Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Moje cudo techniki ;)


Superyoghurt

Rekomendowane odpowiedzi

Co do silnika... wiem, szał to to nie jest, ale przesiadałem się z Renaulta 19'tki, więc sami rozumiecie ;)

też przesiadłem się tylko, że renault Megane silnik całe 69 kucy + gaz :evil:

hm co do samego samochodu to nie pod mój gust choć graty za odwage :good:

raz, że w miejscu w którym mieszkam to świecidełka giną szybko a dwa, że kupiłeś taki nie sztandarowy model :)

BTW

jeżeli chodzi o krytyke to wydaje mi się, że lekko wchodzimy w wiek w którym powinno się mieć jakisz szacunek do ludzi .. czy zdarza wam się iść ulicą, spotkać znajomego i powiedzieć " stary! żygać mi się chce jak widze twoją dziewczyne?"

można to chyba inaczej wyrazić ke ? :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze zastanawiało mnie jak by wyglądała B5 z grillem od B7. Gratuluje pomysłu i odwagi, według mnie kozak furka. Komentarzami się nie przejmuj, połowa ważniaków tylko w gębie jest mocna na forum, w twarz by Ci nikt tego nie powiedział. Nie mają fantazji :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze zastanawiało mnie jak by wyglądała B5 z grillem od B7. Gratuluje pomysłu i odwagi, według mnie kozak furka. Komentarzami się nie przejmuj, połowa ważniaków tylko w gębie jest mocna na forum, w twarz by Ci nikt tego nie powiedział. Nie mają fantazji :>

:gwizdanie: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

mnie sie fura podoba :)

Ja bym tak nie bajerował bo chyba już za stary jestem ale przód mi sie podoba

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem jak kogoś nie stać na lepsza Audiczke albo Nowsza to niech nie robi wieś tuningu tylko niech se kupi Calibre i już ... zgroza :sick3:

A moze to takie hobby co? A ty sie nawet parówo nie zastanowiles ile takich fur jezdzi po swiecie nie mowiąc ile wart jest tuning calej fury razem z silnikiem i wnetrzem. Kilkakrotnie przebija wartosc nowej audi wiec jak sie nie znasz to nie sugeruj a forum calibry to se prezentuj tą swoją audi :sick3: :sick3: :sick3::thumbdown: :thumbdown: :thumbdown::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem jak kogoś nie stać na lepsza Audiczke albo Nowsza to niech nie robi wieś tuningu tylko niech se kupi Calibre i już ... zgroza :sick3:

A moze to takie hobby co? A ty sie nawet parówo nie zastanowiles ile takich fur jezdzi po swiecie nie mowiąc ile wart jest tuning calej fury razem z silnikiem i wnetrzem. Kilkakrotnie przebija wartosc nowej audi wiec jak sie nie znasz to nie sugeruj a forum calibry to se prezentuj tą swoją audi :sick3: :sick3: :sick3::thumbdown: :thumbdown: :thumbdown::polew:

za taka kulture to dziekujemy na tym forum, niczym soba nie prezentujesz taka postawa.

a co do auta to kazdy ma swoj styl i tyle;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsza tak prezentacja audi, która zbiera takie odmienne zdania i takie emocjie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc moim zdaniem auto zrobione z przesadą, bo poco robić z B5 B7? jeśli już ktoś tak skaleczył laminatem to auto to mógł odrazu też skaleczyć tył, to moooże jakoś by to wyglądało

Dixon, panuj nad słownictwem, poczytaj regulamin

po editowaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"KOLEGO" cudem nazywasz swoje auto, okej ja napisałem o nim tyle :

więc moim zdaniem auto zrobione z przesadą, bo poco robić z B5 B7? jeśli już ktoś tak skaleczył laminatem to auto to mógł odrazu też skaleczyć tył, to moooże jakoś by to wyglądało

reszta tyczy się Kolegi DIXONA który jest zapalonym tuningowcem i jak sam twierdzi takie auta po tym super tuningu są najlepsze i na nie lecą laski więc czytaj uważnie

sam piszesz że kupiłeś właśnie takie autko bo CI się podobało więc nie mów mi tu czegoś o dresach bo o dresach wspomniał ktoś inny

licz się z krytyką, poprostu masz badziewne auto i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Pucek2509: Liczę się z krytyką, o ile jest ona konstruktywna. Zauważ " ;) " na końcu tytułu tego wątku. Wcale nie uważam, że moje auto jest doskonałe i wogóle super mega kox.

Jeżeli kierujesz wypowiedź do innej osoby, to pisz, do kogo się odnosisz, później trzeba się domyślać. Albo cytuj wypowiedzi, do których się odnosisz.

OK, według Ciebie mam badziewne auto i dziękuję za tą opinię.

Pozdrowienia :)

Poprzedni post usunięty, po edycji ze strony Pucka nie miał sensu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po kropku to chyba powinni dostać Ci którzy są od niedawna na forum, kozaczą i przeklinają a jest takich paru i nikt z tym nic nie robi, a ja dłużej tego ukrywać nie mogę

jak się komuś nie podoba krytyka to proszę nie wystawiać aut do oceny żeby potem nie było zadym

a ja mogę przygarnąć kropka i tyle, ale wtedy domagam się aby pewni delikwenci dostali bana na TO forum

tyle OT,

usuwam to co nie powinno się tu znaleźć z mojego postu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po kropku to chyba powinni dostać Ci którzy są od niedawna na forum, kozaczą i przeklinają a jest takich paru i nikt z tym nic nie robi, a ja dłużej tego ukrywać nie mogę

jak się komuś nie podoba krytyka to proszę nie wystawiać aut do oceny żeby potem nie było zadym

a ja mogę przygarnąć kropka i tyle, ale wtedy domagam się aby pewni delikwenci dostali bana na TO forum

tyle OT,

usuwam to co nie powinno się tu znaleźć z mojego postu

Pucek daj spokó z tymi banami i nie rób z siebie ofiary... :no::thumbdown:

Furka i tak pierwsza klasa :tongue4::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cudo Techniki to było zanim je spaskudziłeś Wiejskim Tuningiem sorry ale inaczej nie można tego nazwać jednym słowem obrażasz naszą kochaną markę :sick3: porażka. I jedna rzecz jeśli chodzi o indiglo kiedyś sobie wrzuciłem to do Focusa ale AUDI bym już nie spaskudził montując takie tarcze Ori to Ori i nie ma gadania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...