Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Jaki środek do czyszczenia wtryskiwaczy ?


Andrzejccc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

do lekkiego przeczyszczenia wtryskiwaczy i całego układu jaki środek polecacie.Auto dobrze chodzi i nic nie kopci oraz spalanie jest w normie ale mechanik doradził mi że raz na jakiś czas należy użyć jakiś środek.Mam przejechane 190 tyś i ani razu nic nie było wlewane.co mi polecicie?

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Możesz raz na kilka tankowań dolać moxol'a.

Poczytaj, na forum był już kilka razy poruszany temat dotyczący uszlachetniaczy "gnojówki" ON

Przede wszystkim proponuję lać dobre paliwo :)

Ech... poczytaj:

http://www.a4-klub.pl/smf/all_a4_spalanie_osiagi_ile_km_na_baku-t1540.0.html

Jest wiele opini dot. "gnojówki" ON

__________________

Pozdrawiam

Rafał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zalałem ostatnio cos takiego:

http://moto.allegro.pl/item624564964_stp_dodatki_do_paliw_czysci_wtryskiwacze_diesel.html.

Wlewa to sie do pełnego zbiornika. Po takiej kuracji zauważyłem że troszkę szybciej odpala bez zbędnego zastanawiania się. Także myślę że ten środek jest ok. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zalałem ostatnio cos takiego:

http://moto.allegro.pl/item624564964_stp_dodatki_do_paliw_czysci_wtryskiwacze_diesel.html.

Wlewa to sie do pełnego zbiornika. Po takiej kuracji zauważyłem że troszkę szybciej odpala bez zbędnego zastanawiania się. Także myślę że ten środek jest ok. Pozdro

miałem ostatnio korekcje na jednym z garków w okolicach 1,5 a na pozostałych po 0,8 ; 0,7

kupiłem STP... dolałem do 10 litrów w baku (BP ultimate) 2 x takie stężenie jakie zaleca producent (nie polecam - choć sam będę tak robił) i wyjeździłem ten syf do zera (wjeżdżając na shella miałem do przejechania 0km na FIS) i albo ten poprzedni Ultimate był chrzczony albo STP takie dobre bo po zalaniu Vpower z GTL (dolałem resztę STP na pełen bak) i przejechaniu ok. 20km korekcje mam ok. 0,4 na wszystkich garach

więc temat do przemyśleń...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlewam tylko i wyłącznie mocne paliwa.nie ma sensu wlewać słabego zwykłego on.

Che che, jak masz starego grzechotnika to może to może na tym "mocnym fullu" będzie ci chodził troszkę lepiej, nowoczesne, mocno wysilone diesle osiągają sporo większą moc właśnie na zwykłym ON-ie. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam osobiście STP lałem już do kilku diesli i jest poprawa lepiej pali płynna praca silnika czy osiagi to nie wiem ale polecam z posród tanich dostepnych srodków uważam ze jest bardzo dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...