Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dobrzy chiptunerzy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

za 600 zeta mod ? i mniej ,to co to jest? bo to 2X taniej?

  • Odpowiedzi 2,5 tys.
  • Wyświetleń 588,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
za 600 zeta mod ? i mniej ,to co to jest? bo to 2X taniej?

Podeslalem ci linka do tematu.

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

no,z bex-em nie wyszło tak jak powinno.

Opublikowano
no,z bex-em nie wyszło tak jak powinno.

???

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

---------- Post dopisany at 08:06 ---------- Poprzedni post napisany at 07:57 ----------

Tzn.

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Witam chciałbym się dowiedzieć którą z firm bardziej lub mniej polecacie do chip tuningu :grin:

KING SOFT vs GSC TUNING

Kwestia finansowa nie gra roli bo rożnica jest nie wielka jaka bardziej polecacie :wink:

Opublikowano
Witam chciałbym się dowiedzieć którą z firm bardziej lub mniej polecacie do chip tuningu :grin:

KING SOFT vs GSC TUNING

Kwestia finansowa nie gra roli bo rożnica jest nie wielka jaka bardziej polecacie :wink:

Ja robiłem w kingsoftcie i jestem bardzo zadowolony. Kilka osób poszło tam z mojego polecenia i tez banan na twarzy.

Gsc nie znam wiec sie nie wypowiadam.

Opublikowano
Witam

Czy możecie polecić kogoś w woj opolskim ?

A4 B7 3,0 Tdi

Z góry dziękuję

Do Rybnika nie masz tak daleko, napisz do Grzegorza nick anderllh,pisałem o nim i jest temat na śląskim. Ja w poniedziałek zrobiłem u niego już drugie autko i jestem mega zadowolony. Chłopak ma hamownie inercyjna i na bieżąco robi korekty. Nie pamiętam ale 3.0 tdi chyba też robi. Cena też super.

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

---------- Post dopisany at 00:12 ---------- Poprzedni post napisany at 00:11 ----------

Panowie a jakieś grupowe się szykują, gdzieś coś, ktoś słyszał ?

A z jakiego jesteś województwa. Sorki ale piszę z Tapatalk i nie widzę.

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

Jaka inercje :facepalm:

Opublikowano
Witam

Czy możecie polecić kogoś w woj opolskim ?

A4 B7 3,0 Tdi

Z góry dziękuję

Do Rybnika nie masz tak daleko, napisz do Grzegorza nick anderllh,pisałem o nim i jest temat na śląskim. Ja w poniedziałek zrobiłem u niego już drugie autko i jestem mega zadowolony. Chłopak ma hamownie inercyjna i na bieżąco robi korekty. Nie pamiętam ale 3.0 tdi chyba też robi. Cena też super.

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

---------- Post dopisany at 00:12 ---------- Poprzedni post napisany at 00:11 ----------

Panowie a jakieś grupowe się szykują, gdzieś coś, ktoś słyszał ?

A z jakiego jesteś województwa. Sorki ale piszę z Tapatalk i nie widzę.

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

Jaka inercje :facepalm:

Może jestem mało inteligentny kolego, i prosiłbym cię o tłumaczenie twojego wpisu.

Opublikowano
Witam

Czy możecie polecić kogoś w woj opolskim ?

A4 B7 3,0 Tdi

Z góry dziękuję

Do Rybnika nie masz tak daleko, napisz do Grzegorza nick anderllh,pisałem o nim i jest temat na śląskim. Ja w poniedziałek zrobiłem u niego już drugie autko i jestem mega zadowolony. Chłopak ma hamownie inercyjna i na bieżąco robi korekty. Nie pamiętam ale 3.0 tdi chyba też robi. Cena też super.

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

---------- Post dopisany at 00:12 ---------- Poprzedni post napisany at 00:11 ----------

Panowie a jakieś grupowe się szykują, gdzieś coś, ktoś słyszał ?

