Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dobrzy chiptunerzy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:Witam możecie polecić kogoś z mazur , pacjent 1.9 tdi awx

  • Odpowiedzi 2,5 tys.
  • Wyświetleń 588 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:Witam możecie polecić kogoś z mazur , pacjent 1.9 tdi awx

Na mazurach raczej nie znajdziesz bo sam szukałem,też mam awx ja byłem u kolegi spanky z otwocka.

Opublikowano
:hi:Witam możecie polecić kogoś z mazur , pacjent 1.9 tdi awx

nie mazury ale np.

TURBODIESEL.PL CHIPTUNING TUNING HAMOWNIA BIAŁYSTOK | chiptuning tuning białystok turbobenzyna turbodiesel hamownia 4×4

Opublikowano

Szukam jakiegoś dobrego magika do AFN-a z okolić Piła Bydgoszcz ewentualnie Poznań. Poradzicie coś?

A tak orientacyjnie ile teraz program do takiego klekota kosztuje? :eusathink:

Opublikowano
:hi:Witam możecie polecić kogoś z mazur , pacjent 1.9 tdi awx

nie mazury ale np.

TURBODIESEL.PL CHIPTUNING TUNING HAMOWNIA BIAŁYSTOK | chiptuning tuning białystok turbobenzyna turbodiesel hamownia 4×4

Ktoś robił tam czy wygooglowane :decayed: ?

Opublikowano

kilka osób z klubu i inni obywatele,za miesiąc i ja się tam wybiorę :decayed:

Opublikowano

jeśli chodzi o białystok to mogę dać namiar na kolegę i będzie taniej i lepiej:) i też pomiar na dyno

Opublikowano

To wysyłaj :)

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalk now Free

Opublikowano
jeśli chodzi o białystok to mogę dać namiar na kolegę i będzie taniej i lepiej:) i też pomiar na dyno

Popieram.

Opublikowano
jeśli chodzi o białystok to mogę dać namiar na kolegę i będzie taniej i lepiej:) i też pomiar na dyno

Popieram.

To nie popierajcie tylko namiar dajcie...

Opublikowano
:hi:Witam możecie polecić kogoś z mazur , pacjent 1.9 tdi awx

Na mazurach raczej nie znajdziesz bo sam szukałem,też mam awx ja byłem u kolegi spanky z otwocka.

Spanky z Otwocka "EDC-Tuning" zna się na tym co robi i robi to dobrze. Człowiek z zamiłowaniem do dłubania przy sofcie samochodu. Indywidualne podejście do maszyny. Jeżeli coś się nie da zrobić to to powie, a nie będzie ściemniał że to zrobi. Z czystym sumieniem polecam.

U mnie robił źle wycięty DPF programowo i mapy wtrysku. Samochodzik chodzi jak powinien.

Opublikowano
:hi:Witam możecie polecić kogoś z mazur , pacjent 1.9 tdi awx

Na mazurach raczej nie znajdziesz bo sam szukałem,też mam awx ja byłem u kolegi spanky z otwocka.

Spanky z Otwocka "EDC-Tuning" zna się na tym co robi i robi to dobrze. Człowiek z zamiłowaniem do dłubania przy sofcie samochodu. Indywidualne podejście do maszyny. Jeżeli coś się nie da zrobić to to powie, a nie będzie ściemniał że to zrobi. Z czystym sumieniem polecam.

U mnie robił źle wycięty DPF programowo i mapy wtrysku. Samochodzik chodzi jak powinien.

Potwierdzam to co napisał kolega,byłem i wróciłem na mazury z bananem na twarzy:wink:

Opublikowano

Witam

Czy możecie polecić kogoś w woj opolskim ?

A4 B7 3,0 Tdi

Z góry dziękuję

Opublikowano

Panowie a jakieś grupowe się szykują, gdzieś coś, ktoś słyszał ?

Opublikowano
Witam

Czy możecie polecić kogoś w woj opolskim ?

A4 B7 3,0 Tdi

Z góry dziękuję

Do Rybnika nie masz tak daleko, napisz do Grzegorza nick anderllh,pisałem o nim i jest temat na śląskim. Ja w poniedziałek zrobiłem u niego już drugie autko i jestem mega zadowolony. Chłopak ma hamownie inercyjna i na bieżąco robi korekty. Nie pamiętam ale 3.0 tdi chyba też robi. Cena też super.

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

---------- Post dopisany at 00:12 ---------- Poprzedni post napisany at 00:11 ----------

Panowie a jakieś grupowe się szykują, gdzieś coś, ktoś słyszał ?

A z jakiego jesteś województwa. Sorki ale piszę z Tapatalk i nie widzę.

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

z pomorskiego ale mogę dojechać bez problemu :wink:

Opublikowano
z pomorskiego ale mogę dojechać bez problemu :wink:

Nie to za daleko.gdybyś był z conajwyzej wrocławia to bym ci polecał grzegorza z rybnika.

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

a ja polecam durasoft.pl. byłem, zrobiłem

NIE POLECAM ECUSOFT.PL !!!

4 auto mam zrobione, wiem co mowie

Opublikowano

A co powiecie o firmie COMPSPORT tylko w krk? WArto do nich jechac?

Opublikowano
A co powiecie o firmie COMPSPORT tylko w krk? WArto do nich jechac?

A pytałeś ile u nich kosztuje mod? bo jak więcej niż 600 zł, to lepiej jak umówisz się z Grzegorzem z Rybnika. Polecisz do niego autostradą na 7.00 godz. rano i do 11.00, masz autko z programem naprawdę super i wykresami.

tu masz temat

http://a4-klub.pl/slaskie-91/grupowy-chiptuning-hamownia-dyno-rybnik-anderllh-279885/index6.html#post3851864

ja polecam szczerze, chłopak zna się na rzeczy. Zrobiłem u niego już 2 auta i jestem zadowlony.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.