Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dobrzy chiptunerzy


adamq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Uderzaj do spanky-ego, sporo poniżej 800zł.

Otwock

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji radze omijać szerokim łukiem V-tech z Łowicza

Popieram

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kogo polecacie w okolicach Gdańska, do aligatora mam 530km w jedną stronę :confused4: Auto było delikatnie robione w "PowerChip" CHIPTUNING,HAMOWNIA,USUWANIE DPF/ FAP,AUTOALARMY,KLIMATYZACJA, FILTR CZASTEK STAŁYCH-Powerchip-Paweł Repiński z wynikiem: http://imageshack.us/a/img818/2393/img3148vz.jpg (A4 B6 2004 Avant AVB 101KM). W najblizszym czasie zapowiada się wymiana na FMIC, turbo z AWX i katalizator out. Celuje w ok. 165KM (seryjne sprzęgło i pompki dadzą rade?) Kolejny raz odwiedzic Kościerzynę ? Gdzie polecacie podjechac :wink: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kogo polecacie w okolicach Gdańska, do aligatora mam 530km w jedną stronę :confused4: Auto było delikatnie robione w "PowerChip" CHIPTUNING,HAMOWNIA,USUWANIE DPF/ FAP,AUTOALARMY,KLIMATYZACJA, FILTR CZASTEK STAŁYCH-Powerchip-Paweł Repiński z wynikiem: http://imageshack.us/a/img818/2393/img3148vz.jpg (A4 2004 Avant AVB 101KM). W najblizszym czasie zapowiada się wymiana na FMIC, turbo z AWX i katalizator out. Celuje w ok. 165KM (seryjne sprzęgło i pompki dadzą rade?) Kolejny raz odwiedzic Kościerzynę ? Gdzie polecacie podjechac :wink: ?

blizszej masz do Rogalotti niz Aligatora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam osobiście Spanky'ego z Otwocka. Odkąd zrobił mi porządnie BKE chwalę go po wszystkich odpustach. Kontakt znajdziesz gdyż jest to jeden z naszych klubowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kogo polecacie w okolicach Gdańska, do aligatora mam 530km w jedną stronę :confused4: Auto było delikatnie robione w "PowerChip" CHIPTUNING,HAMOWNIA,USUWANIE DPF/ FAP,AUTOALARMY,KLIMATYZACJA, FILTR CZASTEK STAŁYCH-Powerchip-Paweł Repiński z wynikiem: http://imageshack.us/a/img818/2393/img3148vz.jpg (A4 B6 2004 Avant AVB 101KM). W najblizszym czasie zapowiada się wymiana na FMIC, turbo z AWX i katalizator out. Celuje w ok. 165KM (seryjne sprzęgło i pompki dadzą rade?) Kolejny raz odwiedzic Kościerzynę ? Gdzie polecacie podjechac :wink: ?

w Gdańsku masz jeszcze Tune Up, znany i sprawdzony tuner

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W gdansku jest jeszcze Soft-Car.

Polecam jego i Tune-up:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cenowo Spanky ale jak doliczysz paliwo to pewnie Tune UP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przydałby mi się numer telefonu do Spanky-ego.

to może napisz mu PW :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany czyli mam rozumieć że jak ktoś mi lutował czipa to jest źle zrobiony ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...