Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dobrzy chiptunerzy


adamq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Fabryka Mocy podjęłaby się takiego pacjenta jak 1z '96 334 tys? Jaki jest koszt diagnozy przed chipowaniem? I jakaś zniżka dla klubowicza na chip?:) Jestem z Jarosławia. Ewentualnie też zapytam czy ma ktoś doświadczenia z chiptuningiem w Leżajsku.

Chyba mogę napisać na forum ile fabryka mocy wyceniła mi program do AVG 110 km. Koszt zrobienia programu w AVG to 1476zł brutto więc ładnie podziękowałem bo ta cena to chyba troszkę za wyska - oczywiście w cenę wchodzi hamownia przed i po oraz gwarancja i jest to cena brutto. Co o tym myślicie ?

Tom

Drogo:wink:

Nasz odział w Rzeszowie mieści się w ASO VW i robimy tam głównie nowe auta na gwarancji. Mamy podpisane umowy, więc nie możemy poszaleć z cenami. W Lublinie to ja ustalam ceny dla klubowiczów. Za AVG klubowicze płacą 1000zł. Właśnie na rolkach stoi klubowa B7 na program :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fabryka Mocy podjęłaby się takiego pacjenta jak 1z '96 334 tys? Jaki jest koszt diagnozy przed chipowaniem? I jakaś zniżka dla klubowicza na chip?:) Jestem z Jarosławia. Ewentualnie też zapytam czy ma ktoś doświadczenia z chiptuningiem w Leżajsku.

Chyba mogę napisać na forum ile fabryka mocy wyceniła mi program do AVG 110 km. Koszt zrobienia programu w AVG to 1476zł brutto więc ładnie podziękowałem bo ta cena to chyba troszkę za wyska - oczywiście w cenę wchodzi hamownia przed i po oraz gwarancja i jest to cena brutto. Co o tym myślicie ?

Tom

Drogo:wink:

Nasz odział w Rzeszowie mieści się w ASO VW i robimy tam głównie nowe auta na gwarancji. Mamy podpisane umowy, więc nie możemy poszaleć z cenami. W Lublinie to ja ustalam ceny dla klubowiczów. Za AVG klubowicze płacą 1000zł. Właśnie na rolkach stoi klubowa B7 na program :wink:

To już inny temat :) Do Lublina z Rzeszowa jest około 170 km. Więc jest to jakaś alternatywa. Będę miał na uwadze. Może jeszcze da się coś z tej ceny ugryść na miejscu:) Czy na logi chciałbyś wcześniej zerknąć żeby na darmo nie jechać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 1z cena taka sama?

Tak, taka sama cena

---------- Post dopisany at 12:23 ---------- Poprzedni post napisany at 12:20 ----------

Fabryka Mocy podjęłaby się takiego pacjenta jak 1z '96 334 tys? Jaki jest koszt diagnozy przed chipowaniem? I jakaś zniżka dla klubowicza na chip?:) Jestem z Jarosławia. Ewentualnie też zapytam czy ma ktoś doświadczenia z chiptuningiem w Leżajsku.

Chyba mogę napisać na forum ile fabryka mocy wyceniła mi program do AVG 110 km. Koszt zrobienia programu w AVG to 1476zł brutto więc ładnie podziękowałem bo ta cena to chyba troszkę za wyska - oczywiście w cenę wchodzi hamownia przed i po oraz gwarancja i jest to cena brutto. Co o tym myślicie ?

Tom

Drogo:wink:

Nasz odział w Rzeszowie mieści się w ASO VW i robimy tam głównie nowe auta na gwarancji. Mamy podpisane umowy, więc nie możemy poszaleć z cenami. W Lublinie to ja ustalam ceny dla klubowiczów. Za AVG klubowicze płacą 1000zł. Właśnie na rolkach stoi klubowa B7 na program :wink:

To już inny temat :) Do Lublina z Rzeszowa jest około 170 km. Więc jest to jakaś alternatywa. Będę miał na uwadze. Może jeszcze da się coś z tej ceny ugryść na miejscu:) Czy na logi chciałbyś wcześniej zerknąć żeby na darmo nie jechać ?

W Niedzielę jesteśmy w Rzeszowie na AUDI Meet' ť EDYCJA 2012 , więc zapraszam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest sprawdzony człowiek na forum, z ogromną wiedzą i indywidualnym podejściem - zrobi program za 600zł i nie jest to gotowiec:whistling:

możesz dać namiar na tego gościa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buda B5 jest lżejsza od B6 więc może ciut lepiej AVG pojedzie :wink:

1450-1285 = 165 kg mniej :)

B6 sedan AWX wazy 1500 Kg... sprawdzałem na wadze... B5 sedan AJM wazy 1320 Kg, Kombi AJM 1400

kazde 100 Kg ~ 10 KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buda B5 jest lżejsza od B6 więc może ciut lepiej AVG pojedzie :wink:

1450-1285 = 165 kg mniej :)

B6 sedan AWX wazy 1500 Kg... sprawdzałem na wadze... B5 sedan AJM wazy 1320 Kg, Kombi AJM 1400

kazde 100 Kg ~ 10 KM

Ja podałem wartości katalogowe jakie znalazłem dla avanta B5 i B6 ze skrzynią manualną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropo AUDI MEET 2012, trafię tam na kogoś kto pomoże w ocenie stanu auta co do chipowania? Najlepiej VAGowaniem:) Niestety jeszcze nie posiadam własnego.

Bez problemu. Zgłosisz się do mnie to ogarniemy temat :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko potrzebuje dobry programik do mojej B8 143KM moglibyscie mi polecic kogos z malopolski??

TTC Kraków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do hugo z Fabryki mocy.

Zastanawiam się nad chipem. Moje autko BMW e61 3.0d 231KM MANUAL. Proszę podaj cenę.

z tego co wyczytałem na stronce to po programie wyjdzie 285KM

Myślałem że podjadę do Mastersa ale Ty mi coś zaproponuj :) Pozdrawiam.

aha jestem ze Stalowej Woli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzieki bede dzwonil ale nie zmienia to faktu czekam na dalsze namiary warto podzwonic popytac;)

DYNOSOFT - chiptuning by Aligator - TDI TFSI JTD CDI CDTI DCI HDI TDCI i-CTDI CRD CRDI TDI D5 1.8T Katowice silniki diesel oraz benzynowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również polecam Dynasoft w Katowicach - bardzo podobało mi sie podejście do klienta, Aligator stara się wyciągnąć jak najlepsze parametry - widać że wie o co chodzi, nie gwiazdorzy jak co niektórzy ze Stolycy ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...