Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dobrzy chiptunerzy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Generalnie trzeba umieścić zebrane informacje o "punktach obsługi" z dobrymi opiniami i wrzucić je do 1 posta. Wysłalem taką wstępną liste do Hugo, jak przejrzy to może coś tu wrzuci. :wink:

---------- Post dopisany 24-06-2013 at 14:15 ---------- Poprzedni post napisany 20-06-2013 at 15:52 ----------

A tak przy okazji Witek (RPerformance) na urlopie, za około tydzień ponoć wraca... Info z przed chwili bo znajomy był i rozmawiał z mechanikiem :wink:

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 2,5 tys.
  • Wyświetleń 588 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Rogal to jeszcze coś tu działa? bo ostatni raz na forum byl prawie rok temu, a musze do niego podjechac ze swoim a3 bo niby mial zrobiony program na 155km ale cos mi sie nie chce wierzyc :kwasny:

Opublikowano

kogo polecacie do dlubniecia BFB Q w okolicach luban wroclaw, ewentualnie woj. lubelskie

Opublikowano

Ecu projekt

Opublikowano

Pany gdyby ktoś słyszał a grupowym chipsie u kompotow w bielsku dajcie znać :)

Opublikowano
Pany gdyby ktoś słyszał a grupowym chipsie u kompotow w bielsku dajcie znać :)

Masz grupówkę w kingsoftcie ;)

iPad Tapatalk HD

Opublikowano

Wczoraj podkręcałem moją niunie w Tune-Up u Roberta i szczerze polecam fachowa obsługa i doradztwo mam teraz 172.2KM i 381,9 Nm auto śmiga aż miło.

Opublikowano

Panowie do kogo najlepiej podjechać na program do awx w warmińsko mazurskim?

Opublikowano

2.0 TDI CR Katowice/Krakow , kogo mozecie polecic ? Bede w PL za tydzien.

W Krakowie proponuja 180 ps za 2500 zl, czy to dobra cena ?

Opublikowano
2.0 TDI CR Katowice/Krakow , kogo mozecie polecic ? Bede w PL za tydzien.

W Krakowie proponuja 180 ps za 2500 zl, czy to dobra cena ?

Dla ciebie to dobra cena bo mieszkasz w szwecji i pracujesz :decayed:

Opublikowano
2.0 TDI CR Katowice/Krakow , kogo mozecie polecic ? Bede w PL za tydzien.

W Krakowie proponuja 180 ps za 2500 zl, czy to dobra cena ?

Kingsoft zrobi Ci za 1000 mniej i tez bardzo profesionalnie, ja jestem bardzo zadowolony ;)

iPad Tapatalk HD

Opublikowano
2.0 TDI CR Katowice/Krakow , kogo mozecie polecic ? Bede w PL za tydzien.

W Krakowie proponuja 180 ps za 2500 zl, czy to dobra cena ?

Kingsoft zrobi Ci za 1000 mniej i tez bardzo profesionalnie, ja jestem bardzo zadowolony ;)

iPad Tapatalk HD

Tylko Stary Sacz ?

Opublikowano
2.0 TDI CR Katowice/Krakow , kogo mozecie polecic ? Bede w PL za tydzien.

W Krakowie proponuja 180 ps za 2500 zl, czy to dobra cena ?

Kingsoft zrobi Ci za 1000 mniej i tez bardzo profesionalnie, ja jestem bardzo zadowolony ;)

iPad Tapatalk HD

Tylko Stary Sacz ?

DYNOSOFT - chiptuning by Aligator - TDI TFSI JTD CDI CDTI DCI HDI TDCI i-CTDI CRD CRDI TDI D5 1.8T Katowice silniki diesel oraz benzynowe

Opublikowano

Tez moim pierwszym wyborem był Aligator w Katowicach.

Terminy i cena przekonały mnie do kingsoft w Sączu ;)

iPad Tapatalk HD

Opublikowano

1500 jak w sam raz, bedzie 1000 wiecej do wydania na urlopie :banan: Zwiedze Nowy i Ntary Sacz po okolo 28 latach :wink:

Pisalem wlasnie do Ali w krakowie i cena wyjsciowa to 2500 zl

Opublikowano
2.0 TDI CR Katowice/Krakow , kogo mozecie polecic ? Bede w PL za tydzien.

W Krakowie proponuja 180 ps za 2500 zl, czy to dobra cena ?

W Krakowie mogę polecić Ci TTC.

Opublikowano
kogo polecacie do dlubniecia BFB Q w okolicach luban wroclaw, ewentualnie woj. lubelskie

gregor10

lepszego w okolicy maniaka 1.8t nie znajdziesz

Opublikowano

Jak sie wpisac na grupowke do Kingsoftu ?

Opublikowano

Koledzy a jak Compsport w Krakowie? Można się do nich udać na program czy lepiej do Dynosoftu w Katowicach? Ewentualnie co sądzicie o CTR w zabrzu?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.