Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dobrzy chiptunerzy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Myślałem także nad Digitun, i pytanie do was czy chłopaki znają się na rzeczy i warto u nich robić program?

:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

jeszcze nie przeglądałes ich strony ?????

  • Odpowiedzi 2,5 tys.
  • Wyświetleń 587,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A ten silnik jest jakiś "wyjątkowy" że nikt się nie chce do niego dotknąć?

Opublikowano
Panowie jestem w trakcie robienia programu mojemu 1.8T AEB. Chciałem zrobić w Ecu Project lecz odmówili. To zadzwoniłem do Compsportu i także odmówili. Ostatnią deską był Dynosoft lecz powiedzieli że nie. Myślałem także nad Digitun, i pytanie do was czy chłopaki znają się na rzeczy i warto u nich robić program?

na racingforum duzo mozesz poczytac:wink: mozesz smiało jechac

Opublikowano
A ten silnik jest jakiś "wyjątkowy" że nikt się nie chce do niego dotknąć?

nie tak bardzo silnik jak ECU

trzeba wylutowywac kośc i wlutowywac podstawe

na nową

Opublikowano

No tak tak, pisząc silnik miałem na myśli ECU, aczkolwiek firma przecież może sobie doliczyć do usługi parę PLN za taką robotę, a nie umyć od razu ręce :) Chyba, że są tacy co w piórka obrośli.

Opublikowano

chyba nie chce sie im lutowac tego cholerstwa

AEB jest tez dosyc męczący przy braku mocy

trzeba wszystko sprawdzac:

szczelnosc, WG w turbo, samo turbo, DV-ke, N75, odmy i ch... wie co jeszcze

Opublikowano

Względnie jest jakaś nie mała szansa, że coś pójdzie nie tak podczas tej operacji i będą mięli z tego więcej kosztów niż zysków ...

Opublikowano
Panowie jestem w trakcie robienia programu mojemu 1.8T AEB. Chciałem zrobić w Ecu Project lecz odmówili. To zadzwoniłem do Compsportu i także odmówili. Ostatnią deską był Dynosoft lecz powiedzieli że nie. Myślałem także nad Digitun, i pytanie do was czy chłopaki znają się na rzeczy i warto u nich robić program?

na racingforum duzo mozesz poczytac:wink: mozesz smiało jechac

Jak cenowo wychodzi? :wink:

Opublikowano

a jest ktos z Opolskiego ?

---------- Post dopisany at 18:24 ---------- Poprzedni post napisany at 03:36 ----------

niema nikogo ?

Opublikowano

Slyszalem o firmach dynosoft, compsport, ecuproject to firmy na slasku. Ktora polecacie?

Opublikowano
chyba nie chce sie im lutowac tego cholerstwa

AEB jest tez dosyc męczący przy braku mocy

trzeba wszystko sprawdzac:

szczelnosc, WG w turbo, samo turbo, DV-ke, N75, odmy i ch... wie co jeszcze

niby taa... ale wiesz biora 1000 zł za soft... za 1500 zł duzo ludzi zyje na miesiac a nie za kilka h pracy:wink: gdzie i by mozna było sie przyłozyc

Opublikowano

tak masz racje

mi tez sie wydaje że co niektórzy mocno obrosli w pióra

Opublikowano

Panowie takie szybkie pytanko czy w Digitun mają hamownię? Żeby zobaczyć ile tej serii zostało i po programie ile jest.

Opublikowano
tak masz racje

mi tez sie wydaje że co niektórzy mocno obrosli w pióra

Trafili w niszę rynkową a szkół w tym kierunku chyba niema...

Opublikowano

witam

Czy ktoś korzystał z MTM w Polsce (są w Bielsku Białej)??? Ma ktos jakies doświadczenie z nimi??

Opublikowano

Robił ktoś wirusa w rs-service w Rzeszowie ???

Opublikowano
witam

Czy ktoś korzystał z MTM w Polsce (są w Bielsku Białej)??? Ma ktos jakies doświadczenie z nimi??

MTM to ECUSOFT, kiedys mieli przedstawicielstow ale to juz historia,

w Bielsku polecam ci MODPRO sam tam robiłem

Opublikowano

mtm to nie ecusoft,w bielsku nie ma co szukac wrazen,tylko jechac do compsportu

Opublikowano

To gdzie najlepiej sie udac na program w B6 1.9 TDI AVF?:

-EcuProject Wrocław

-Dynosoft Katowice

Ktora firma lepsza?

Opublikowano
To gdzie najlepiej sie udac na program w B6 1.9 TDI AVF?:

-EcuProject Wrocław

-Dynosoft Katowice

Ktora firma lepsza?

Jedź tam gdzie masz bliżej, zadwolony będziesz z jednej i z drugiej.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.