Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dobrzy chiptunerzy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Koledzy a ma ktoś doświadczenie z jakimś zakładem/forumowiczem z okolic Poznania??

  • Odpowiedzi 2,5 tys.
  • Wyświetleń 588,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Koledzy a ma ktoś doświadczenie z jakimś zakładem/forumowiczem z okolic Poznania??

celem??????

Opublikowano

celem oczywiscie nawiazania rozmowy dotyczacej chiptuningu (zreszta tak jak w temacie :tongue4:) najpierw w ogole chcialbym sie dowiedziec czy moj silnik jest jeszcze w miare swiezy do ewentualnego zabiegu... jakby ktoś kogos mogl polecic to bede wdzieczny :hi: pozdrawiam!!

Opublikowano

Iverson dzieki za zaproszenie ale u mnie z tą niedzielą to akurat różnie bywa... ale na pewno predzej czy pozniej chciałbym tam sie zjawic :> pozdrawiam!!

Opublikowano

zimny0000 takie spociki są co dwa tygodnie więc i tak możesz wlecieć jak nie teraz to za dwa tyg. :)

Opublikowano

Witam.

Gdzie na slasku albo w promieniu 150 km. od Czestochowy najlepiej jechac z 1.8T?

pozdrawiam.

Opublikowano

w okolicy poznania jest firma Geco Cars ?

robił tam ktos czip-a ?

-specjalizacja: opel i bmw ale softy wgrywaja do wszystkich

Opublikowano

w okolicy poznania jest firma Geco Cars ?

robił tam ktos czip-a ?

-specjalizacja: opel i bmw ale softy wgrywaja do wszystkich

gotowce mają do 1.8T

Opublikowano

Kilka lat temu bylem swoim pierwszym TDI w Bielsku B.w comsporcie u Patryka celem podniesienia mocy.Umówilem sie tel.na konkretna godz. przejechalem pól Polski i dowiedzialem sie ze nie maja czasu (robili jakies auto-ale co mnie to obchodzi, bylem umuwiony).Czekalem, czekalem i sie nie doczekalem. Nad ranem bylem w domu. Caly dzien zmarnowany nie wiem jaki jest efekt ich pracy.Ale klienta maja w d*pie ,zero odpowiedzialnosci i poczucia przyzwoitosci. Szczerze nie polecam.

Opublikowano

Kilka lat temu bylem swoim pierwszym TDI w Bielsku B.w comsporcie u Patryka celem podniesienia mocy.Umówilem sie tel.na konkretna godz. przejechalem pól Polski i dowiedzialem sie ze nie maja czasu (robili jakies auto-ale co mnie to obchodzi, bylem umuwiony).Czekalem, czekalem i sie nie doczekalem. Nad ranem bylem w domu. Caly dzien zmarnowany nie wiem jaki jest efekt ich pracy.Ale klienta maja w pupie ,zero odpowiedzialnosci i poczucia przyzwoitosci. Szczerze nie polecam.

myślę, że przez te kilka lat zmienili swoje podejście do klienta

Opublikowano

Kilka lat temu bylem swoim pierwszym TDI w Bielsku B.w comsporcie u Patryka celem podniesienia mocy.Umówilem sie tel.na konkretna godz. przejechalem pól Polski i dowiedzialem sie ze nie maja czasu (robili jakies auto-ale co mnie to obchodzi, bylem umuwiony).Czekalem, czekalem i sie nie doczekalem. Nad ranem bylem w domu. Caly dzien zmarnowany nie wiem jaki jest efekt ich pracy.Ale klienta maja w pupie ,zero odpowiedzialnosci i poczucia przyzwoitosci. Szczerze nie polecam.

Ja robilem W CS i jestem zadowolony,nie odczulem zeby ktos mnie mial w d***e jak dawalem kase :decayed: Ani wczesniej jak oddawalem auto :)
Opublikowano

Nie przecze moze zaszla tam pozytywna zmiana,jednak ja juz po tej porazce zdania nie zmienie.Ponad rok temu chipowalem Audiego u Roberta Skolarusa firma ,,Robikson" w Poznaniu tel.604439088 nie drogo szybko i sprawnie (nie wiem jak teraz wtedy nie mial hamowni ,musialem to zrobic we wlasnym zakresie).Po paru dniach stwierdzilem ze to nie to,zadzwonilem ,przyjechalem ,wymienilem program bez doplaty.Hamownia pokazala 166 KM.Wszystko jest ok. nic sie nie dzieje,a ja pomykam innym autem.

Opublikowano

Witam

Zastanawiam sie nad chipem do swojego autka w firmie http://rs-chiptuning.strona.pl/ z tego co wyczytalem na innych forach i tutaj to nikt jej nie polecal, ale konkretnego powodu poza tym ze strone na darmowym serwerze nie znalazlem, chyba ze ktos byl u nich i faktycznie jest niezadowolony, zaproponowali mi chipa za 750zl podobno pisany indywidualnie, jednak w cenie 750zl nie jest wliczona hamownia za ktora trzeba dodatkowo zaplacic, do tego na allegro znalazlem ich oferte gdzie napisane jest ze wgrywaja chipy gotowe z niemiec, czytajac komentarze ludzi ktorzy (teoretycznie) kupili u niego chipa wszyscy chwala, ale chcialbym sie dowiedziec czy ktos z Was korzystal z uslug tej firmy? :)

Opublikowano

Jeżeli chodzi o dolny Śląsk to jak najbardziej polecam firmę DYNOSOFT chłopaki są z Wrocławia i są profesjonalistami robiłem u nich 2,5 tdi v6 i jestem bardzo zadowolony.

Opublikowano

polecam tune-ap z Gdańska robili mi passata z silnikiem awx 131ps i byłem bardzo zadowolony!

Opublikowano

Witam

Zastanawiam sie nad chipem do swojego autka w firmie http://rs-chiptuning.strona.pl/ z tego co wyczytalem na innych forach i tutaj to nikt jej nie polecal, ale konkretnego powodu poza tym ze strone na darmowym serwerze nie znalazlem, chyba ze ktos byl u nich i faktycznie jest niezadowolony, zaproponowali mi chipa za 750zl podobno pisany indywidualnie, jednak w cenie 750zl nie jest wliczona hamownia za ktora trzeba dodatkowo zaplacic, do tego na allegro znalazlem ich oferte gdzie napisane jest ze wgrywaja chipy gotowe z niemiec, czytajac komentarze ludzi ktorzy (teoretycznie) kupili u niego chipa wszyscy chwala, ale chcialbym sie dowiedziec czy ktos z Was korzystal z uslug tej firmy? :)

Dynosoft :good:

Opublikowano

siemanko czytam wlasnie temat o chip'ie i nic nie moge znalesc o VTG nikt sie nic nie wypowiada.. co o nich myslicie?? napiszcie opinie pozdr[br]Dopisany: 21 Styczeń 2009, 23:57_________________________________________________

Otwieram ten temat, żeby ułatwić wybór firmy, w której fachowcy potrafią podkręcić nasz motorek z precyzją. Możemy im swobodnie powierzyć nasze autka. Będziemy wiedzieć kogo szukać w danym regionie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.