem w komorze zaraz po malowaniu to nie załuje efekt ostry , a jeszcze bez zderzaków s-line , listw, spojlera, fel18'' , jutro porobie na szybko fotki moze cos sie uda uchwycic to przedstawie wam po części efekt :)

co do hidów mam niemieckie 6000k - to jest fota przykladowa (moje swieca OK, nic nie raża nikogo, nie narzekam na nie, ale w planach sa BIXY) narazie kolejny mod to WIZYTA W DYNOSOFCIE (maj)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bravo Krzychu - rozkręcasz się :oklaski: :good: Czekam na foty :decayed:

no kiedys trzeba było dokonac tych zmian, dzis odbył sie montaz koncowek EVO na prosto, troche inaczej to wygladało jak u ciebie Bartek, dorabialismy z 12cm wiekszej rurki i potem na to osadzenie prostej koncówki , wyszło 2cm za profil , efekt extra , jeszcze sie nie przyzwyczaiłem do nich bo jakies duze sie wydaja (87mm) hehe, niestety nie zrobilem fotek bo nie wziałem aparatu :confused4: jutro zaczynaja składac furke juz wiec jesli zdaze to zrobie fotki tyłu ,moze jeszcze nie bedzie załozony tylni zderzak a jak bedzie to juz calosc zrobie :wink4: , ale jutro dopiero nowe fotki nowego koloru i tam paru rzeczy (dzis w ASO znowu pare gratów dorwałem- na szczescie juz wszystko) teraz skladanie furki. a potem jesli uzbiera sie te 10 osób - wizyta wrocław city - DYNO :evil: Do jutra. pozdrówki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zbliża sie końcówka projektu S-Line (pimp my ride) :naughty: więc dla przypomnienia jak było :tongue4:

b4913dd5da1c0521med.jpg

8c3aff873fb6039amed.jpg

097cb3fede5caca5med.jpg

dd6eee5aa682125emed.jpg

30e2d4cbdbb03924med.jpg

927766ef97b34605med.jpg

dda7c022ca2b1cfdmed.jpg

0bb2680109bac919med.jpg

01c2c7a76c197cbcmed.jpg

137cd90d62c34ee5med.jpg

4c014a253f8c5d14med.jpg

0320ce1a8dcc7797med.jpg

bdd1aa7e88488e21med.jpg

d0238d8d09435c7emed.jpg

bbea1cd391184430med.jpg

a później pare fotek z dzisiejszego montażu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie, wlasnie wrocilem od lakiernika , auto tak jak pisałem sie składa :tongue4: w calosc, bez polerki [ale i tak sie świeci jak psu ....] :polew: , graty sa porozrzucane naokoło , oto zdjecia jakie udało mi sie zrobic na szybko, bo nie chciałem tam przeszkadzac (wyjazd planujemy na jutro lub ostatecznie sobota w południe wtedy bedzie ostra sesja) wyjazd niestety ;( bedzie w środe

a więc oto moja srebna perełka :evil:

cf7c7e986d542479med.jpg

e756302a5c1f81e8med.jpg

c06ca3a568e8c92emed.jpg

b8b72ed1654650damed.jpg

ff64d437c415bb44med.jpg

9b37dd76d420d40dmed.jpg

0900df74b428d710med.jpg

47fb8de858b2ff05med.jpg

e074b260ecfc21c6med.jpg

51a5df434922e498med.jpg

0ffbc22d533c3310med.jpg

2a3d8484f50c4b27med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...