Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dobrzy chiptunerzy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

gdzie podnieść moc Katowice

  • Odpowiedzi 2,5 tys.
  • Wyświetleń 588,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

---------- Post dopisany at 09:36 ---------- Poprzedni post napisany at 09:22 ----------

Ja mogę szczerze polecić klubowego kolegę anderllh z okolic Rybnika. Ma bardzo dużą wiedzę w dziedzinie diagnostyki i chip tuningu, spore doświadczenie i robi to bardzo starannie. Widziałem kilka wykresów w jego wykonaniu i wyszły lepiej niż większość wykresów renomowanych firm tuningowych. Znam też kilka aut gdzie anderllh robił program i mają się całkiem dobrze a przy tym zapiepszaja jak wściekłe.

Wysyłane z mojego MT27i za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Cześć,

znajdzie się ktoś z okolic LUBINA & LEGNICY ? Ewentualnie Wrocłąw, ale to już kilka stron wczesniej czytalem, że w tym wypadku chyba DynaProject.

Mam b8 CAGC 2.0 TDI 120KM, i nalatane dość sporo (~200tys km) więc wolałbym, żeby ktoś dobrze ocenił "zdolności" mojego wozu :)

Dzięki

Opublikowano

a co to 200 tys dla klekota?

znam 1.9 TDi zrobione pod 200 PS i przelot +/- 450:wink:

EcuProject wroclaw

Opublikowano

Ja muszę pochwalić chłopaków z FABRYKI MOCY bo wyniki wyszedł im naprawde za***isty.

1. generalka silnika i regeneracja turbo - TOMCAR Matczyn

2. DP + TIP - BAQ GARAGE

i wreszcie

3. program FABRYKA MOCY Lublin

wynik 211KM 308Nm i wszystko reszta to seria BFB :) :) :) :) :)

Opublikowano

211KM z BFB na wtryskach 280cc ? :) Moim zdaniem niemożliwe...

Opublikowano

mozliwe, w AEB tyle miałem

Opublikowano

Panowie gdzie na śląsku warto założyć 216 i zestroić w 1 miejscu...oczywiście a rozsądne pieniądze??:wink:

Opublikowano
Ja muszę pochwalić chłopaków z FABRYKI MOCY bo wyniki wyszedł im naprawde za***isty.

1. generalka silnika i regeneracja turbo - TOMCAR Matczyn

2. DP + TIP - BAQ GARAGE

i wreszcie

3. program FABRYKA MOCY Lublin

wynik 211KM 308Nm i wszystko reszta to seria BFB :) :) :) :) :)

Wynik godny pozazdroszczenia :wink: szkoda tylko że Fabryka Mocy nie robi AEB...

Opublikowano
Panowie gdzie na śląsku warto założyć 216 i zestroić w 1 miejscu...oczywiście a rozsądne pieniądze??:wink:

DYNOSOFT - chiptuning by Aligator - TDI TFSI JTD CDI CDTI DCI HDI TDCI i-CTDI CRD CRDI TDI D5 1.8T Katowice silniki diesel oraz benzynowe

Opublikowano

Na podstawie czego tak twierdzisz? Logow? Wykresu? a jeśli tak to gdzie był robiony?

Pokaz logi jakie miales czasy wtryskow i ile na przeplywce.

Moje 320cc sie kończą w B6, a nie wiem czy nawet jest wiecej jak 205KM. Kilku tunerów mowilo mi, że moge zapomnieć o tym aby zrobić więcej na 320cc.

Tak samo nie widziałem nigdzie wykresu z wynikiem wyższym niż 197KM na seryjnych wtryskach z B6 tj 280cc. Logi odpowiednio dla takiego wyniku pokazywały, że wtryki były już zapętlone.

Chyba, że Twoje B5 miało regualtor większy niż 4bary lub był pełny wydech zrobiony.

Kolega pisze wyżej o serii i do tego się odnoszę.

Opublikowano

Wampir na przepływce było 185 g/s - 1.3 bara dmuchało

nie mam logów, poleciały w niebyt ze starym l-topkiem

auto było kompletna serią ale silnik był zdrowy jak malo ktory na forum

zreszta auto jezdzi, kupil je ode mnie Kolega z Naszego forum

Opublikowano

Napisz prosze jak to auto jezdzilo w 30C upale z takim doladowaniem i seryjnym IC?

Opublikowano

jak 150 konna wersja :polew::polew::polew::polew:, albo gorzej

Opublikowano

Pany dobry fachura z opolszczyzny i dolnego Slaska

Opublikowano

Ecuprojekt we wrocku. Te 211 na serii., no way

Opublikowano

Ja tam wiem co widziałem na wykresie. Zresztą na serii wyskoczyło 177KM a po programie 211KM. Oznaczenie silnkia to napewno BFB a ja na pewno nic więcej (oprócz TIP i DP) nie dłubałem. Postaram się ewentualnie dzisiaj wykres dla niedowiarków wkleić. Pzdr

Opublikowano

Jak sobie odejmiemy te 177 - 163, a raczej 177 - 167 bo zakladamy bonus to dostajemy 10KM. Teraz od Osiągniętego 211KM odejmuje 10KM i dostajemy 201KM co już jest bardziej realne. Taki wynik to może "wina" braku komparacji, ale może niech się wypowie ten, kto stroi auta i z 280cc wyciąga takie moce :) Juz nie jeden się chwalil 2.5tdi z mocą 210KM i potem dostawał baty od auta z mocą 190KM :)

Grunt, ze sie dobrze odpycha, a Ci ktorzy nie wierza to zazdrosnicy :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.