A z jakiego jesteś województwa. Sorki ale piszę z Tapatalk i nie widzę.

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

Jaka inercje :facepalm:

Może jestem mało inteligentny kolego, i prosiłbym cię o tłumaczenie twojego wpisu.

Po-kacowa pomyłka, myślalem o obciazeniowce stad mi to podpadlo haha :grin:

Opublikowano
Witam

Czy możecie polecić kogoś w woj opolskim ?

A4 B7 3,0 Tdi

Z góry dziękuję

Do Rybnika nie masz tak daleko, napisz do Grzegorza nick anderllh,pisałem o nim i jest temat na śląskim. Ja w poniedziałek zrobiłem u niego już drugie autko i jestem mega zadowolony. Chłopak ma hamownie inercyjna i na bieżąco robi korekty. Nie pamiętam ale 3.0 tdi chyba też robi. Cena też super.

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

---------- Post dopisany at 00:12 ---------- Poprzedni post napisany at 00:11 ----------

Panowie a jakieś grupowe się szykują, gdzieś coś, ktoś słyszał ?

A z jakiego jesteś województwa. Sorki ale piszę z Tapatalk i nie widzę.

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

Jaka inercje :facepalm:

Może jestem mało inteligentny kolego, i prosiłbym cię o tłumaczenie twojego wpisu.

Po-kacowa pomyłka, myślalem o obciazeniowce stad mi to podpadlo haha :grin:

hehehehe, no to OK, bo już zacząłem błędów ortograficznych szukać ... ;)

Opublikowano
Zadzwoń to się dowiesz. Na forum tutaj na pewno taniej się zrobi i dobrze:)

Tylko czy znajdę kogoś z okolic śląska/małopolski:wink:

witam w tamtym tygodniu odebrałem moją dziunie:banan: polecam ADT TUNING wrocław :dancing:

Wrzuć wykres :wink:

IMAG0507.jpg

Opublikowano
Zadzwoń to się dowiesz. Na forum tutaj na pewno taniej się zrobi i dobrze:)

Tylko czy znajdę kogoś z okolic śląska/małopolski:wink:

witam w tamtym tygodniu odebrałem moją dziunie:banan: polecam ADT TUNING wrocław :dancing:

Wrzuć wykres :wink:

http://s14.postimg.org/qjpvzqu31/IMAG0507.jpg

to wrzuciłeś wykres... :whistling::decayed:

Opublikowano

Panowie kogoś z Wawy szukam do podniesienia mocy w Passat B6 1 9 TDI BKC czyli 105 KM.

Opublikowano

jak chcesz dobrze i w rozsądnej kasie to uderzaj do Spanky, a będziesz zadowolony ;)

Opublikowano
jak chcesz dobrze i w rozsądnej kasie to uderzaj do Spanky, a będziesz zadowolony ;)

Spanky ten z forum naszego? Otwock?

Opublikowano

Tak

Opublikowano
jak chcesz dobrze i w rozsądnej kasie to uderzaj do Spanky, a będziesz zadowolony ;)

Spanky ten z forum naszego? Otwock?

Ja również polecam:kox:

Opublikowano

Jestem z wielkopolski posiadam b5 1.9tdi 110 afn do kogo warto podjechać i ile kasy szykować . Dodam ze chciałbym możliwie najmocniejszy program byle nie dymil zbyt mocno . Jedyne w co zamierzam ingerować to wywalić kata

Opublikowano

Panowie Kogo polecacie w okolicach kujawsko-pomorskiego by profesjonalnie dodał koników mojemu 1.8T chodzi o chip tylko

Opublikowano
Jestem z wielkopolski posiadam b5 1.9tdi 110 afn do kogo warto podjechać i ile kasy szykować . Dodam ze chciałbym możliwie najmocniejszy program byle nie dymil zbyt mocno . Jedyne w co zamierzam ingerować to wywalić kata

W Wielkopolsce to Goodhope.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.