Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dobrzy chiptunerzy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak rozmawiałem z właścicielem to wspomniał mi o tym że dużo trójek kręci,

Rozmawiałeś z nimi o jakości usługi:wink:

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 2,5 tys.
  • Wyświetleń 588,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

chlopaki z mineralnej nie odbieraja, a spanky nie odpisuje. i wez tu zrob sobie autko no:(

Opublikowano
chlopaki z mineralnej nie odbieraja, a spanky nie odpisuje. i wez tu zrob sobie autko no:(

Zarobieni są, jak z Rogalem rozmawiałem to ma terminy na za miesiąc lub pózniej.

iPad Tapatalk HD

Opublikowano
chlopaki z mineralnej nie odbieraja, a spanky nie odpisuje. i wez tu zrob sobie autko no:(

Zarobieni są, jak z Rogalem rozmawiałem to ma terminy na za miesiąc lub pózniej.

iPad Tapatalk HD

Nic nowego:wink: zawsze trzeba czekac, a jak sie nie da dodzwonic to naplepiej podjechac na miejsce jak ktos jest ze stolicy

Opublikowano
chlopaki z mineralnej nie odbieraja, a spanky nie odpisuje. i wez tu zrob sobie autko no:(

Zarobieni są, jak z Rogalem rozmawiałem to ma terminy na za miesiąc lub pózniej.

iPad Tapatalk HD

Nic nowego:wink: zawsze trzeba czekac, a jak sie nie da dodzwonic to naplepiej podjechac na miejsce jak ktos jest ze stolicy

srobuj tu miła obsługa

http://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&ved=0CCwQFjAA&url=http%3A%2F%2Fecu-performance.com.pl%2F&ei=Y9-eUcvNN87EPMq6gOgI&usg=AFQjCNHPcaP2HAuf4IQt6qhpTg3iHvhnRg&bvm=bv.47008514,d.ZWU

Opublikowano

a tak z ciekawosci - robil ktos cos w R-Performance poza Chip Tuningiem? mysle o rozrzadzie, uszczelnianiu silnika, itp. w tym tez sa dobrzy?:)

Opublikowano

abc 77 Mysle ze robia byłem tam wczoraj na chipa a obok funkcjonuje normalny zakład naprawczy.

Opublikowano
Tune up ? Polecacie ???

Kilka postow wczesniej

Opublikowano

Tune-up Gdańsk - robiłem u chłopaków, miła obługa, szybko, indywidualny wirus do autka, fachowe porady. Polecam :)

131->155 kucyków

320->360 nm :)

Opublikowano

Ja mogę polecić Evorider. W moim przypadku spisali się bardzo dobrze.

Opublikowano

A z lubelskiego kogo polecacie, robił ktoś AVB`ka? Ile można go podkręcić?

Opublikowano

CTR Zabrze 1200 zl

Dyno Soft 1600zl

Co wybrac? Silnik 1.8T BEX

Opublikowano
CTR Zabrze 1200 zl

Dyno Soft 1600zl

Co wybrac? Silnik 1.8T BEX

Jak chcesz to porządnie zrobić i w mniejszych pieniądzach, to napisz na PW.

Opublikowano

A z łódzkiego kogo polecacie i jakie ceny?

Opublikowano

Nic nowego:wink: zawsze trzeba czekac, a jak sie nie da dodzwonic to naplepiej podjechac na miejsce jak ktos jest ze stolicy

Ma ktoś tam w miarę blisko i mógłby podjechać mi termin ustalić? :) bo dzwoniłem nie odbierają, na maila też nie odpisali... gorący sezon mają widzę, nie ma czasu załadować taki zapierdziel :decayed:

Coś koniec czerwca lub w lipcu mi najbardziej by pasował u Rogala.:wink:

Jakby ktoś akurat był tam w najbliższym czasie proszę o kontakt na priv. Dzięki

Opublikowano
A z lubelskiego kogo polecacie, robił ktoś AVB`ka? Ile można go podkręcić?

No to co koledzy w Lublinie nie ma dobrego tunera... to może otworzę jakąś bazę.

Opublikowano

To ile za program do Sprintera 2,7CDI ?

Opublikowano

Z tego co zauważyłem to temat miał służyć do tego aby w nim napisać: robiłem moda u Z i jestem zadowolony...a tak przestał mieć sens jakieś 30stron temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.