Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dobrzy chiptunerzy


adamq

Rekomendowane odpowiedzi

Sam bym się wybrał do wawki, ale później jak przyjdzie co do czego i będzie trzeba klepnąć jakąś koretke no to znowu bujanko do wawki ;/

Jeżeli ktoś ma info na temat tej hamowni (zakładanych śrub na koło) to prosimy o wypowiedź i dajcie znać jak tam kolega z A3 ocenia chip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Generalnie chłopaki nie mówią tak nie mówią nie jeśli chodzi o king soft w miarę tanio i fachowo ale różnie wychodzi na niej z koniami bo jak wklepią że koło waży 5 kilo to wychodzi co innego a jak w klepią że 15 to znowu co innego jeśli chodzi o program to ponoć ok ale o zmierzenie ilości koni to względem innych hamowni wychodzi +- 25 koni różnicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tej "przenośnej hamowni" kumple robili pomiary kolejno Ibiza, Megane i alfa 147 to wyszło wg serii, różnice tam dosłownie 10Nm... W jednym przypadku tylko u kumpla w alfie 156 pokazała zamiast 105 kucy 95 (ale co się później okazało - wina przepływki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam bym się wybrał do wawki, ale później jak przyjdzie co do czego i będzie trzeba klepnąć jakąś koretke no to znowu bujanko do wawki ;/

Jeżeli ktoś ma info na temat tej hamowni (zakładanych śrub na koło) to prosimy o wypowiedź i dajcie znać jak tam kolega z A3 ocenia chip

My z czewy do Witka jezdzimy regularnie:wink: ja swoim byłem 2 razy ale sa i tacy co byli juz 4:decayed: bo co rusz kolejny setup, i jakos te 240 km mnie nie odstrasza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do Aligatora grupowy był tydzień temu z tego co widziałem na vwgolf

Wiem ale przegapiłem, a nigdzie nie mogę znaleźć nic na temat najbliższego terminu.

---------- Post dopisany at 19:09 ---------- Poprzedni post napisany at 19:00 ----------

Do Aligatora też się piszę ale razem z wycięciem wrzoda DPF:wink:

Nie wiem czy przy grupowym ogarnie też PDF. Dzwoniłem w tym samym temacie i cenowo wygląda to tak: chip 1700, PDF 1700, jak razem to urwie 500. Przy grupowym EDC16 1100. Może dogadać się z nim i zebrać chętnych na grupowy chip + PDF?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grupowy OK ale nie musi od razu wszystkich jednego dnia ogarniać. Zgłaszamy się jako grupa ale każdy na dany termin i godzinę. Chyba ze się mylę niech się wypowie kto już przerabiał temat sqadu u Aligatora.

Mogę zadzwonić jeszcze raz albo nawet przejadę się osobiście bo nie mam daleko. Uzgodnię szczegóły, terminy ceny. Ja jestem zainteresowany jeszcze założeniem FMIC więc może też będą chętni. Najwyżej sam założę listę bo paru chętnych miejscowych już mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym się dowiedzieć od was koledzy czy ktoś już gościł w Motoren Technik Mayer Polska, który znajduje się w Bielsku-Białej? Robią tam dobrą robotę jak na Polskę? Gotowe programy czy pod każde auto indywidualnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów. Z tego co wyczytałem w wątku, wszyscy polecają Rogala - Warszawa, Aligator - Katowice bądź Spanky - Otwock, do wszystkich mam okolo 400 km ;/. jednorazowa wycieczka mnie nie odstrasza ale gorzej już jak przyjdzie mi podjechac na korekte raz czy dwa. Zna ktoś może godnego zaufania tunera z Wlkp??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym się dowiedzieć od was koledzy czy ktoś już gościł w Motoren Technik Mayer Polska, który znajduje się w Bielsku-Białej? Robią tam dobrą robotę jak na Polskę? Gotowe programy czy pod każde auto indywidualnie?

W Bielsku śmiało możesz podjechać ale do MODPRO ul.Warszawska obok salonu BMW albo COMPSPORT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robil kolega u nich jakieś autko lub zna kogos kto goscil w ich zakładzie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robil kolega u nich jakieś autko lub zna kogos kto goscil w ich zakładzie??

Jak to wygląda u nich z chiptuningiem ?? Robił ktoś ??

Albo może ktoś polecić jakiegoś dobrego chiptunera z hamownia na dolnymśląsku??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...