Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dobrzy chiptunerzy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dla mnie straszna sztuka...

W jakim sensie? Hamownia sama w sobie, czy obsługa? :gwizdanie:

to i to :wink4:

  • Odpowiedzi 2,5 tys.
  • Wyświetleń 588,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kto w chwili obecnej najlepiej ogarnia w PL benzyne w Q ?????

Opublikowano

sluchajcie, gdzie w wawie mozna shamowac quattro??

MR MOTORS

MASTERS TUNING (chyba)

KREATOR MOCY (najmniej sensowna hamownia)

UNITRONIC

http://ecu-performance.com.pl/hamownia/

Opublikowano

kogo polecacie do chipa w krakowie ?

Opublikowano

kogo polecacie do chipa w krakowie ?

a pocztales chociaz jedna strone tego tematu?

Opublikowano

czytałem pare stron ale nie doszedłem do niczego konkretnego...

Opublikowano

czytałem pare stron ale nie doszedłem do niczego konkretnego...

compsport, ale najlepiej pojechać do Bielska :wink4:

Opublikowano

Witam mam pytanie czy wie ktoś gdzie w gdańsku jest najbliżej jakaś hamowania ? najlepiej nie daleko Gdańsk-Brzeźno, pozdrawiam

Opublikowano

Witam mam pytanie czy wie ktoś gdzie w gdańsku jest najbliżej jakaś hamowania ? najlepiej nie daleko Gdańsk-Brzeźno, pozdrawiam

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

http://www.tune-up.pl/

Opublikowano

a nie ma bliżej?

Opublikowano

a co chcesz zapchać ten samochód na hamownie?

Przecież masz w Gdańsku tunera pod nosem

Opublikowano

co możecie powiedzieć na temat firmy Compsport w Łodzi na Piłsudskiego :?? robił ktoś z Was już u nich program :?: warto robić u nich program i w ogóle modyfikacje :?: jak sprawa z cenami podług innych firm itp rzeczy :?:

dzięki serdeczne za odpowiedz :good:

Opublikowano

widziałem 'ich' ibize na piłsudskiego to taki batory poleciał że hoho :-)

Opublikowano

widziałem 'ich' ibize na piłsudskiego to taki batory poleciał że hoho :-)

tzn. ? :naughty:

Opublikowano

Compsport to marka sama w sobie. Jesli maja oddzial to tez pilnuja by jakosc nie spadala. Mozesz smialo do nich udezac

Opublikowano

widziałem 'ich' ibize na piłsudskiego to taki batory poleciał że hoho :-)

tzn. ? :naughty:

a u stefana batorego co z komina leciało i w jakiej ilości ? :decayed:

Opublikowano

widziałem 'ich' ibize na piłsudskiego to taki batory poleciał że hoho :-)

tzn. ? :naughty:

a u stefana batorego co z komina leciało i w jakiej ilości ? :decayed:

a ja wiem :P z historii byłem cienki hehe :naughty:

a co powiecie o v-tech, ale chodzi mi głównie o oddział w Łowiczu :?: bo ten w Krakowie chyba trzyma poziom prawda :?:

Opublikowano
a co powiecie o v-tech, ale chodzi mi głównie o oddział w Łowiczu bo ten w Krakowie chyba trzyma poziom prawda

chłopie poczytaj trochę...

Opublikowano
a co powiecie o v-tech, ale chodzi mi głównie o oddział w Łowiczu bo ten w Krakowie chyba trzyma poziom prawda

chłopie poczytaj trochę...

może nie zrozumiesz, ale nie mam czasu na szukanie, gdzie temat ma 64 strony, dlatego spytałem żeby ktoś ogarnięty mi odpisał poprostu na pytanie :wink4:

Opublikowano

Witam!!!

Ja Ci smiało polecę chłopaków z vtech w Łowiczu, zrobiłem u nich 3 auta firmowe i jedno prywatne. Moje odczucia:

Auta mają ładne przyrosty, można sobie zarzyczyć chip wg własnej koncepcji i tak tez zrobią.

Co dla mnie ważne:

Auta nie dymią jak powariowane

Spalanie delikatnie spadło przy normalnej jezdzie

podejscie do klienta elastyczne

można byc przy wszystkim co jest robione przy aucie

nie ma limitu hamowań na rolkach

na zadawane pytania co będzie zmienione i jakie efekty przewidują uzyskasz precyzyjna odpowiedz

na wykonana usluge dostaniesz gwarancje

pracuja na sprzecie CMD (czytalem, ze to górna pólka)

Generalnie ja nie mam żadnych zastrzeżeń, najlepiej podjedź pogadaj i podejmiesz decyzję.

Jak zmienie auto to tez u nich zrobię.

Pozdrawiam ziomków

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.