Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dobrzy chiptunerzy


adamq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

---------- Post dopisany at 09:36 ---------- Poprzedni post napisany at 09:22 ----------

Ja mogę szczerze polecić klubowego kolegę anderllh z okolic Rybnika. Ma bardzo dużą wiedzę w dziedzinie diagnostyki i chip tuningu, spore doświadczenie i robi to bardzo starannie. Widziałem kilka wykresów w jego wykonaniu i wyszły lepiej niż większość wykresów renomowanych firm tuningowych. Znam też kilka aut gdzie anderllh robił program i mają się całkiem dobrze a przy tym zapiepszaja jak wściekłe.

Wysyłane z mojego MT27i za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

znajdzie się ktoś z okolic LUBINA & LEGNICY ? Ewentualnie Wrocłąw, ale to już kilka stron wczesniej czytalem, że w tym wypadku chyba DynaProject.

Mam b8 CAGC 2.0 TDI 120KM, i nalatane dość sporo (~200tys km) więc wolałbym, żeby ktoś dobrze ocenił "zdolności" mojego wozu :)

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co to 200 tys dla klekota?

znam 1.9 TDi zrobione pod 200 PS i przelot +/- 450:wink:

EcuProject wroclaw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja muszę pochwalić chłopaków z FABRYKI MOCY bo wyniki wyszedł im naprawde za***isty.

1. generalka silnika i regeneracja turbo - TOMCAR Matczyn

2. DP + TIP - BAQ GARAGE

i wreszcie

3. program FABRYKA MOCY Lublin

wynik 211KM 308Nm i wszystko reszta to seria BFB :) :) :) :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie gdzie na śląsku warto założyć 216 i zestroić w 1 miejscu...oczywiście a rozsądne pieniądze??:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja muszę pochwalić chłopaków z FABRYKI MOCY bo wyniki wyszedł im naprawde za***isty.

1. generalka silnika i regeneracja turbo - TOMCAR Matczyn

2. DP + TIP - BAQ GARAGE

i wreszcie

3. program FABRYKA MOCY Lublin

wynik 211KM 308Nm i wszystko reszta to seria BFB :) :) :) :) :)

Wynik godny pozazdroszczenia :wink: szkoda tylko że Fabryka Mocy nie robi AEB...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie gdzie na śląsku warto założyć 216 i zestroić w 1 miejscu...oczywiście a rozsądne pieniądze??:wink:

DYNOSOFT - chiptuning by Aligator - TDI TFSI JTD CDI CDTI DCI HDI TDCI i-CTDI CRD CRDI TDI D5 1.8T Katowice silniki diesel oraz benzynowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na podstawie czego tak twierdzisz? Logow? Wykresu? a jeśli tak to gdzie był robiony?

Pokaz logi jakie miales czasy wtryskow i ile na przeplywce.

Moje 320cc sie kończą w B6, a nie wiem czy nawet jest wiecej jak 205KM. Kilku tunerów mowilo mi, że moge zapomnieć o tym aby zrobić więcej na 320cc.

Tak samo nie widziałem nigdzie wykresu z wynikiem wyższym niż 197KM na seryjnych wtryskach z B6 tj 280cc. Logi odpowiednio dla takiego wyniku pokazywały, że wtryki były już zapętlone.

Chyba, że Twoje B5 miało regualtor większy niż 4bary lub był pełny wydech zrobiony.

Kolega pisze wyżej o serii i do tego się odnoszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wampir na przepływce było 185 g/s - 1.3 bara dmuchało

nie mam logów, poleciały w niebyt ze starym l-topkiem

auto było kompletna serią ale silnik był zdrowy jak malo ktory na forum

zreszta auto jezdzi, kupil je ode mnie Kolega z Naszego forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz prosze jak to auto jezdzilo w 30C upale z takim doladowaniem i seryjnym IC?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak 150 konna wersja :polew::polew::polew::polew:, albo gorzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wiem co widziałem na wykresie. Zresztą na serii wyskoczyło 177KM a po programie 211KM. Oznaczenie silnkia to napewno BFB a ja na pewno nic więcej (oprócz TIP i DP) nie dłubałem. Postaram się ewentualnie dzisiaj wykres dla niedowiarków wkleić. Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sobie odejmiemy te 177 - 163, a raczej 177 - 167 bo zakladamy bonus to dostajemy 10KM. Teraz od Osiągniętego 211KM odejmuje 10KM i dostajemy 201KM co już jest bardziej realne. Taki wynik to może "wina" braku komparacji, ale może niech się wypowie ten, kto stroi auta i z 280cc wyciąga takie moce :) Juz nie jeden się chwalil 2.5tdi z mocą 210KM i potem dostawał baty od auta z mocą 190KM :)

Grunt, ze sie dobrze odpycha, a Ci ktorzy nie wierza to zazdrosnicy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...